Polski Tenis

WYNIKI

MAIA: Ferreira Silva - Grenier 6:3, 6:2; Laaksonen - Halys 6:3, 6:1; Zapata Miralles 6:1, 6:0; Ajdukovic - Rinderknech 6:2, 2:6, 6:1; CAMPINAS: Carballes Baena - Kopriva 4:6, 6:3, 7:5.

Drobex Centrum Cup – wyniki

Na kortach w Bydgoszczy rozgrywany był futures ITF mężczyzn Drobex Centrum Cup 2018.

W final zmagań w klubie Centrum (korty ziemne, 25 tys. $ w puli nagród) Niemiec Jeremy Jahn pokonał Brazylijczyka Pedro Sakamoto. Dobrze wypadł jego rodak Thiago Seyboth Wild.

Z Polaków do ćwierćfinału awansował tylko Paweł Ciaś. W finale debla Karol Drzewiecki i Mateusz Kowalczyk pokonali Michała Mikułę i Yanna Wójcika.

SINGIEL

Pierwsza runda: (1) Heyman – Dembek 6:2, 7:5; Mikuła – Drzewiecki 6:4, 7:5; Andrzejczuk – Nouza 2:6, 6:2, 6:2; (6) Seyboth Wild – Noce 6:2, 1:6, 7:5; (3) Jahn – Shcherba 6:1, 6:0; Dischinger – Kravchenko 6:1, 6:4; Orlov – Gryńkowski 7:5, 6:0; (8) Lindell – Rajski 7:6 (4), 7:6 (5); (7) Sakamoto – Smoła 7:6 (3), 7:6 (4); Żuk – Majchrowicz 6:1, 6:7 (4), 6:3; Michalski – Sachko 3:2 i krecz Ukraińca; (4) Ciaś – Gennaro 4:6, 6:4, 6:1; (5) L. Klein – Smirnov 7:5, 6:4; J. Pereira – Nazaruk 6:0, 6:3; Sorgi – Stajszczak 6:0, 6:0; (2) Jaloviec – Mashtakov 6:4, 6:1.

Druga runda: Heyman – Mikuła 6:1, 6:0; Seyboth Wild – Andrzejczuk 6:4, 6:1; Jahn – Dischinger 6:4, 6:3; Lindell – Orlov 6:4, 6:2; Sakamoto – Żuk 6:2, 6:2; Ciaś – Michalski 6:4, 6:3; L. Klein – J. Pereira 6:2, 7:6 (4); Sorgi – Jaloviec 6:1, 7:5.

Ćwierćfinały: Seyboth Wild – Heyman 4:6, 6:0, 7:6 (3); Jahn – Lindell 6:1, 6:4; Sakamoto – Ciaś 6:1, 6:4; L. Klein – Sorgi 6:3, 6:1.

Półfinały: Jahn – Seyboth Wild 7:5, 7:6 (5); Sakamoto – L. Klein 6:2, 6:2.

Finał: Jahn – Sakamoto 6:3, 6:4.

DEBEL

Pierwsza runda: (1) Drzewiecki/Kowalczyk – Kravchenko/Shcherba 6:2, 3:6, 14:12; Bednarek/Mercier – Sachko/Smirnov 6:3, 6:4; Kossek/Smoła – Noce/Russo 6:2, 6:2; Majchrowicz/Żuk – Andrzejczuk/Mashtakov 6:4, 6:4; Ciaś/Dembek – Kapaś/Stajszczak 7:5, 6:1; (4) Nazaruk/Wojnar – Pereira/Sorgi 6:3, 6:4; Sakamoto/Seyboth Wild – Dischinger/Lindell 6:2, 4:6, 11:9; Mikuła/Wójcik – (2) Heyman/Orlov 6:2, 6:4.

Ćwierćfinały: Drzewiecki/Kowalczyk – Bednarek/Mercier 4:6, 6:2, 11:9; Kossek/Smoła – Majchrowicz/Żuk 7:6 (10), 2:6, 10:7; Ciaś/Dembek – Nazaruk/Wójcik 6:3, 6:3; Mikuła/Wójcik – Sakamoto/Seyboth Wild 6:1, 2:5, 10:7.

Półfinały: Drzewiecki/Kowalczyk – Kossek/Smoła 6:3, 7:6 (1); Mikuła/Wójcik – Ciaś/Dembek 7:6 (5), 7:6 (5).

Finał: Drzewiecki/Kowalczyk – Mikuła/Wójcik 7:6 (3), 6:4.

ELIMINACJE

Pierwsza runda: (1) Mercier – bye; Kostin – Galus 6:3, 7:5; Mikuła – B. Andrzejczak 6:4, 6:1; Steinberger – bye; (2) Mashtakov – bye; P. Gewert – Bujakiewicz 6:1, 3:6, 7:5; Mugevicius – Turnquest 4:6, 6:0, 6:0; Solarewicz – bye; (3) Drzewiecki – bye; Nordquist – Samosi 6:4, 6:1; Zawisza – B. Łosiak 6:4, 6:0; Fedotenkov – bye; (4) Vrzesinski – bye; Noce – D. Wiśniewski walkower; M. Piątek – Kosiński 7:5, 6:2; Bienkiewicz – bye; (5) Kravchenko – bye; Szmyrgała – Bedra 6:1, 6:4; J. Andrzejczak – bye; Iftimie – bye; (6) Shcherba – bye; L. Di Maro – Dudek 1:6, 6:3, 6:2; Tsebrenko – Pointon 6:1, 6:1; (9) B. Wojnar – bye; (7) Nazaruk – bye; Sytkow – Velasquez Meza 6:1, 6:1; Russo – Bronka 6:1, 6:2; (10) Y. Wójcik – bye; (8) Gryńkowski – bye; M. Di Maro – Krzeptowski 6:2, 6:3; Borkowski – Shum 6:0, 6:0; (11) Langmajer – bye.

Druga runda: Kostin – Mercier 6:7 (5), 6:2, 6:3; Mikuła – Steinberger 6:4, 6:2; Mashtakov – P. Gewert 6:0, 6:1; Mugevicius – Solarewicz 6:1, 6:2; Drzewiecki – Nordquist 6:2, 6:4; Zawisza – Fedotenkov 6:0, 6:0; Noce – Vrzesinski 6:4, 3:6, 6:4; M. Piątek – Bienkiewicz 6:2, 6:3; Kravchenko – Szmyrgała 6:4, 6:0; Iftimie – J. Andrzejczak 6:0, 6:1; Shcherba – L. Di Maro 6:1, 6:1; Tsebrenko – B. Wojnar 6:0, 6:3; Nazaruk – Sytkow 6:2, 6:1; Y. Wójcik – Russo 4:6, 7:6 (4), 6:4; Gryńkowski – M. Di Maro 7:5, 6:3; Borkowski – Langmajer 7:5, 6:4.

Trzecia runda: Mikuła – Kostin 7:5 i krecz Niemca; Mashtakov – Mugevicius 6:1, 4:6, 6:1; Drzewiecki – Zawisza 6:2, 6:0; Noce – M. Piątek 6:1, 3:6, 6:1; Kravchenko – Iftimie 6:3, 6:1; Shcherba – Tsebrenko 6:1, 6:1; Nazaruk – Y. Wójcik 6:4, 7:6 (1); Gryńkowski – Borkowski 6:3, 6:3.

Mecze odbywają się na kortach Klubu Tenisowego Centrum przy ul. Nowotoruńskiej 8 w Bydgoszczy.

Kategoria: ITF

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności