Polski Tenis

WYNIKI

MAIA: P. Sousa - Hamou 6:2, 6:2; Elias - Kotov 6:2, 7:5; Kovalik - Lenz 6:1, 4:6, 6:2; A. Arnaboldi - P. Martinez 6:1, 6:2; Vatutin - Lestienne 6:2, 6:0; Celikbelik - G. Oliveira 2:6, 7:5, 7:6 (3); Taberner - J. Domingues 6:3, 6:2; CAMPINAS: F. Cerundolo - Sakamoto 6:1, 6:3; Carballes Baena - Ortega-Olmedo 6:4, 6:0; Safwat - Barrios Vera 5:7, 6:2, 6:2; Meligeni Rodriguez Alves - Gomez-Herrera 6:4, 7:6 (3); Mena - Clezar 6:4, 6:4; Olivo - Sachko 6:7 (3), 6:0, 6:4; Galan - Sels 6:2, 6:3.

Bohdan Tomaszewski Cup – wyniki

Na kortach Legii w Warszawie zakończył się turniej kadetów Bohdan Tomaszewski Cup 2016.

Zawody cyklu Tennis Europe do lat były zaliczone do kategorii 1. Biało-czerwoni gracze byli gościnni. Lepiej wypadli przeciwnicy.

Do ćwierćfinałów turnieju głównym nie awansowała żadne z Polek. W gronie chłopców w najlepszej ósemce byli Mateusz Skutella, Mikołaj Lorens i Adam Kwiatkowski. W finale debla zagrał Lorens.

SINGIEL KADETEK

Pierwsza runda: (1) Medvedeva – Wierzbowska 6:4, 3:6, 6:4; Jeleń – Pecsi 7:6 (1), 6:4; Derecka – Kus 6:4, 6:2; (8) Tagasheva – Szczepańska 7:5, 6:4; (4) Tudorache – Niedźwieńska 6:0, 6:2; Tauson – Hędrzak 6:2, 6:1; Lebedeva – Ejsmont 1:6, 6:1, 6:0; (7) D. Semenistaja – Nebelska 6:4, 6:3; (5) Ondrejcekova – Habrych 6:4, 6:3; M. Zając – Novikova 6:1, 2:6, 6:4; Bobik – M. Semenistaja 6:1, 7:6 (7); (3) Kolodynska – Saska 3:6, 6:0, 7:6 (3); (6) Ostrerreicher – N. Brunzlow 6:1, 6:0; A. Nadajewska – Krasouskaya 6:3, 6:4; Geller – Makal 7:5, 6:1; (2) Martemyanova – Okopniak 6:2, 6:2.

Druga runda: Medvedeva – Jeleń 6:2, 6:4; Tagasheva – Derecka 6:2, 0:6, 6:2; Tauson – Tudorache 6:2, 6:0; Semenistaja – Lebedeva 6:1, 6:3; Ondrejcekova – M. Zając 6:4, 6:2; Kolodynska – Bobik 6:0, 6:2; Ostrerreicher – A. Nadajewska 6:1, 6:0; Martemyanova – Geller 6:2, 3:6, 6:4.

Ćwierćfinały: Medvedeva – Tagasheva 6:3, 7:6 (2); Tauson – Semenistaja 6:4, 7:5; Kolodynska – Ondrejcekova 3:6, 6:2, 6:0; Ostrerreicher – Martemyanova 4:6, 6:2, 7:6 (6).

Półfinały: Tauson – Medvedeva 6:2, 6:4; Kolodynska – Ostrerreicher 6:2, 6:2.

Finał: Tauson – Kolodynska 6:3, 7:6 (4).

Finał debla: Medevedeva/Tudorache – D. Semenistaja/M. Semenistaja 6:7 (4), 6:2, 10:7.

SINGIEL KADETÓW

Pierwsza runda: (1) Neganov – Ziomber 6:0, 7:6 (5); Ilnytskyy – Kasperski 6:2, 6:2; Kierwiak – Janosik 6:2, 6:4; A. Kwiatkowski – (7) Frankowski 6:1, 6:1; (3) Zgirovsky – A. Bojarski 6:1, 6:3; Sharipov – Pawlak 6:4, 6:3; Rządkowski – Zdzuj 6:3, 7:5; Jermar – (5) Galus 7:5, 6:2; (6) Lorens – Baklanov 6:2, 6:1; Sasnouski – Frończuk 6:3, 7:5; Zaytsev – Wajdemajer 5:7, 6:1, 6:2; (4) Paulson – Kielan 6:2, 6:0; (8) Skutella – Ierokhin 6:0, 6:0; B. Andrzejczak – Belov 6:1, 6:0; M. Adamek – Stajszczak 6:4, 6:4; (2) Bardzin – M. Woźniak 7:6 (3), 6:2.

Druga runda: Neganov – Ilnytskyy 6:3, 6:4; A. Kwiatkowski – Kierwiak 6:2, 6:1; Zgirovsky – Sharipov; Jermar – Rządkowski 6:3, 3:6, 6:3; Lorens – Sasnouski 6:4, 7:5; Zaytsev – Paulson 6:4, 3:6, 6:2; Skutella – B. Andrzejczak 7:5, 6:7 (3), 6:4; Bardzin – M. Adamek 4:6, 6:1, 6:1.

Ćwierćfinały: Neganov – A. Kwiatkowski 4:6, 6:3, 6:2; Zgirovsky – Jermar 7:6 (4), 6:3; Zaytsev – Lorens 6:3, 3:6, 6:4; Bardzin – Skutella 6:1, 6:7 (6), 6:3.

Półfinały: Zgirovsky – Neganov 6:3, 6:1; Zaytsev – Bardzin 6:2, 3:6, 6:4.

Finał: Zgirovsky – Zaytsev 7:6 (5), 6:2.

Finał debla: Paulson/Zgirovsky – Bardzin/Lorens 6:2, 6:1.

ELIMINACJE KADETEK

Pierwsza runda: Makal – N. Komar 7:6 (5), 5:7, 6:3; Jablonka – Filipecka 4:6, 6:4, 6:1; Nazaruk – Mattik 7:5, 6:0; Krasouskaya – Drobko 6:0, 6:2.

Druga runda: Tudorache – Cerowska 6:3, 6:1; Makal – Vinahradava 6:0, 6:1; Derecka – Jablonka 6:2, 6:2; Saska – Nazaruk 6:0, 6:3; Krasouskaya – Podbioł 7:6 (5), 6:2; Pecsi – Habrych 3:6, 6:3, 6:4; Ejsmont – Pushnova 6:1, 6:1; Bobik – Wybudowska 6:3, 7:6 (7).

ELIMINACJE KADETÓW

Pierwsza runda: Ilnytskyy – bye; Janosik – bye; Baklanov – M. Lewandowski walkower; Belov – Bahdanovich 6:3, 6:3; Kielan – Manchenko 6:4, 6:4; Frończuk – Konopko 6:4, 6:4; Kierwiak – M. Pawlicki 6:2, 6:4; Rządkowski – Wargocki 6:3, 6:2.

Kategoria: TE

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności