Polski Tenis

WYNIKI

MAIA: P. Sousa - Zapata Miralles 6:4, 6:1; Taberner - Ajdukovic 7:5, 6:7 (9), 6:4; CAMPINAS: Carballes Baena - Galan 6:4, 6:2; F. Cerundolo - Meligeni Rodrigues Alves 6:1, 6:4.

Charlie Berszakiewicz Memoriał – wyniki

KKK Olsza Kraków gościła uczestników turnieju ITF juniorów Memoriału Charliego Berszakiewicza.

W Krakowie (korty ziemne, grade 5) w finale singla chłopców Maks Kaśnikowski pokonał Karola Tomańskiego. Maks Kaśnikowski i Przemysław Załubski wygrali w grze podwójnej.

W finale gry debla dziewcząt Karolina Bartusek i Zuzanna Kubacha wygrały z Caroliną Cerowską i Julią Wędrochą.

SINGIEL JUNIOREK

Pierwsza runda: (1) V. Olyanovskaya – Bartusek 6:1, 6:1; M. Jaśkiewicz – Kus 6:1, 6:3; Derecka – Szynkowska 6:2, 0:6, 6:2; Łężniak – (5) Portela 0:6, 7:5, 6:4; (3) Baglow – Nebelska 6:0, 6:1; B. Przybylska – Jodłowska 6:2, 6:1; Kubacha – Ondrouskova 6:2, 6:1; (6) Makal – A. Krajewska 6:0, 6:0; (8) N. Brunzlow – Płocica 6:0, 6:0; Wędrocha – Yakubechko 7:5, 6:2; W. Ejsmont – Kopel 6:3, 4:6, 6:4; (4) Llinares Domingo – Bobik 6:0, 6:1; (7) Cerowska – Świerczyńska 0:6, 6:4, 7:5; Batkiewicz – Ligay 6:1, 6:4; Piestrzyńska – N. Michta 6:3, 6:2; (2) Mandelikova – Podbioł 6:4, 6:2.

Druga runda: V. Olyanovskaya – M. Jaśkiewicz 6:2, 7:5; Łężniak – Derecka 6:3, 6:0; Baglow – B. Przybylska 6:1, 6:2; Kubacha – Majal 6:3, 6:2; Wędrocha – N. Brunzlow 6:2, 6:0; Llinares Domingo – W. Ejsmont 6:2, 4:6, 6:2; Batkiewicz – Cerowska 1:6, 6:3, 6:4; Mandelikova – Piestrzyńska 7:5, 7:6 (6).

Ćwierćfinały: V. Olyanovskaya – Łężniak; Baglow – Kubacha 6:1, 1:0 i krecz Zuzanny; Llinares Domingo – Wędrocha 6:1, 6:2; Mandelikova – Batkiewicz 6:2, 6:1.

Półfinały: V. Olyanovskaya – Baglow 7:5, 6:4; Llinares Domingo – Mandelikova 6:2, 4:6, 6:3.

Finał: V. Olyanovskaya – Llinares Domingo 6:4, 6:4.

SINGIEL JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) Kaśnikowski – Cisło 6:2, 6:3; Wetoszka – Flisberg 6:1, 6:1; Kamrowski – Trainauskas 7:5, 6:3; (6) Biliński – Śliwiński 2:6, 7:5, 6:1; (4) Frankowski – Zdzuj 7:5, 6:4; Piekarek – Gannon 6:3, 7:5; A. Kwiatkowski – Pieczkowski 1:6, 6:3, 6:1; (8) Ziomber – Perez Contri 4:6, 6:4, 6:1; (7) W. Kasperski – Vaitiekunas 7:6 (2), 6:0; Kaliszewski – Murtagh 6:0, 6:0; Chudy – Sroka 6:4, 6:1; (3) Załubski – Ruzicka 6:4, 6:4; Tomański – (5) Wargocki 6:1, 6:2; Politowicz – Arnapp 6:0, 6:1; Szajrych – Kusiewicz 6:1, 6:1; Orlikowski – (2) Vasiliauskas 3:6, 6:0, 7:5.

Druga runda: Kaśnikowski – Wetoszka 6:2, 6:1; Biliński – Kamrowski 0:6, 6:1, 6:2; Piekarek – Frankowski 6:4, 6:1; Ziomber – A. Kwiatkowski 6:1, 6:1; Kaliszewski – W. Kasperski 6:3, 6:4; Chudy – Załubski 6:4, 6:1; Tomański – Politowicz 6:1, 6:3; Orlikowski – Szajrych 6:4, 4:6, 6:4.

Ćwierćfinały: Kaśnikowski – Biliński 2:0 i krecz Gabriela; Ziomber – Piekarek 5:7, 6:4, 6:0; Kaliszewski – Chudy 6:3, 6:2; Tomański – Orlikowski 2:6, 6:3, 6:3.

Półfinały: Kaśnikowski – Ziomber 6:2, 6:2; Tomański – Kaliszewski 6:2, 6:4.

Finał: Kaśnikowski – Tomański 6:2, 6:0.

DEBEL JUNIOREK

Pierwsza runda: (1) M. Jaśkiewicz/V. Olyanovskaya – bye; Kus/Przybylska – Arzalluz/Ondrouskova 1:6, 6:3, 10:5; (4) Brunzlow/Derecka – Łężniak/Świerczyńska 6:1, 6:4; Bartusek/Kubacha – Bobik/Kopel 6:3, 4:6, 10:7; Michta/Piestrzyńska – Ejsmont/Szynkowska 6:4, 6:3; (3) Cerowska/Wędrocha – bye; Batkiewicz/Nebelska – Ligay/Płocica 7:5, 6:1; (2) Makal/Portela – bye.

Ćwierćfinały: M. Jaśkiewicz/V. Olyanovskaya – Kus/Przybylska 6:2, 6:2; Bartusek/Kubacha – Brunzlow/Derecka 6:2, 7:5; Cerowska/Wędrocha – Michta/Piestrzyńska 6:4, 6:4; Makal/Portela – Batkiewicz/Nebelska 6:2, 7:5.

Półfinały: Bartusek/Kubacha – M. Jaśkiewicz/V. Olyanovskaya 7:6 (4), 3:6, 10:7; Cerowska/Wędrocha – Makal/Portela 6:3, 4:6, 10:7.

Finał: Bartusek/Kubacha – Cerowska/Wędrocha 5:7, 6:2, 10:2.

DEBEL JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) Kaśnikowski/Załubski – Orlikowski/Zdzuj 6:0, 6:4; Chudy/Kaliszewski – Ruzicka/Vaitiekunas 6:1, 6:4; (4) Szczęsny/Wargocki – Cisło/Kamrowski 6:4, 6:3; Kwiatkowski/Śliwiński – Gannon/Murtagh 6:4, 6:3; Herok/Tomański – Arnapp/Flisberg 6:2, 6:2; (3) Kasperski/Ziomber – Kusiewicz/Szajrych 6:4, 6:4; Piekarek/Wetoszka – Biliński/Borzych 6:2, 6:0; (2) Trainauskas/Vasiliuauskas – Frankowski/Traczyk 7:5, 6:3.

Ćwierćfinały: Kaśnikowski/Załubski – Chudy/Kaliszewski 6:2, 6:7 (10), 10:7; Kwiatkowski/Śliwiński – Szczęsny/Wargocki 6:3, 7:5; Kasperski/Ziomber – Herok/Tomański 6:3, 6:4; Trainauskas/Vasiliuauskas – Piekarek/Wetoszka 6:3, 7:5.

Półfinały: Kaśnikowski/Załubski – Kwiatkowski/Śliwiński 6:0, 4:6, 10:4; Kasperski/Ziomber – Trainauskas/Vasiliuauskas 6:4, 7:6 (1).

Finał: Kaśnikowski/Załubski – Kasperski/Ziomber 6:1, 7:6 (0).

ELIMINACJE JUNIOREK

Pierwsza runda: Bajorek – bye; Ligay – Syczuk 6:2, 6:4; Voloshina – Dziewięcka 6:1, 6:2; Bobik – Arzalluz Luque 6:2, 6:0; Ondrouskova – Wawrowska 1:6, 3:1 i krecz Magdy; Gretschel – Kozhatova 6:1, 6:3; Świerczyńska – Borg 6:3, 6:0; Yakubechko – Mazurek 6:3, 6:4.

Druga runda: Ligay – Bajorek 5:7, 6:4, 7:5; Bobik – Voloshina 6:2, 6:0; Ondrouskova – Gretschel 6:3, 6:2; Yakubechko – Świerczyńska 4:6, 6:0, 6:3.

ELIMINACJE JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) Szjarych – bye; Herok – Podsiadło 6:1, 6:0; Kamrowski – Szic 6:3, 6:2; Osomański – Brodzki 7:5, 6:2; (2) Szczęsny – bye; Guzowski – Rudnicki 6:1, 6:1; Zdzuj – Wójcicki 6:0, 6:0; (7) Pyra – bye; (3) Wetoszka – bye; Riva – Borzych 6:3, 7:6 (5); Cisło – Lis 7:6 (3), 6:4; (5) Toft Bjelsdorf – bye; (4) Piekarek – bye; Jukna – Zychowicz 6:3, 6:2; Kopcik – B. Sopoliński 6:1, 6:0; (6) Traczyk – bye.

Druga runda: Szajrych – Herok 6:0, 6:1; Kamrowski – Osomański 6:3, 6:1; Guzowski – Szczęsny 6:1, 4:6, 6:2; Zdzuj – Pyra 6:0, 6:1; Wetoszka – Riva 6:3, 6:4; Cisło – Toft Bjelsdorf 6:0, 6:0; Piekarek – Jukna 6:3, 6:2; Kopcik – Traczyk 6:4, 6:4.

Trzecia runda: Szajrych – Kamrowski 6:4, 6:0; Zdzuj – Guzowski 7:5, 2:6, 5:4 i krecz Marcina; Cisło – Wetoszka 7:5, 4:6, 6:4; Piekarek – Kopcik 6:2, 6:2.

Kategoria: ITF Juniors

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności