Polski Tenis

WYNIKI

LIMA: Tirante - F. Cerundolo 6:2, 6:0; Galan - Carballes Baena 7:6 (6), 6:2; Barrios Vera - Kopriva 6:7 (4), 6:3, 6:2; Sachko - Tabilo 6:4, 6:4; SAO PAULO: Meligeni Rodrigues Alves - Popko 2:6, 6:3, 6:3; Ferreira Silva - Ugo Carabelli 7:5, 6:2; Sakamoto - Janvier 6:2, 3:6, 6:1; Menezes - Pucinelli De Almeida 6:2, 6:2.

Bohdan Tomaszewski Cup 2019 – wyniki

Na kortach Legii Warszawa rozgrywany był turniej cyklu Tennis Europe kadetów (do lat 16) Bohdan Tomaszewski Cup 2019.

W półfinałach singla zawodów w stolicy walczyli: Weronika Ewald, Daria Górska i Martyn Pawelski. W finale gry podwójnej rywalizowały: Karolina Bartusek i Ada Piestrzyńska. 

SINGIEL KADETEK

Pierwsza runda: (1) Lazarenko – Orlińska 6:3, 6:4; Vashkevich – Skowrońska 6:4, 6:3; Bartusek – K. Maciejewska 6:4, 1:6, 6:0; (6) Sedysheva – Pawlikowska 2:6, 6:4, 6:3; Telżyńska – (3) Mester 7:6 (5), 1:2 i krecz Rumunki; Szmyd – Saskova 6:2, 6:2; Samel Druz – Jodłowska 6:1, 7:5; (8) Górska – Woźny 6:3, 6:0; (7) Smejkalova – Koralnik 6:4, 6:7 (4), 6:4; Durska – Zubovich 6:3, 6:3; Popovici – Paul 6:0, 6:2; (4) Ewald – Popławska 6:2, 6:1; (5) Drugdova – Janiszek 6:2, 6:1; Ilie – Z. Witkowska 7:5, 6:3; Frankowska – Bozova 7:5, 5:7, 6:4; (2) Zaytseva – Wróblewska 6:3, 6:2. 

Druga runda: Lazarenko – Vashkevich 6:0, 6:2; Sedysheva – Bartusek 6:3, 1:6, 6:4; Telżyńska – Szmyd 6:1, 6:0; Górska – Samel Druz 6:3, 6:4; Smejkalova – Durska 6:1, 6:1; Ewald – Popovici 6:4, 6:2; Drugdova – Ilie 6:1, 6:1; Zaytseva – Frankowska 6:0, 6:0.

Ćwierćfinały: Lazarenko – Sedysheva 3:0 i krecz Rosjanki; Górska – Telżyńska 3:6, 6:1, 6:2; Ewald – Smejkalova 6:4, 6:3; Zaytseva – Drugdova 6:2, 6:1.

Półfinały: Lazarenko – Górska 6:3, 6:4; Zaytseva – Ewald 6:1, 4:6, 6:2.  

Finał: Lazarenko – Zaytseva 1:6, 6:2, 6:4. 

SINGIEL KADETÓW

Pierwsza runda: (1) Privara – Dzieło 6:0, 6:2; Hutsul – Mancewicz 6:3, 6:4; Jozwicki – Grzegorzewski 6:0, 3:0 i krecz Oskara; (6) Guerrero Alvarez – Kończal 6:3, 3:6, 6:4; Slizevich – (3) Butvilas 0:6, 6:1, 6:2; Stankiewicz – Brovinschi 5:7, 6:2, 6:2; Samofalov – Berkieta 6:0, 6:2; Fedoryshyn – Sopoliński 6:2, 7:5; (7) G. Matuszewski – Parintsev 6:2, 6:2; Stokowski – Peluso 6:3, 6:1; Pawelski – Dubrouski 6:3, 3:6, 6:3; (4) Kobierski – Piekarz 6:4, 6:1; (5) Nad – Szczap 6:1, 6:0; Kos – Milosavljevic 6:2, 6:3; Kremenchutskyi – Lechno-Wasiutyński 6:4, 6:0; (2) Popov – Smater 6:2, 6:1.  

Druga runda: Privara – Hutsul 4:6, 6:4, 6:0; Guerrero Alvarez – Jozwicki 6:0, 6:3; Slizevich – Stankiewicz 6:2, 7:6 (3); Samofalov – Fedoryshyn 6:3, 6:1; G. Matuszewski – Stokowski 7:6 (4), 3:6, 6:4; Pawelski – Kobierski 6:1, 6:3; Nad – Kos 6:3, 7:6 (5); Popov – Kremenchutskyi 6:4, 6:3.

Ćwierćfinały: Privara – Guerrero Alvarez 6:3, 6:0; Samofalov – Slizevich 6:3, 6:0; Pawelski – G. Matuszewski 6:4, 7:5; Nad – Popov 1:6, 6:1, 6:2.

Półfinały: Privara – Samofalov 6:3, 6:4; Nad – Pawelski 6:2, 6:3.

Finał: Privara – Nad 4:1 i krecz.

DEBEL KADETEK

Pierwsza runda: (1) Lazarenko/Zaytseva – bye; Durska/Frankowska – Vashkevich/Zubovich 6:0, 6:3; (3) Popławska/Sedysheva – Jodłowska/Woźny 6:2, 6:7 (5), 10:8; Samel Druz/Telżyńska – Witkowska/Zalewska 6:2, 6:4; Ilie/Popovici – Matuszewski/Pawlikowska 2:6, 6:4, 10:8; Koralnik/Wróblewska – (4) Bozova/Ewald 7:5, 2:6, 10:4; Bartusek/Piestrzyńska – Orlińska/Skowrońska 6:2, 6:4; (2) Drugdova/Górska – bye. 

Ćwierćfinały: Lazarenko/Zaytseva – Durska/Frankowska 6:4, 6:2; Samel Druz/Telżyńska – Popławska/Sedysheva 6:4, 7:6 (2); Koralnik/Wróblewska – Ilie/Popovici 1:6, 7:5, 10:6; Bartusek/Piestrzyńska – Drugdova/Górska 4:6, 7:6 (6), 10:5. 

Półfinały: Lazarenko/Zaytseva – Samel Druz/Telżyńska 6:1, 6:0; Bartusek/Piestrzyńska – Koralnik/Wróblewska 6:4, 6:0.

Finał: Lazarenko/Zaytseva – Bartusek/Piestrzyńska 6:1, 6:3.

DEBEL KADETÓW

Pierwsza runda: (1) Popov/Privara – bye; Siekanowicz/Szymkowiak – Kastsenich/Kremenchutskyi 6:7 (2), 6:3, 10:8; Nad/Samofalov – (4) Jozwicki/Milosavljevic 6:4, 6:2; Kos/Matuszewski – Brovinschi/Peluso 6:3, 6:2; Fedoryshyn/Parintsev – Kończal/Stankiewicz 6:4, 6:3; Sopoliński/Stokowski – (3) Dubrouski/Slizevich 7:6 (6), 6:2; Gontar/Hutsul – Szczap/Tomański 6:3, 3:6, 10:8; (2) Butvilas/Kobierski – bye. 

Ćwierćfinały: Popov/Privara – Siekanowicz/Szymkowiak 3:6, 6:2, 13:11; Nad/Samofalov – Kos/Matuszewski 6:3, 6:3; Sopoliński/Stokowski – Fedoryshyn/Parintsev 6:2, 6:4; Butvilas/Kobierski – Gontar/Hutsul 6:2, 7:6 (3). 

Półfinały: Nad/Samofalov – Popov/Privara 6:2, 2:6, 10:7; Butvilas/Kobierski – Sopoliński/Stokowski 4:6, 7:6 (5), 10:5.

Finał: Nad/Samofalov – Butvilas/Kobierski.

ELIMINACJE KADETEK

Pierwsza runda: Olszewska – Demianiuk 0:6, 6:4, 6:4.

Druga runda: (1) Samel Druz – Olszewska 6:2, 4:6, 6:0; (2) Bartusek – (15) Vasilyeva 6:1, 6:3; (3) Paul – (10) Zobovich 6:2, 6:0; (9) Orlińska – (4) Zelenchuk 5:7, 7:5, 6:1; (14) Skowrońska – (5) Zalewska 7:6 (3), 5:7, 3:1 i krecz Natalii; (6) Woźny – (13) Szmyd 6:3, 7:5; (11) Saskova – (7) L. Matuszewski 0:6, 6:3, 6:3; (8) Janiszek – (12) Pytel 6:4, 6:1. 

ELIMINACJE KADETÓW

Pierwsza runda: (16) Stokowski – Mizerski 6:1, 6:0; Gontar – (13) Lukowski 4:6, 6:2, 6:2; (12) Szymkowiak – Siekanowicz 6:0, 6:2; Dzieło – (14) Czaczkowski 6:4, 6:4; Hutsul – (11) Tatera 6:4, 7:5; (15) Smater – Ivanov 6:3, 6:4; (10) Fedoryshyn – Bajurko 6:0, 6:0. 

Druga runda: Stokowski – (1) Kastsenich 6:2, 6:1; (2) Samofalov – Gontar 6:3, 6:2; (3) Kremenchutskyi – Szymkowiak 4:6, 7:6 (8), 6:0; Dzieło – (4) Myslivec 6:2, 7:5; (9) Peluso – (5) Włodarczyk 6:4, 6:1; Hutsul – (6) Rabtsevich 6:2, 6:1; (7) Brovinschi – Smater 6:2, 6:2; (8) Sopoliński – Fedoryshyn 6:3, 4:6, 6:4.  

Kategoria: TE

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności