Logo Polski Tenis

WYNIKI

STRASBURG: Svitolina - Linette 7:6 (0), 7:5; Teichmann - Pavlyuchenkova 7:6 (3), 7:5; Rybakina - Cornet 6:3, 7:6 (8); S. Zhang - Burel 6:3, 7:6 (3); HAMBURG: Humbert - Medvedev 6:4, 6:3; Garin - Nishikori 6:0, 6:3; Bautista Agut - Basilashvili 6:4, 6:3; Hanfmann - Monfils 6:4, 6:3; Koepfer - Nishioka 7:6 (0), 4:6, 6:1; Fognini - Kohlschreiber 4:6, 6:1, 7:5; Auger-Aliassime - Sonego 6:2, 7:6 (2); Bublik - Ramos-Vinolas 6:2, 7:6 (5); Khachanov - Struff 7:6 (5), 4:6, 7:5.

Aktualności

DeSki Warsaw Cup 2020 – wyniki

Na kortach w Warszawie rozgrywany był turniej ITF juniorów (do lat 18) Deski Warsaw Cup 2020. 

W półfinałach singla zawodów w stolicy (korty twarde w hali, kategoria grade 4) z Polaków zagrali: Magdalena Świerczyńska, Dawid Taczała, Piotr Pawlak i Jasza Szajrych.

W finale Szajrych pokonał Taczała. Jasza przed tygodniem triumfował także w Szczecinie.

W deblu juniorów zwyciężyli Filip Pieczonka i Jan Wajdemajer. 

SINGIEL JUNIOREK

Pierwsza runda: Szczepańska – (1) Glushkova 2:6, 6:0, 6:2; Dzemeshkevich – Muratovic 6:3, 7:5; Frankowska – Plakk 6:1, 5:7, 6:0; (8) Hdrinkova – Koralnik 6:2, 6:2; (3) Knezkova – Avetisyan 6:2, 6:2; Vinahradava – Gołaś 6:3, 6:1; Kubikova – Formella 6:3, 6:3; (6) Gasoshidze – Zaremba 6:2, 6:3; (7) Wierzbowska – Novakova 6:1, 6:3; Bozova – Betzalel 6:0, 6:2; Świerczyńska – Marie 6:3, 7:5; Jaskova – (4) Mandelikova 6:4, 6:1; Havlickova – (5) Natsvilishvili 6:3, 6:4; Tikhonko – Gustowska 6:3, 3:6, 6:2; Sorokina – Górska 6:2, 6:0; (2) Rivkin – Duhl 6:3, 7:6 (1).

Druga runda: Dzemeshkevich – Szczepańska 6:3, 7:6 (5); Hdrinkova – Frankowska 6:2, 6:2; Knezkova – Vinahradava 2:6, 6:2, 6:0; Gasoshidze – Kubikova 7:5, 7:5; Wierzbowska – Bozova 7:6 (5), 6:2; Świerczyńska – Jaskova 6:3, 6:4; Havlickova – Tikhonko 7:5, 6:3; Rivkin – Sorokina 4:6, 6:4, 6:1.

Ćwierćfinały: Dzemeshkevich – Hrdinkova 7:5, 6:2; Gasoshidze – Knezkova 6:3, 6:1; Świerczyńska – Wierzbowska 6:1, 6:3; Rivkin – Havlickova 7:6 (3), 6:2. 

Półfinały: Gasoshidze – Dzemeshkevich 7:5, 7:5; Rivkin – Świerczyńska 6:3, 6:3.

Finał: Rivkin – Gasolidze 6:2, 6:0.

SINGIEL JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) Taczała – Pawelski 7:5, 6:2; Lanik – Lis 6:3, 6:3; Herok – Dagan 7:5, 7:6 (1); (5) Inoue – Grzegorzewski 6:3, 6:2; (3) Al Tori – B. Zgoła 7:5, 7:6 (4); Liepins – Kos 6:3, 7:6 (3); Jurajda – Szic 6:3, 7:5; (8) Pieczkowski – Maksymchuk 6:4, 6:4; (7) Szajrych – Ellouck 6:3, 6:2; Sebesta – Zdzuj 6:1, 6:3; Barton – G. Matuszewski 7:5, 6:4; (4) Samofalov – Stokowski 6:4, 6:2; Kusiewicz – (6) Friedler 6:4, 6:4; Pieczonka – Kountrourakis 6:4, 6:1; Dubrouski – Wajdemajer 1:6, 6:2, 6:1; (2) Pawlak – Smedek 6:4, 6:3. 

Druga runda: Taczała – Lanik 6:2, 6:1; Herok – Inoue 6:4, 2:6, 7:6 (3); Liepins – Al Tori 6:3, 3:6, 6:4; Jurajda – Pieczkowski 6:7 (5), 6:1, 7:6 (2); Szajrych – Sebesta 6:3, 6:0; Samofalov – Barton 7:6 (5), 6:3; Kusiewicz – Pieczonka 6:4, 6:2; Pawlak – Dubrouski 4:0 i krecz Michaiła. 

Ćwierćfinały: Taczała – Herok 6:1, 6:1; Jurajda – Liepins 7:5, 6:3; Szajrych – Samofalov 7:6 (7), 6:1; Pawlak – Kusiewicz 6:1, 6:2.

Półfinały: Taczała – Jurajda 6:4, 6:2; Szajrych – Pawlak 7:5, 6:0.

Finał: Szajrych – Taczała 6:3, 6:3.

DEBEL JUNIOREK

Pierwsza runda: Bozova/Formella – (1) Glushkova/Hdrinkova 6:4, 7:5; Avetisyan/Sorokina – L. Matuszewski/Persson 6:1, 6:0; (4) Havlickova/Kubikova – Gołaś/Plakk 6:2, 6:3; Muratovic/Rivkin – Durska/Frankowska 6:1, 6:7 (2), 10:5; Szczepańska/Wierzbowska – Betzalel/Zaremba 6:1, 6:1; (3) Dzemeshkevich/Knezkova – Novakova/Vinahradava 6:3, 6:3; Jaskova/Tikhonko – Duhl/Niewiadomska 6:1, 7:5; (2) Gagoshidze/Natsvilishvili – Gustowska/Świerczyńska 6:2, 6:2. 

Ćwierćfinały: Avetisyan/Sorokina – Bozova/Formella 7:5, 6:3; Havlickova/Kubikova – Muratovic/Rivkin 4:6, 6:1, 10:7; Dzemeshkevich/Knezkova – Szczepańska/Wierzbowska 7:6 (4), 6:2; Jaskova/Tikhonko – Gagoshidze/Natsvilishvili 6:3, 6:3.

Półfinały: Havlickova/Kubikova – Avetisyan/Sorokina 6:4, 7:6 (5); Dzemeshkevich/Knezkova 7:5, 6:0.

Finał: Havlickova/Kubikova – Jaskova/Tikhonko 6:3, 6:1.

DEBEL JUNIORÓW

Pierwsza runda: Inoue/Sebesta – (1) Ellouck/Friedler 6:3, 6:2; Herok/Szczap – Sopoliński/Stokowski 7:6 (4), 2:6, 10:7; (4) Pieczonka/Wajdemajer – Maksymchuk/Pieczkowski 6:2, 2:6, 10:3; Pawelski/Szajrych – Dubrouski/Slizevich 6:3, 6:3; Lechno-Wasiutyński/Taczała – Kountrourakis/Mitsakos 6:2, 4:6, 10:8; (3) Jrajda/Smedek – Grzegorzewski/Kusiewicz 6:4, 6:2; Grygołowicz/G. Matuszewski – Samofalov/Szic 6:4, 7:5; (2) Al Tori/Dagan – Kos/B. Zgoła 6:3, 6:4.

Ćwierćfinały: Inoue/Sebesta – Herok/Szczap 6:4, 6:2; Pieczonka/Wajdemajer – Pawelski/Szajrych 6:7 (6), 6:4, 10:7; Jurajda/Smedek – Lechno-Wasiutyński/Taczała 3:6, 6:2, 15:13; Al Tori/Dagan – Grygołowicz/G. Matuszewski 6:2, 6:2. 

Półfinały: Pieczonka/Wajdemajer – Inoue/Sebesta 6:1, 7:5; Jurajda/Smedek – Al Tori/Dagan 7:5, 7:6 (3).

Finał: Pieczonka/Wajdemajer – Jurajda/Smedek 6:4, 3:6, 11:9.

ELIMINACJE JUNIOREK

Pierwsza runda: (1) Świerczyńska – Samberger 6:2, 6:4; Shabanava – Bajorek 6:7 (4), 6:3, 10:5; Ivanova – Carpenter 7:6 (2), 6:3; Szpakowska – (5) Kuksina 6:2, 2:6, 10:6; (2) Sorokina – Zalewska 6:2, 6:1; Khriapko – Szmyd 6:2, 4:6, 10:2; Kaemmerer – Janiszek 7:5, 6:2; (7) K. Maciejewska – Szymczewska 6:3, 6:3; (3) Avetisyan – A. Krajewska 6:0, 6:1; Takmadżan – Shaykis 6:2, 6:0; Benesova – Kus 6:1, 6:3; (6) Niewiadomska – Maniawska 6:4, 6:1; (4) Gustowska – Durska 6:0, 6:4; D. Shoshyna – Wawrowska 6:4, 0:6, 10:6; Bijelic – Grott 7:5, 2:6, 12:10; (8) Koralnik – Mazurek 5:7, 6:0, 10:5.

Druga runda: Świerczyńska – Shabanava 6:1, 6:2; Szpakowska – Ivanova 5:7, 7:6 (2), 10:6; Sorokina – Khriapko 6:2, 6:0; K. Maciejewska – Kaemmerer 6:1, 6:3; Avetisyan – Takmadżan 6:2, 6:3; Niewiadomska – Benesova 6:1, 6:2; Gustowska – D. Shoshyna 6:1, 6:; Koralnik – Bijelic 6:2, 6:0.

Trzecia runda: Świerczyńska – Szpakowska 6:3, 6:0; Sorokina – K. Maciejewska 6:0, 6:0; Avetisyan – Niewiadomska 6:2, 6:2; Gustowska – Koralnik 6:4, 6:2.  

ELIMINACJE JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) Szajrych – Grygołowicz 6:3, 6:3; Gagliani – Kończal 6:4, 6:1; Federowicz – Slizevich 6:3, 6:2; (5) Barton – Łukowski 6:0, 6:1; Stankiewicz – L. Heller 6:1, 6:0; Lis – Rogoyski 3:6, 6:2, 10:6; Dubrouski – Lechno-Wasiutyński 6:3, 7:5; Stokowski – (6) El Tawil 6:0, 6:1; (3) Sebesta – Roś 5:7, 7:5, 10:4; Schneider – Mruk 7:6 (5), 6:2; Szic – Jezierski 6:1, 6:4; (7) Piraino – Kopcik 6:4, 6:3; (4) G. Matuszewski – Murrand 6:2, 6:1; Włodarczyk – Krotowski 6:4, 6:4; Mitsakos – Szczap 6:3, 6:3; Herok – (8) Ishchanka 6:1, 6:1. 

Druga runda: Szajrych – Gagliani 6:1, 6:0; Barton – Federowicz 6:2, 7:6 (5); Lis – Stankiewicz 6:4, 6:3; Dubrouski – Stokowski 6:4, 3:6, 13:11; Sebesta – Schneider 6:2, 3:6, 10:2; Szic – Piraino 6:3, 3:6, 10:6; G. Matuszewski – Włodarczyk 6:3, 6:1; Herok – Mitsakos 6:4, 6:7 (4), 12:10.  

Trzecia runda: Szajrych – Barton 6:7 (4), 6:4, 10:4; Lis – Dubrouski 6:4, 6:4; Szic – Sebesta 5:7, 6:2, 10:6; G. Matuszewski – Herok 6:4, 6:1.

Dawid Taczała i Jasza Szajrych
Jan Wajdemajer i Filip Pieczonka
Kategoria: ITF Juniors

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności