Polski Tenis

WYNIKI

LONDYN: Medvedev - Thiem 4:6, 7:6 (2), 6:4; Koolhof/Mektic - J. Melzer/Roger-Vasselin 6:2, 3:6, 10:5.

Charlie Berszakiewicz Memoriał – wyniki

W Krakowie rozgrywany był turniej ITF juniorów Charlie Berszakiewicz Memoriał 2017.

Zawody dla graczy do lat 18 (kategorii grade 5) odbywały się na kortach WKS Wawel. Walczyli m.in. Weronika Pociej czy Marcin Skowroński.

Do finałów singla awansowali 13-letnia Rozalia Gruszczyńska (był to jej drugi turniej juniorski w karierze) oraz 15-letni Mikołaj Lorens.

W deblu o tytuł zagrali Mikołaj Lorens i Dawid Taczała.

SINGIEL JUNIOREK

Pierwsza runda: (1) W. Pociej – Malatinska 6:4, 7:5; Gruszczyńska – Vargova 6:1, 6:3; M. Jaśkiewicz – K. Akimenko 6:1, 6:0; Silna – (8) Goloputova 6:2, 6:0; Wierzbowska – (4) E. Gonzalez 6:3, 6:4; Charvatova – W. Nowak 6:1, 6:4; Saska – Jaskova 5:7, 7:6 (8), 6:4; Pokorna – (6) Hędrzak 3:4 i krecz Magdy; Vidmanova – (7) Siłka 6:2, 6:1; Wygonowska – Festenburg 6:2, 7:5; Y. Akimenko – W. Ejsmont 6:3, 6:2; (5) Sebestova – Jeleń 6:4, 6:2; Chyba – (5) Milatova 2:6, 6:3, 6:4; Csabi – Okopniak 4:6, 6:3, 7:5; J. Mridha – Pena 6:2, 6:2; Mandelikova – (2) Kubka 6:3, 4:6, 6:3.

Druga runda: Gruszczyńska – W. Pociej 6:2, 7:6 (1); M. Jaśkiewicz – Silna 2:6, 6:3, 7:5; Wierzbowska – Charvatova 6:3, 6:4; Saska – Pokorna 6:4, 6:4; Wygonowska – Vidmanova 6:4, 6:1; Sebestova – A. Akimenko 7:5, 6:4; Csabi – Chyba 6:1, 6:3; Mandelikova – J. Mridha 6:2, 6:4.

Ćwierćfinały: Gruszczyńska – M. Jaśkiewicz 6:4, 7:5; Wierzbowska – Saska 4:6, 6:3, 6:4; Sebestova – Wygonowska walkower; Mandelikova – Csabi 6:1, 6:3.

Półfinały: Gruszczyńska – Wierzbowska 6:4, 2:6, 6:3; Mandelikova – Sebestova 6:0, 7:6 (3).

Finał: Mandelikova – Gruszczyńska 6:1, 6:4.

SINGIEL JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) Skowroński – Onaitis 7:6 (3), 6:1; Kaśnikowski – Shkitov 6:1, 1:6, 6:2; Lorens – Wargocki 6:1, 6:3; Skonieczny – (6) Thomson 7:6 (2), 6:7 (3), 6:4; (4) Kolasiński – Pawlak 6:0, 6:3; Zakauskas – Kusiewicz 3:6, 6:2, 6:3; Ilnytskyy – Galus 6:4, 6:1; (7) Hou – Bylica 7:5, 6:0; (5) Fearnley – Dworak 7:6 (4), 6:1; Stavrovsky – Kosiński 7:5, 6:1; Kaliszewski – Matsiush 6:3, 6:0; (3) Dudek – Kielan 6:3, 6:1; (8) Taczała – Horak 6:3, 4:6, 6:1; A. Kwiatkowski – Vasyliev 6:1, 6:3; Adomavicius – Stajszczak 2:6, 7:5, 6:3; (2) Arevalo – Śliwiński 6:4, 6:4.

Druga runda: Skowroński – Kaśnikowski 6:2, 6:2; Lorens – Skonieczny 6:0, 6:2; Kolasiński – Zakauskas 6:3, 6:3; Ilnytskyy – Hou 6:3, 6:1; Fearnley – Stavrovsky 6:1, 6:0; Dudek – Kaliszewski 6:2, 6:4; Taczała – A. Kwiatkowski 6:1, 7:5; Arevalo – Adomavicius 6:2, 6:1.

Ćwierćfinały: Lorens – Skowroński 5:1 i krecz Marcina; Kolasiński – Ilnytskyy 6:2, 6:2; Fearnley – Dudek 6:4, 6:2; Taczała – Arevalo 7:5, 7:6 (4).

Półfinały: Lorens – Kolasiński 6:2, 6:3; Fearnley – Taczała 6:2, 6:4.

Finał: Fearnley – Lorens 6:4, 6:4.

Komplet wyników

Kategoria: ITF Juniors

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności