Polski Tenis

WYNIKI

LONDYN: Medvedev - Thiem 4:6, 7:6 (2), 6:4; Koolhof/Mektic - J. Melzer/Roger-Vasselin 6:2, 3:6, 10:5.

Drużynowe mistrzostw Polski młodziczek

W Bytomiu rozgrywane były halowe drużynowe mistrzostwa Polski młodziczek (do lat 14).

Złote medale wywalczyły zawodniczki UKS RP Sport Olsztyn: Pola Wygonowska i Martyna Szynkowska. Finałowy mecz był bardzo zacięty.

Srebro dla tenisistek Advantage Bielsko-Biała, a po brąz sięgnęła Akademia Tenisowa Angelique Kerber Puszczykowo

ĆWIERĆFINAŁY

BKT Advantage Bielsko-Biała – KCT Masters Inowrocław 3:0: Duhl – Wnuczek 6:0, 6:2; Niedźwieńska – Paul 6:3, 6:1; Duhl/Niedźwieńska – Paul/Wnuczek 6:1, 6:2;

AT Proamsters Szczecin – MKT Łódź 2:1: Gołaś – Pawlik 6:2, 6:2; Szymańska – Carpenter 3:6, 4:6; Gołaś/Szymańska – Carpenter/Pawlik 6:2, 6:0;

UKS RP Sport Olsztyn – KKS Olsza Kraków 3:0: Wygonowska – Gruszczyńska 6:2, 6:3; Szynkowska – Łężniak 6:1, 6:0; Szynkowska/Wygonowska – Gruszczyńska/Łężniak 6:2, 6:0;

AT Angelique Kerber Puszczykowo – KS Mostostal Zabrze 2:1: Krajewska – Bartusek 5:7, 5:7; Kubacha – Merta 6:0, 6:0; Krajewska/Kubacha – Bartusek/Merta 6:0, 7:5.

MIEJSCE 5-8

Masters – MKT Łódź 3:0: Wnuczek – Pawlik 6:4, 5:7, 7:6 (4); Paul – Carpenter 6:3, 6:4; Paul/Wnuczek – Carpenter/Pawlik 7:5, 6:4;

KKS Olsza – Mostostal 2:1: Gruszczyńska – Bartusek 5:7, 4:6; Łężniak – Merta 6:0, 6:0; Gruszczyńska/Łężniak – Bartusek/Merta 6:4, 6:2.

O 7. MIEJSCE

MTK Łódź – Mostostal 2:1: Pawlik – Bartusek 0:6, 3:6; Carpenter – Merta 6:0, 6:0; Carpenter/Pawlik – Bartusek/Piątek 7:5, 6:2.

O 5. MIEJSCE

KKS Olsza – Masters 3:0: Gruszczyńska – Wnuczek 6:1, 6:0; Łężniak – Paul 6:2, 6:2; Gruszczyńska/Łężniak – Paul/Wnuczek 6:3, 7:5.

PÓŁFINAŁY

Advantage – Promasters 3:0: Duhl – Gołaś 6:0, 6:0; Niewiadomska – Szymańska 6:2, 6:4; Duhl/Niedźwieńska – Gołaś/Szymańska 6:1, 6:3;

UKS RP Sport – AT AK Puszczykowo 3:0: Wygonowska – Krajewska 6:0, 6:2; Szynkowska – Kubacha 6:4, 5:7, 6:1; Szynkowska/Wygonowska – Krajewska/Kubacha 5:7, 7:6 (5), 10:8.

O 3. MIEJSCE

AT AK Puszczykowo – Promasters 3:0: Krajewska/Kubacha – Gołaś/Szymańska 3:2 i krecz szczecinianek; w singlu walkowerem wygrały zawodniczki z Puszczykowa.

O 1. MIEJSCE

UKS RP Sport – Advantage 2:1: Wygonowska – Duhl 6:4, 6:1; Szynkowska – Niedźwieńska 4:6, 7:6 (2), 7:6 (1); Szynkowska/Wygonowska – Duhl/Niedźwieńska 7:5, 2:6, 6:10.

15355578_10207854410541692_3647544245740273742_n

Kategoria: PZT

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności