Polski Tenis

WYNIKI

LIMA: Tirante - F. Cerundolo 6:2, 6:0; Galan - Carballes Baena 7:6 (6), 6:2; Barrios Vera - Kopriva 6:7 (4), 6:3, 6:2; Sachko - Tabilo 6:4, 6:4; SAO PAULO: Meligeni Rodrigues Alves - Popko 2:6, 6:3, 6:3; Ferreira Silva - Ugo Carabelli 7:5, 6:2; Sakamoto - Janvier 6:2, 3:6, 6:1; Menezes - Pucinelli De Almeida 6:2, 6:2.

Drużynowe mistrzostwa Polski – wyniki

W sześciu miastach odbywały się drużynowe mistrzostwa Polski do lat 12, 14, 16 i 18.

Tytuły zdobyli gracze Legii Warszawy, AZS Poznań, Goplanii Inowrocław, Advantage Bielsko-Biała i ST RP Sport Olsztyn.

JUNIORZY – BYTOM

Ćwierćfinały: AZS Poznań – Start-Wisła Toruń 6:0: P. Matuszewski – P. Kwiatkowski 6:0, 6:2; Michocki – Mar. Jędruszczak 4:6, 6:4, 6:0; Szymankiewicz – K. Kowalczyk 6:1, 6:0; M. Kwaśniewski – Mucha 6:1, 6:2; P. Matuszewski/Michocki – Jędruszczak/Kwiatkowski 6:2, 6:2; W. Adamek/A. Kaczmarek – Kowalczyk/Mucha 6:2, 6:1.

UKS Beskidy Ustroń – Centrum Bydgoszcz 4:2: Kozielski – Cieślewicz 7:5, 6:0; Grzegorczyk – Stajszczak 6:1, 6:2; Wrzoł – Skutella 6:3, 6:0; Kołłątaj – Sytkow 0:6, 0:6; Grzegorczyk/Kozielski – Cieślewicz/Stajszczak 6:1, 6:0; Kołłątaj/Wrzoł – Skutella/Sytkow 3:6, 6:1, 9:11;

Górnik Bytom – Promasters Szczecin 5:1: Słowik – Woźnicki 6:4, 6:1; Krawczyński – Gorszka 6:2, 6:2; Radwan – Leśniewicz 7:5, 2:6, 1:6; Jantos – Siewiński 5:7, 6:3, 6:0; Krawczyński/Słowik – Leśniewicz/Woźnicki 6:3, 6:4; Jantos/Radwan – Gorszka/Siewiński 1:6, 7:6, 10:6;

Legia Warszawa – SKT Sopot 4:2: Pociej – A. Kowalski 6:1, 5:7, 6:1; Lainer – Walkusz 2:6, 0:6; Lipiński – Karczmarczyk 2:6, 6:4, 6:4; Czakański – P. Kowalski 6:4, 6:4; Lipiński/Pociej – Karczmarczyk/Kowalski 6:3, 6:0; Czakański/Lainer – Walkusz/Zapała 1:6, 3:6.

O miejsce 5-8: Centrum – Start-Wisła 4:2: Cieślewicz – P. Kwiatkowski 5:7, 6:2, 6:0; Stajszczak – Mar. Jędruszczak 1:6, 1:6; Skutella – K. Kowalczyk 6:0, 6:0; Sytkow – Mucha 6:0, 6:4; Stajszczak/Sytkow – Jędruszczak/Mucha 6:0, 6:2; Cieślewicz/Skutella – Kowalczyk/Kwiatkowski 6:3, 3:6, 8:10;

Promasters – SKT Sopot 3:3 (sety 8:6): Woźnicki – A. Kowalski 6:3, 6:3; Gorszka – Walkusz 1:6, 1:6; Leśniewicz – Karczmarczyk 6:4, 3:6, 3:6; Siewiński – Zapała 6:1, 7:5; Gorszka/Woźniacki – Kowalski/Walkusz 6:4, 6:4; Leśniewicz/Siewiński – Karczmarczyk/Zapała 7:6, 6:7, 5:10.

O 7. miejsce: SKT Sopot – Start-Wisła 5:1: A. Kowalski – P. Kwiatkowski 6:2, 6:2; Walkusz – Mar. Jędruszczak 7:6, 6:2; Karczmarczyk – K. Kowalczyk 6:4, 6:2; Zapała – Mucha 6:7, 5:7; Kowalski/Walkusz – Jędruszczak/Kwiatkowski 6:3, 6:4; Karczmarczyk/Zapała – Kowalczyk/Mucha 7:5, 7:5.

O 5. miejsce: Promasters – Centrum 4:2: Woźnicki – Cieślewicz 6:1, 6:2; Gorszka – Stajszczak 6:7, 6:4, 6:4; Leśniewicz – Skutella 0:6, 0:6; Siewiński – Sytkow 0:6, 3:6; Siewiński/Woźnicki – Cieślewicz/Skutella 4:6, 6:4, 10:6; Gorszka/Leśniewicz – Stajszczak/Sytkow 6:3, 7:6.

Półfinały: AZS Poznań – Beskidy 6:0: P. Matuszewski – Kozielski 6:2, 6:1; Michocki – Grzegorczyk 6:2, 5:7, 6:2; Szymankiewicz – Wrzoł 6:3, 4:6, 6:2; M. Kwaśniewski – Kołłątaj 6:1, 6:0; Kwaśniewski/Matuszewski – Grzegorczyk/Kozielski 6:3, 7:5; Adamek/Kaczmarek – Kołłątaj/Wrzoł 6:3, 6:0;

Górnik – Legia 5:1: Słowik – Pociej 6:4, 4:6, 6:4; Krawczyński – Lainer 6:0, 6:0; Radwan – Lipiński 6:1, 5:7, 1:6; Jantos – Czakański 6:3, 6:0; Krawczyński/Słowik – Czakański/Pociej 6:1, 6:1; Jantos/Radwan – Lainer/Lipiński 6:2, 6:1.

O 3. miejsce: Beskidy – Legia 4:2: Kozielski – Pociej 6:2, 6:1; Grzegorczyk – Lainer 6:2, 6:3; Wrzoł – Lipiński 6:3, 6:2; Kołłątaj – Czakański 0:6, 1:6; Kołłątaj/Kozielski – Lainer/Pociej 3:6, 4:6; Grzegorczyk/Wrzoł – Czakański/Lipiński 6:4, 6:2.

Finał: AZS Poznań – Górnik 6:0: P. Matuszewski – Słowik 6:1, 6:1; Michocki – Krawczyński 5:7, 6:1, 6:1; Szymankiewicz – Radwan 6:3, 6:0; M. Kwaśniewski – Jantos 4:6, 6:4, 7:5; Matuszewski/Michocki – Jantos/Słowik 6:4, 6:4; W. Adamek/A. Kaczmarek – Jantos/Krawczyński 7:5, 6:3.

JUNIORKI – BYTOM

Półfinały: SKT Sopot – Górnik Bytom 6:0: Bednarczyk – Maślanka 6:3, 6:3; Jastrzębska – Bogus 6:4, 6:0; Szczygielska – Grzywocz 6:1, 6:4; K. Kowalska – Hędrzak 6:4, 7:5; Bednarczyk/Głowińska – Grzywocz/Maślanka 6:3, 6:3; Jastrzębska/Szczygielska – Bogus/Hędrzak 6:1, 6:1;

Legia Warszawa – MKS Szczawno Zdrój 4:2: Falkowska – Kunat 6:3, 6:4; Górczyńska – Rojek 3:6, 6:1, 7:6; Sierzputowska – K. Jaśkiewicz 7:5, 6:0; Psut – Okopniak 6:4, 6:4; Falkowska/Górczyńska – Kunat/Okopniak 6:2, 7:6; Psut/Sierzputowska – K. Jaśkiewicz/Rojek 2:6, 2:6.

Mecz o trzecie miejsce: MKS Szczawno Zdrój – Górnik 4:2: Kunat – Maślanka 4:6, 3:6; Rojek – Bogus 6:4, 4:6, 6:1; K. Jaśkiewicz – Grzywocz 6:2, 3:6, 6:3; Okopniak – Hędrzak 7:5, 6:2; Kunat/Rojek – Bogus/Maślanka 2:6, 6:7; Jaśkiewicz/Okopniak – Grzywocz/Hędrzak 6:4, 6:2.

Finał: Legia – SKT Sopot 3:3 (sety 7:7, gemy 60:60, o złocie Legii zadecydował wygrany pierwszy debel): Falkowska – Bednarczyk 5:7, 6:1, 7:6; Górczyńska – Jastrzębska 3:6, 6:3, 1:6; Sierzputowska – Głowińska 6:1, 6:1; Psut – Szczygielska 2:6, 4:6; Falkowska/Górczyńska – Bednarczyk/K. Kowalska 6:3, 6:2; Sierzputowska/Psut – Jastrzębska/Szczygielska 2:6, 0:6.

KADECI – ŁÓDŹ

Ćwierćfinały: Legia Warszawa – ZTT Złotoryja 6:0: Dudek – Kubicz 6:1, 6:0; Michalski – Mysyk 6:0; 6:1; Kolasiński – Stącel 6:1, 6:0; B. Andrzejczak – Zdaniuk 6:0, 6:0; Michalski/Żuk – Kubicz/Mysyk 6:2, 6:0; Dudek/Kolasiński – Stącel/Zdaniuk 6:0, 6:0;

MKT Łódź – Promasters Szczecin 6:0: Sikorski – Lalek 6:1, 6:4; A. Pawlicki – Kosiński 6:4, 7:5; Dworak – Krzystek 6:3, 6:1; Kopczyński – P. Szymański 6:1, 6:3; Dworak/Sikorski – Krzystek/Lalek 6:4, 6:2; Kopczyński/A. Pawlicki – Kosiński/P. Szymański 6:2, 6:1;

AZS Poznań – Tenis Klub Toruń 6:0: Łosiak – Skonieczny 6:2, 3:6, 6:0; Jankowiak – P. Chmielewski 6:1, 6:1; Cieśla – Stec 6:1, 6:0; Urjasz – Płonka 6:1, 6:0; Jankowiak/Łosiak – Płonka/Skonieczny 6:0, 6:1; Cieśla/Urjasz – P. Chmielewski/Stec 6:1, 6:1;

Return Radom – Tęcza Społem Kielce 6:0: Fryze – Wyrębkiewicz 6:0, 6:0; Skowroński – Kośka 6:2, 6:0; Kwiatkowski – Stokłosiński 6:1, 6:2; Kozioł – Herman 6:0, 6:0; A. Kwiatkowski/Skowroński – Kośka/Wyrębkiewicz 6:2, 6:0; A. Kwiatkowski/Sadal – Herman/Stokłosiński 6:1, 6:0.

Miejsca 5-8: Promasters – ZTT Złotoryja 6:0: Lalek – Kubicz 6:7, 6:3, 6:0; Kosiński – Mysyk 6:4, 6:1; Krzystek – Stącel 6:3, 6:2; P. Szymański – Zdaniuk 6:1, 6:3; Krzystek/Lalek – Kubicz/Stącel 6:1, 6:1; Kosiński/Szymański – Mysyk/Zdaniuk 6:1, 6:2;

TK Toruń – Tęcza Społem 4:2: Skonieczny – Wyrębkiewicz 6:0, 6:1; P. Chmielewski – Kośka 6:4, 6:7, 6:3; Stec – Stokłosiński 6:0, 6:0; Płonka – Herman 3:6, 2:6; Chmielewski/Skonieczny – Kośka/Wyrębkiewicz 7:5, 4:6, 7:10; Płonka/Stec – Herman/Stokłosiński 4:6, 6:2, 10:2.

O 7. miejsce: ZTT Złotoryja – Tęcza Społem 4:2: Kubicz – Wyrębkiewicz 6:0, 6:1; Mysyk – Kośka 3:6, 6:2, 3:6; Stącel – Stokłosiński 6:1, 6:2; Zdaniuk – Herman 5:7, 2:6; Kubicz/Stącel – Kośka/Wyrębkiewicz 6:2, 6:3; Mysyk/Zdaniuk – Herman/Stokłosiński 7:5, 3:6, 10:6.

O 5. miejsce: Promasters – TK Toruń 6:0: Lalek – P. Chmielewski 6:2, 6:3; Kosiński – Stec 6:1, 6:1; Krzystek – Płonka 6:0, 6:1; Kosiński/Lalek – Chmielewski/Stec 6:2, 6:2; pozostałe gry szczecinianie wygrali walkowerem – nie walczył już Skonieczny;

Półfinały: Legia – MKT Łódź 5:1: Żuk – Sikorski 6:0, 6:1; Dudek – A. Pawlicki 6:1, 6:3; Michalski – Dworak 6:1, 6:2; B. Andrzejczak – Kopczyński 3:6, 6:3, 6:1; Michalski/Żuk – Dworak/Sikorski 6:2, 6:4; Dudek/Kolasiński – Kopczyński/Pawlicki 3:6, 3:6;

Return – AZS Poznań 4:2: Fryze – Łosiak 6:1, 6:1; Skowroński – Jankowiak 2:6, 6:7; A. Kwiatkowski – Cieśla 6:1, 6:0; Sadal – Urjasz 3:6, 6:4, 6:3; Fryze/Sadal – Jankowiak/Łosiak 7:6, 3:6, 8:10; Kwiatkowski/Skowroński – Cieśla/Urjasz 6:2, 6:3.

O 3. miejsce: MKS Łódź – AZS Poznań 4:2: Sikorski – Łosiak 6:1, 6:2; A. Pawlicki – Jankowiak 6:4, 3:6, 3:6; Dworak – Cieśla 6:1, 6:1; Kopczyński – Urjasz 4:6, 6:3, 6:1; Dworak/Sikorski – Jankowiak/Łosiak 3:6, 1:6; Pawlicki/Pręcikowski – Cieśla/Urjasz 6:2, 6:3.

Finał: Legia – Return 6:0: Żuk – Fryze 6:1, 6:4; Dudek – Skowroński 7:6, 6:2; Michalski – A. Kwiatkowski 6:0, 4:6, 7:6; Kolasiński – Sadal 6:2, 6:4; Michalski/Żuk – Fryze/Skowroński 2:6, 6:3, 10:8; Dudek/Kolasiński – Kwiatkowski/Sadal 6:2, 6:3.

KADETKI – INOWROCŁAW

Ćwierćfinał: PKT Pobiedziska – Tenis Klub Toruń 6:0: Rękoś – Madej 6:0, 6:0; Z. Bujakiewicz – Daniszewska 6:3, 6:0; M. Bujakiewicz – Żulewska 6:1, 6:2; L. Majchrzak – Depczyńska 6:1, 6:0; Majchrzak/Rękoś – Daniszewska/Madej 6:0, 6:1; Z. Bujakiewicz/Milecka – Depczyńska/Żulewska 6:1, 6:3.

Półfinały: Advantage Bielsko-Biała – PKT Pabianice 4:2: Zajda – Sosnowska 2:6, 7:6, 1:6; Światłoń – Komorowska 2:6, 1:6; Nowak – Jurek 6:2, 0:6, 6:3; Stępień – Gała 6:2, 6:3; Światłoń/Zajda – Komorowska/Sosnowska 5:7, 6:4, 10:7; Nowak/Stępień – Jurek/Krysiak 6:2, 6:3;

Goplania Inowrocław – PKT Pobiedziska 6:0: Oczachowska – Rękoś 6:2, 6:0; Marut – Z. Bujakiewicz 6:1, 6:1; Nieznalska – M. Bujakiewicz 6:2, 6:1; Jakubowska – Majchrzak 6:1, 6:3; Błażejewska/Oczachowska – Z. Bujakiewicz/Milecka 6:2, 6:0; Marut/Nieznalska – M. Bujakiewicz/Majchrzak 6:0, 6:0.

O miejsce 3-5: PKT Pabianice – TK Toruń 6:0: Sosnowska – Madej 6:0, 6:0; Komorowska – Daniszewska 6:0, 6:0, Jurek – Żulewska 6:0, 6:0, Krysiak – Depczyńska 6:0, 6:0; Gała/Sosnowska – Daniszewska/Madej 6:1, 6:0; Jurek/Komorowska – Depczyńska/Żulewska 6:0, 6:0; kolejność: 3. PKT Pabianice, 4. PKT Pobiedziska, 5. TK Toruń.

Finał: Goplania – Advantage 3:3 (sety 7:6): Oczachowska – Zajda 6:1, 6:4; Marut – Światłoń 4:6, 0:6; Nieznalska – Nowak 6:4, 6:1; Jakubowska – Stępień 7:6, 6:3; Marut/Oczachowska – Światłoń/Zajda 2:6, 7:5, 7:10; Błażejewska/Nieznalska – Nowak/Stępień 2:6, 3:6.

MŁODZICY – POZNAŃ

Ćwierćfinały: AZS Poznań – Start-Wisła Toruń 6:0: Taczała – D. Wiśniewski 6:3, 6:1; M. Adamek – Głowacki 6:1, 6:0; Konopko – Zoch 7:5, 6:4; Lorens – Ostrowski 6:1, 6:1; Adamek/Taczała – Ostrowski/Wiśniewski 6:0, 6:1; Lorens/Politowicz – Głowacki/Zoch 6:0, 7:5;

Legia Warszawa – Korona Tenis Kielce 5:1: Kaliszewski – Biliński 7:5, 6:3; Suski – Szpejankowski 6:3, 6:0; Ziomber – P. Wiśniewski 6:3, 6:0; P. Malaszszak – Borzych 7:5, 6:1; Kaliszewski/Suski – Biliński/Wiśniewski 6:2, 6:2; Dobaczewski/Malaszszak – Borzych/Szpejankowski 7:5, 1:6, 7:10;

DeSki Warszawa – Grunwald Poznań 5:1: Frankowski – Szajrych 1:6, 4:6; M. Pawlicki – F. Mruk 6:1, 6:3; Szczęsny – Bromberek 6:0, 6:1; Paszkowski – Miodowicz 6:0, 6:0; Frankowski/Pawlicki – Mruk/Szajrych 6:0, 6:0; Paszkowski/Świderski – Bromberek/Miodowicz 6:0, 6:0;

Górnik Bytom – GAT Gdynia 6:0: Marek – Federowicz 6:0, 6:2, Radoń – Kuczyński 6:1, 6:2; Kasperski – Z. Szabo 6:1, 6:0; Gładysz – Weber 6:1, 6:0; Kasperski/Marek – Federowicz/Kuczyński 6:1, 6:1.

Miejsca 5-8: Korona – Start-Wisła 5:1: Biliński – D. Wiśniewski 5:7, 3:6; Szpejankowski – Głowacki 6:7, 6:1, 6:2; P. Wiśniewski – Zoch 0:6, 6:4, 7:5; Borzych – Ostrowski 6:1, 6:1; Biliński/Szpejankowski – Głowacki/D. Wiśniewski 6:4, 6:1; Borzych/P. Wiśniewski – Ostrowski/Zoch 6:1, 6:4;

GAT – Grunwald 3:3 (sety 7:7, gemy 51:45): Kuczyński – Szajrych 4:6, 2:6; Z. Szabo – F. Mruk 6:2, 2:6, 2:6; Klimek – Bromberek 0:6, 1:6; Federowicz/Kuczyński – Mruk/Szajrych 6:2, 6:7, 10:5; Szabo/Weber – Bromberek/Miodowicz 6:2, 6:1.

O 7. miejsce: Start-Wisła – Grunwald 5:1: D. Wiśniewski – Szajrych 7:6, 6:0; Głowacki – F. Mruk 3:6, 4:6; Zoch – Bromberek 6:2, 6:4; Ostrowski – Miodowicz 6:2, 6:1; Głowacki/Wiśniewski – Mruk/Szajrych 6:2, 6:1; Ostrowski/Zoch – Bromberek/Miodowicz 6:0, 6:1.

O 5. miejsce: Korona – GAT 4:2: Biliński – Federowicz 6:4, 6:0; Szpejankowski – Kuczyński 2:6, 2:6; P. Wiśniewski – Z. Szabo 6:7, 6:1, 6:2; Borzych – Weber 6:1, 6:2; Biliński/Szpejankowski – Federowicz/Kuczyński 7:5, 5:7, 9:11; Borzych/Wiśniewski – Klimek/Szabo 6:1, 6:7, 10:4.

Półfinały: AZS Poznań – Legia 6:0: Taczała – Kaliszewski 6:1, 6:1; M. Adamek – Suski 6:0, 6:0; Konopko – Ziomber 6:4, 6:4; Lorens – P. Malaszszak 6:4, 6:1; Adamek/Taczała – Kaliszewski/Ziomber 6:2, 6:2; Konopko/Lorens – Dobaczewski/Malaszszak 6:1, 6:2; Dejnarowicz – Miodowicz 6:0, 6:1;

Górnik – DeSki 5:1: Marek – Frankowski 6:0, 6:4; Radoń – M. Pawlicki 7:5, 7:5; Kasperski – Szczęsny 6:1, 7:6; Gładysz – Świderski 5:7, 4:6; Kasperski/Marek – Frankowski/Pawlicki 6:3, 6:3; Gładysz/Radoń – Paszkowski/Szczęsny 7:5, 6:2.

O 3. miejsce: Legia – DeSki 3:3 (sety 7:7, gemy 60:58): Kaliszewski – Frankowski 6:3, 3:6, 6:; Suski – M. Pawlicki 3:6, 1:6; Ziomber – Paszkowski 6:3, 6:0; P. Malaszszak – Świderski 7:5, 7:5; Kaliszewski/Suski – Frankowski/Pawlicki 3:6, 0:6; Malaszszak/Ziomber – Paszkowski/Szczęsny 6:2, 6:7, 7:10.

Finał: AZS Poznań – Górnik 3:3 (sety 9:7): Taczała – Marek 2:6, 6:2, 2:6; M. Adamek – Radoń 6:1, 6:1; Konopko – Kasperski 6:1, 4:6, 7:6; Lorens – Gładysz 6:2, 6:2; Lorens/Taczała – Kasperski/Marek 6:4, 3:6, 8:10; Adamek/Konopko – Gładysz/Kasperski 4:6, 7:6, 8:10.

MŁODZICZKI – BIELSKO-BIAŁA

Ćwierćfinały: ChTT Chorzów – bye; Advantage Bielsko-Biała – bye;

WTS Orzeł Warszawa – ST RP Sport Olsztyn 6:0: N. Brunzlow – Szczepańska 6:2, 6:1, Derecka – Ejsmont 6:4, 6:2; Habrych – Szynkowska 6:4, 7:5; Filipecka – Martyn 6:0, 6:0; Brunzlow/Derecka – Szczepańska/Szynkowska 6:3, 6:1; Filipecka/Habrych – Ejsmont/Martyn 6:1, 6:2;

Legia Warszawa – KKKS Kraków 4:2: Pociej – Saska 1:6, 1:6; Kus – Niedźwieńska 4:6, 0:6; Futerhendler – Łężniak 6:1, 6:2; Rychlewska – Jałocha 6:0, 6:0; Pociej/Rychlewska – Niedźwieńska/Saska 6:3, 6:3; Futerhendler/Kus – Jałocha/Łężniak 6:1, 6:0;

Mecz o 5. miejsce: KKKS Kraków – ST RP Sport 4:2: Saska – Szczepańska 6:4, 6:0; Niedźwieńska – Ejsmont 6:3, 6:2; Jałocha – Szynkowska 0:6, 0:6; Łężniak – Martyn 6:1, 6:1; Niedźwieńska/Saska – Martyn/Szczepańska 6:1, 6:1; Jałocha/Łężniak – Ejsmont/Szynkowska 0:6, 0:6.

Półfinały: ChTT Chorzów – Orzeł 4:2: Wędrocha – N. Brunzlow 5:7, 7:6, 6:3; Szczotka – Derecka 5:7, 4:6; A. Lewandowska – Habrych 6:4, 6:2; Woźny – Filipecka 6:4, 7:5; Szczotka/Wędrocha – Brunzlow/Derecka 3:6, 6:3, 12:10; Lewandowska/Woźny – Filipecka/Habrych 3:6, 4:6;

Advantage – Legia 6:0: Wierzbowska – Pociej 6:3, 6:3; Nadajewska – Kus 6:1, 6:1; Podbioł – Futerhendler 6:1, 6:4; Duhl – Rychlewska 6:3, 6:2; Nadajewska/Wierzbowska – Pociej/Rychlewska 6:1, 6:1; Częścik/Duhl – Futerhendler/Kus 6:4, 6:1.

O 3. miejsce: Orzeł – Legia 4:2: N. Brunzlow – Pociej 4:6, 4:6; Derecka – Kus 6:2, 6:1; Habrych – Futerhendler 6:2, 6:3; Filipecka – Rychlewska 0:6, 4:6; Brunzlow/Derecka – Kus/Pociej 6:2, 6:2; Filipecka/Habrych – Futerhendler/Rychlewska 6:4, 6:2.

Finał: Advantage – ChTT Chorzów 5:1: Wierzbowska – Wędrocha 2:6, 6:2, 6:4; Nadajewska – Szczotka 6:4, 5:7, 6:1; Podbioł – Lewandowska 6:3, 6:2; Duhl – Woźny 6:0, 6:3; Nadajewska/Wierzbowska – Szczotka/Wędrocha 6:2, 6:3; Częścik/Duhl – Lewandowska/Woźny 3:6, 6:1, 4:10.

SKRZATY – OLSZTYN

Ćwierćfinały: Legia Warszawa – bye;

Budowlani Olsztyn – TieBreak Warszawa 6:0: Pieczkowski – Walerysiak 6:3, 6:1; Skuratko – Kossakowski 6:3, 6:4; G. Matuszewski – Romer 6:3, 6:2; Tatera – Leszczyna 6:0, 7:5; Matuszewski/Pieczkowski – Leszczyna/Walerysiak 6:2, 6:1; Skuratko/Tatera – Kossakowski/Romer 6:2, 6:3;

AZS Poznań – SKT Szczecin 6:0: Kułakowski – Garbacki 6:2, 6:2; N. Dzudzewicz – Komajda 6:3, 6:1; G. Zgoła – Rudnicki 6:0, 6:0; Wiatr – Marendziak 6:1, 6:3; Kułakowski/Rytelewski – Garbacki/Komajda 6:2, 6:2; Dzudzewicz/Zgoła – Marendziak/Rudnicki 6:1, 6:1;

Górnik Bytom – Sport-Med. Zabrze 6:0: Kusiewicz – Pawelski 7:5, 6:3; Kopcik – Borkowy 6:2, 6:1; Szic – Abramek 6:0, 6:0; Sławik – Szczepaniak 6:1, 6:1; Kusiewicz/Szic – Borkowski/Pawelski 7:6, 6:0; Sławik/Wolnik – Abramek/Szczepaniak 6:1, 6:0.

Miejsca 5-7: Sport-Med – TieBreak 4:2: Pawelski – Walerysiak 6:0, 7:5; Borkowy – Kossakowski 6:7, 0:6; Abramek – Romer 4:6, 5:7; Szczepaniak – Leszczyna 6:3, 6:3; Borkowy/Pawelski – Kossakowski/Walerysiak 6:2, 6:3; Abramek/Szczepaniak – Leszczyna/Romer 6:3, 3:6, 12:10.

O 5. miejsce: SKT Szczecin – Sport-Med 3:3 (sety 7:6): Garbacki – Pawelski 1:6, 5:7; Komajda – Borkowy 6:1, 6:3; Rudnicki – Abramek 6:3, 6:2; Marendziak – Szczepaniak 6:4, 6:1; Garbacki/Rudnicki – Borkowy/Pawelski 6:4, 3:6, 8:10; Komajda/Marendziak – Abramek/Szczepaniak 3:6, 4:6.

Półfinały: Legia – Budowlani 6:0: Kaśnikowski – Pieczkowski 6:0, 6:0; Bojarski – Skuratko 4:6, 6:1, 10:5; Stokowski – G. Matuszewski 6:3, 6:7, 10:4, Kulig – Tatera 6:3, 6:7, 10:5; Kaśnikowski/Stokowski – Matuszewski/Pieczkowski 6:3, 6:2; Bojarski/Sowa – Skuratko/Tatera 6:0, 6:2;

Górnik – AZS Poznań 5:1: Kusiewicz – Kułakowski 7:5, 3:6, 10:4; Kopcik – N. Dzudzewicz 6:4, 6:4; Wolnik – G. Zgoła 1:6, 2:6; Szic – Wiatr 6:1, 6:1; Kusiewicz/Szic – Dzudzewicz/Kułakowski 6:3, 6:3; Kopcik/Sławik 7:6, 6:1.

O 3. miejsce: Budowlani – AZS Poznań 4:2: Pieczkowski – Kułakowski 6:1, 6:1; Skuratko – N. Dzudzewicz 6:3, 6:3; G. Matuszewski – G. Zgoła 6:3, 4:6, 10:5; Tatera – Wiatr 6:1, 6:4; Matuszewski/Pieczkowski – Dzudzewicz/Kułakowski 6:2, 0:6, 8:10; Skuratko/Tatera – Rytlewski/Wiatr 6:4, 4:6, 6:10.

Finał: Legia – Górnik 5:1: Kaśnikowski – Kusiewicz 6:0, 6:2; Bojarski – Kopcik 6:0, 6:3; Stokowski – Wolnik 6:1, 6:1; Sowa – Szic 3:6, 3:6; Bojarski/Kaśnikowski – Kopcik/Szic 6:3, 6:2; Kulig/Stokowski – Sławik/Wolnik 6:4, 6:2.

SKRZATKI – OLSZTYN

Ćwierćfinały: Promasters Szczecin – GAT Gdańsk 4:2: Gołaś – Bohm 6:7, 6:4, 10:5; Smejlis – Szpakowska 2:6, 6:3, 3:10; Szałek – Szymczewska 6:1, 6:1; Szymańska – Ptaszyńska 5:7, 7:5, 10:4; Gołaś/Smejlis – Bohm/Szpakowska 6:2, 6:3; Szałek/Szymańska – Ptaszyńska/Szymczewska 6:7, 6:4, 7:10;

Advantage Bielsko-Biała – Park Tenisowy Olimpia Poznań 4:2: Bartusek – Jeschke 6:2, 6:4; Stokłosa – Turczuk 7:5, 6:3; Gustowska – Schmidt 6:1, 6:3; Grzegorzek – Łowczyk 6:2, 4:6, 5:10; Bartusek/Gostowska – Jeschke/Schmidt 4:6, 6:0, 8:10; Domańska/Stokłosa – Łowczyk/Turczuk 6:1, 6:1;

Legia Warszawa – TKT Tarnów 6:0: Pietrzyńska – Gruszczyńska 6:3, 1:6, 11:9; Kotylak – Starzyk 6:2, 6:2; Górska – Maniawska 3:6, 6:3, 10:0; Ziąbska – Hajduk 6:3, 6:3; Kotylak/Piestrzyńska – Gruszczyńska/Starzyk 6:4, 7:5; Górska/Ziąbska – Hajduk/Maniawska 6:2, 6:0;

ST RP Sport Olsztyn – Okęcie Tennis Club 5:1: Wygonowska – Koralnik 6:1, 6:1; Węgrzyn – Demianiuk 6:1, 7:5; Piotrowska – Woźny 6:1, 6:1; Kołodyńska – Dziewięcka 6:0, 6:1; Piotrowska/Węgrzyn – Demianiuk/Koralnik 6:3, 7:5; Ciesielczyk/Głowacka – Dziewięcka/Woźny 6:7, 5:7.

Miejsca 5-8: Olimpia – GAT Gdańsk 3:3 (sety 7:6): Jeschke – Bohm 6:2, 3:6, 5:10; Turczuk – Szpakowska 4:6, 2:6; Schmidt – Szymczewska 7:5, 6:3; Łowczyk – Ptaszyńska 2:6, 3:6; Jeschke/Schmidt – Bohm/Szpakowska 7:5, 6:4; Łowczyk/Turczuk – Ptaszyńska/Szymczewska 7:6, 7:6;

TKT Tarnów – Okęcie 4:2: Gruszczyńska – Koralnik 6:2, 6:2; Starzyk – Demianiuk 6:3, 6:3; Maniawska – Woźny 0:6, 0:6; Hajduk – Dziewięcka 4:6, 4:6; Gruszczyńska/Starzyk – Demianiuk/Koralnik 6:3, 5:7, 10:7; Hajduk/Maniawska – Dziewięcka/Hajduk 7:6, 6:1.

O 7. miejsce: GAT Gdańsk – Okęcie 4:2: Bohm – Koralnik 1:6, 6:2, 2:10; Szpakowska – Demianiuk 6:2, 6:2; Szymczewska – Woźny 6:3, 6:4; Ptaszyńska – Dziewięcka 6:0, 6:1; Szpakowska/Szymczewska – Koralnik/Woźny 6:4, 6:3; Downar/Ptaszyńska – Demianiuk/Dziewięcka 1:6, 3:6.

O 5. miejsce: Olimpia – TKT Tarnów 6:0 (walkower).

Półfinały: Promasters – Advantage 4:2: Gołaś – Bartusek 6:2, 6:2; Smejlis – Stokłosa 7:6, 6:4; Szałek – Gustowska 5:7, 6:1, 10:6; Szymańska – Domańska 6:3, 7:6; Gołaś/Smejlis – Bartusek/Gustowska 6:2, 2:6, 11:13; Szałek/Szymański – Domańska/Grzegorzek 3:6, 6:7;

ST RP Sport – Legia 3:3 (sety 8:6): Wygonowska – Piestrzyńska 6:0, 6:1; Węgrzyn – Kotylak 6:7, 6:3, 5:10; Piotrowska – Górska 6:4, 2:6, 4:10; Kołodyńska – Ziąbska 6:0, 6:1; Kołodyńska/Wygonowska – Piestrzyńska/Ziąbska 6:1, 6:1; Piotrowska/Węgrzyn – Górska/Kotylak 3:6, 3:6.

O 3. miejsce: Advantage – Legia 6:0: Bartusek – Piestrzyńska 6:1, 6:1; Stokłosa – Kotylak 6:1, 6:1; Gustowska – Górska 6:2, 6:3; Domańska – Ziąbska 6:0, 6:0; Bartusek/Gustowska – Kotylak/Piestrzyńska 7:6, 6:4; Grzegorzek/Stokłosa – Górska/Ziąbska 6:0, 6:1.

Finał: ST RP Sport – Promasters 4:2: Wygonowska – Gołaś 6:1, 6:0; Węgrzyn – Smejlis 1:6, 5:7; Piotrowska – Szałek 6:4, 6:1; Kołodyńska – Szymańska 6:1, 6:0; Kołodyńska/Wygonowska – Gołaś/Smejlis 6:3, 6:2; Piotrowska/Węgrzyn – Szałek/Szymańska 6:3, 3:6, 10:12.

Kategoria: PZT

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności