Logo Polski Tenis

WYNIKI

CINCINNATI: Kar. Pliskova - A. Radwańska 6:3, 6:3; Mertens - Rybarikova 6:4, 6:2; Anisimova - Babos 6:3, 6:4; Makarova - A. Bogdan 6:3, 6:2; Maria - Kiick 5:7, 6:3, 6:3; Sakkari - N. Osaka 6:3, 7:6; Kanepi - Lepchenko 2:6, 6:3, 6:1; Barty - Vondrousova 6:3, 7:5.

Aktualności

Dachy Gold Cup ITF – wyniki

W ramach cyklu Wisła&Ustroń Cup rozgrywany był pierwszy w tym roku futures w Polsce.

W Dachy Gold Cup 2018 w Wiśle (korty ziemne, 15 tys. $ w puli nagród) z Polaków najlepiej wypadł Michał Dembek. Pierwszy punkt zdobył 17-letni Karol Paluch.

Michał Dembek przegrał w półfinale z Michaelem Vrbenskym. Czech w finale uległ Belgowi Zizou Bergsowi.

W finale gry podwójnej Paweł Ciaś i Węgier Gabor Borsos pokonali Daniela Kosska i Maćka Smołę.

SINGIEL

Pierwsza runda: (1) Samper-Montana – Chadaj 6:3, 6:3; Dowson – R. Strombachs 6:3, 6:1; Mazon-Hernandez – Gawron 6:3, 2:6, 6:1; (6) Heller – Baltensperger 6:2, 7:6 (3); (4) M. Podzus – Hoyt 7:5, 6:2; Juarez – Borsos 6:3, 6:4; Chepelev – A. Martinez 6:2, 6:3; (5) Bergs – Bolardt 4:6, 6:3, 7:6 (4); (7) Dembek – Kirkov 6:1, 6:0; Michalski – Y. Wójcik 6:3, 6:4; Gelhardt – Smoła 4:6, 6:4, 6:0; (3) Meis – Manole 6:4, 3:6, 6:1; Den Heijer – (8) Erler 6:0, 2:0 i krecz Austriaka; Gryńkowski – Kossek 6:1, 6:1; Paluch – Kozielski 6:2, 6:3; Vrbensky – (2) Ciaś 6:2, 2:6, 7:6 (5).

Druga runda: Samper-Montana – Dowson 6:3, 6:1; Heller – Mazon-Hernandez 6:0, 1:0 i krecz Hiszpana; M. Podzus – Juarez 6:2, 6:4; Bergs – Chepelev 6:2, 6:2; Dembek – Michalski 6:2, 3:6, 7:5; Meis – Gelhardt 6:3, 6:3; Den Heijer – Gryńkowski 6:1, 6:2; Vrbensky – Paluch 6:1, 6:0.

Ćwierćfinały: Heller – Samper-Montana 7:5, 6:1; Bergs – M. Podzus 7:6 (2), 6:7 (3), 6:2; Dembek – Meis 7:5, 3:6, 6:3; Vrbensky – Den Heijer 6:7 (1), 6:2, 6:3.

Półfinały: Bergs – Heller 6:4, 6:1; Vrbensky – Dembek 5:7, 7:6 (7), 6:1.

Finał: Bergs – Vrbensky 3:6, 6:1, 6:2.

DEBEL

Pierwsza runda: (1) Borsos/Ciaś – Haliak/B. Wojnar 6:0, 6:1; Chepelev/Gelhardt – Forti/Iannaccone 4:6, 6:1, 10:8; Heller/Hoyt – (4) Gajewski/P. Matuszewski 6:3, 6:4; Fitzon/Strombachs – Bolardt/Vrbensky 6:3, 7:6 (4); Ajdukovic/Sinner – Chadaj/Królik 5:7, 6:3, 10:6; (3) Baltensperger/Erler – Dowson/Samper-Montana 6:2, 6:4; Kossek/Smoła – Orazzo/Winter Lopez 4:6, 6:3, 10:8; Den Heijer/Van Der Horst – (2) Kowalczyk/Kozielski 6:3, 3:6, 10:6.

Ćwierćfinały: Borsos/Ciaś – Chepelev/Gelhardt 6:3, 7:5; Heller/Hoyt – Fitzon/Strombachs 6:3, 6:3; Ajdukovic/Sinner – Baltensperger/Erler walkower; Kossek/Smoła – Den Heijer/Van Der Horst 7:6 (5), 6:3.

Półfinały: Borsos/Ciaś – Heller/Hoyt 6:2, 6:2; Kossek/Smoła – Ajdukovic/Sinner 7:5, 6:3.

Finał: Borsos/Ciaś – Kossek/Smoła 6:1, 7:5.

ELIMINACJE

Pierwsza runda: (1) P. Matuszewski – Araya 6:2, 6:4; Recek – Bronka 6:3, 6:0; Ajdukovic – Zeljenka 6:1, 6:3; (16) Gryńkowski – Czech 6:0, 6:0; (2) Forti – Bedra 6:3, 6:1; Winter Lopez – Górniak 6:0, 6:0; Kyrychenko – Langmajer 6:3, 6:3; (15) A. Martinez – Cicala 6:1, 6:0; (3) Iannaccone – Sytkow 6:2, 6:0; Kohl – Labna 6:3, 7:5; Vrba – A. Kwiatkowski 6:1, 6:1; (14) Y. Wójcik – A. Mlazga 6:2, 2:6, 6:2; (4) Kirkov – Musioł 6:0, 6:2; Rogowski – M. Piątek 6:3, 6:4; Orazzo – Manchenko 6:0, 6:0; (10) Nazaruk – Baca 7:5, 6:2; (5) Manole – Dominik 6:1, 6:0; Królik – Krzeptowski 6:0, 6:0; Hlavacka – Piekarek 4:6, 6:3, 6:3; (12) Aichhorn – Tadyszak 6:0, 7:6 (1); (6) Mazon-Hernandez – Podzemny 1:6, 7:6 (1), 6:3; Lyngbaek – J. Andrzejczak 6:1, 6:0; Fitzon – Steinberger 7:6 (6), 7:6 (5); (13) Gajewski – B. Andrzejczak 6:3, 6:1; (7) Bolardt – Tsebrenko 7:5, 6:4; Van Der Horst – Avramenko 6:3, 6:2; Ziomber – Sapała 7:5, 6:1; (9) B. Wojnar – Wejs 6:0, 4:6, 6:2; Yatsuk – (8) Shcherba 6:2, 6:1; R. Strombachs – Minakov 6:0, 6:1; Dettinger – Christ 6:0, 6:2; (11) Sinner – Tinyakov 6:0, 6:2.

Druga runda: Recek – P. Matuszewski 6:2, 4:6, 6:2; Gryńkowski – Ajdukovic 3:6, 7:5, 6:3; Forti – Winter Lopez 6:3, 6:1; A. Martinez – Kyrychenko 6:1, 6:2; Iannaccone – Kohl 7:5, 6:2; Y. Wójcik – Vrba 7:6 (6), 6:3; Kirkov – Rogowski 6:1, 6:3; Nazaruk – Orazzo 7:6 (6), 6:2; Manole – Królik 3:6, 6:1, 6:4; Aichhorn – Hlavacka 6:0, 6:2; Mazon-Hernandez – Lyngbaek 7:5 i krecz Duńczyka; Fitzon – Gajewski 6:2, 6:4; Bolardt – Van Der Horst 7:6 (4), 6:3; B. Wojnar – Ziomber 6:4, 6:4; R. Strombachs – Yatsuk 6:2, 6:4; Sinner – Dettinger 7:5, 6:3.

Trzecia runda: Gryńkowski – Recek 4:6, 6:3, 7:5; A. Martinez – Forti 6:3, 6:3; Y. Wójcik – Iannaccone 7:6 (3), 3:6, 7:6 (6); Kirkov – Nazaruk 6:4, 6:3; Manole – Aichhorn 6:1, 6:3; Mazon-Hernandez – Fitzon 6:4, 7:5; Bolardt – B. Wojnar 6:3, 7:6 (0); R. Strombachs – Sinner 7:5, 7:6 (3).

Kategoria: ITF