Polski Tenis

WYNIKI

STRASBURG WTA 250: Svitolina - Blinkova 6:2, 6:3; RABAT WTA 250: Bronzetti - Grabher 6:4, 5:7, 7:5; LYON ATP 250: Fils - F. Cerundolo 6:3, 7:5; GENEWA ATP 250: Jarry - Dimitrov 7:6 (1), 6:1.
Polska Liga Tenisa

Dołącz do zimowego sezonu HobbyLigi tenisa!

Trwa rejestracja do zimowego sezonu tenisowej HobbyLigi, której rozgrywki zaplanowano na 17 stycznia.

Rozgrywki są przeznaczone dla graczy rekreacyjnych, zarówno tych początkujących, jak i zaawansowanych. Rejestracja odbywa się na stronie www.hobbyliga.pl, wystarczy odnaleźć interesujące nas miasto, sport oraz poziom.

Opłata startowa za sezon, który trwa 8 tygodni wynosi 59 złotych. Co tydzień rozgrywany jest jeden mecz. Zawodnicy mają tydzień na rozegranie spotkania, maksymalnie 2 tygodnie jeżeli ktoś używa „dzikiej karty”.

Już dziś możesz cieszyć się na ciekawe rozgrywki, mnóstwo nowych przeciwników z Twojej okolicy oraz dobrą, sportową zabawę. Rejestracja trwa w pełni, więc dołącz do grona sportowców i ciesz się nadchodzącym sezonem!

Oto kilka informacji o tym, jak to wszystko działa i co zrobić żeby dołączyć

1) Wejdź na stronę www.hobbyliga.pl

2) Po znalezieniu miasta, sportu, poziomu kliknij ikonę wydarzenia i przejdź na stronę interesującej Cię ligi.

3) Wybierz przycisk chcę dołączyć i wypełnij krótki formularz rejestracyjny.

4) Nie zapomnij zapłacić opłaty startowej, kliknij w wybranej lidze zapłać wpisowe i przejdź do systemu płatności.

5) Teraz czekasz już tylko na losowanie przeciwnika, które zawsze odbywa się w poniedziałki ok. godz. 10:00. W sekcji Moje mecze po zalogowaniu na www.hobbyliga.pl będzie widoczne nazwisko przeciwnika i Wasz indywidualny czat.

6) Pamiętaj, gramy tylko dla zabawy, więc szanujcie się nawzajem. Staraj się być wyrozumiały przy szukaniu odpowiedniej daty i miejsca do rozegrania meczu 

Rejestracja trwa w pełni, więc dołącz na www.hobbyliga.pl do grona sportowców i ciesz się nadchodzącym sezonem! 

Kategoria: HL