Polski Tenis

WYNIKI

BARCELONA ATP 500: Lajovic - Schwartzman 6:1, 6:2; Carballes Baena - Grenier 6:2, 6:4; Van Assche - Zh. Zhang 7:5, 6:2; BUKARESZT ATP 250: Fonseca - Sonego 7:6 (5), 7:5; MONACHIUM ATP 250: Garin - Koepfer 7:6 (3), 6:3; Rodionov - Vukic 6:2, 6:3; Daniel - O'Connell 6:3, 6:4; OEIRAS WTA 125: Tauson - Monnet 6:3, 6:1; Zarazua - Parks 6:0, 6:2.

Dołącz do zimowego sezonu HobbyLigi tenisa!

Trwa rejestracja do zimowego sezonu tenisowej HobbyLigi, której rozgrywki zaplanowano na 17 stycznia.

Rozgrywki są przeznaczone dla graczy rekreacyjnych, zarówno tych początkujących, jak i zaawansowanych. Rejestracja odbywa się na stronie www.hobbyliga.pl, wystarczy odnaleźć interesujące nas miasto, sport oraz poziom.

Opłata startowa za sezon, który trwa 8 tygodni wynosi 59 złotych. Co tydzień rozgrywany jest jeden mecz. Zawodnicy mają tydzień na rozegranie spotkania, maksymalnie 2 tygodnie jeżeli ktoś używa „dzikiej karty”.

Już dziś możesz cieszyć się na ciekawe rozgrywki, mnóstwo nowych przeciwników z Twojej okolicy oraz dobrą, sportową zabawę. Rejestracja trwa w pełni, więc dołącz do grona sportowców i ciesz się nadchodzącym sezonem!

Oto kilka informacji o tym, jak to wszystko działa i co zrobić żeby dołączyć

1) Wejdź na stronę www.hobbyliga.pl

2) Po znalezieniu miasta, sportu, poziomu kliknij ikonę wydarzenia i przejdź na stronę interesującej Cię ligi.

3) Wybierz przycisk chcę dołączyć i wypełnij krótki formularz rejestracyjny.

4) Nie zapomnij zapłacić opłaty startowej, kliknij w wybranej lidze zapłać wpisowe i przejdź do systemu płatności.

5) Teraz czekasz już tylko na losowanie przeciwnika, które zawsze odbywa się w poniedziałki ok. godz. 10:00. W sekcji Moje mecze po zalogowaniu na www.hobbyliga.pl będzie widoczne nazwisko przeciwnika i Wasz indywidualny czat.

6) Pamiętaj, gramy tylko dla zabawy, więc szanujcie się nawzajem. Staraj się być wyrozumiały przy szukaniu odpowiedniej daty i miejsca do rozegrania meczu 

Rejestracja trwa w pełni, więc dołącz na www.hobbyliga.pl do grona sportowców i ciesz się nadchodzącym sezonem! 

Kategoria: HL