Polski Tenis

WYNIKI

AUSTRALIAN OPEN: Mannarino - Hurkacz 6:4, 6:2, 6:3; Nadal - Hanfmann 6:2, 6:3, 6:4; Alcaraz - Lajovic 6:2, 6:1, 7:5; M. Berrettini - Kozlov 6:1, 4:6, 6:4, 6:1; Opelka - Koepfer 6:4, 6:3, 7:6 (4); Carreno Busta - T. Griekspoor 6:3, 6:7 (6), 7:6 (3), 3:6, 6:4; Kecmanovic - T. Paul 7:6 (7), 7:5, 7:6 (8); Sonego - Otte 2:6, 6:2, 6:3, 6:1; Albot - Vukic 6:4, 7:6 (4), 6:4; Azarenka - Teichmann 6:1, 6:2; Giorgi - Martincova 6:2, 7:6 (2); Kostyuk - Sorribes Tormo 7:6 (5), 6:3; Svitolina - Tan 6:3, 5:7, 5:1 i krecz Francuzki; Badosa - Trevisan 6:0, 6:3; Barty - Bronzetti 6:1, 6:1; Keys - Cristian 6:2, 7:5; Pegula - Pera 6:4, 6:4; Ostapenko - Riske 4:6, 6:2, 6:4; Q. Wang - Van Uytvanck 2:6, 7:6 (5), 6:3; Anisimova - Bencic 6:2, 7:5; V. Kudermetova - Ruse 6:2, 7:5; Krejcikova - Xiyu Wang 6:2, 6:3; Parrizas Diaz - Zanevska walkower.

Drużynowe mistrzostwa Polski juniorek

Halowe drużynowe mistrzostwa Polski juniorek (do lat 18) odbyły się w Bydgoszczy.

W turnieju rywalizowało siedem zespołów. Złoto zdobyły Stefania Rogozińska-Dzik i Anna Hertel z KT Legia Warszawa. Srebro dla AZS Poznań.

ĆWIERĆFINAŁY

KT Legia Warszawa – bye;

Sopot Tenis Klub – BKT Advantage Bielsko-Biała 2:1: Szczygielska – Zajda 2:6, 2:6; Bogucka – Kostka 7:6 (8), 6:1; Bogucka/Szczygielska – Kostka/Zajda 6:2, 6:4;

Górnik Bytom – PKT Pobiedziska 3:0: Podlińska – Rękoś 6:1, 6:0; Wilk – Szulc 6:0, 6:0; Podlińska/Wilk – Rękoś/Szulc 6:1, 6:0;

AZS Poznań – MKT Łódź 3:0: W. Rutkowska – Rudnicka 6:0, 6:4; Sokolovskaia – Muszyńska 6:1, 6:1; Pietraszkiewicz/W. Rutkowska – Muszyńska/Rudnicka 6:2, 6:1.

MIEJSCA 5-7

Advantage – PKT Pobiedziska 3:0: Zajda – Rękoś 6:0, 6:0; Kostka – Szulc 6:0, 6:0; Kostka/Zajda – Rękoś/Szulc 6:1, 6:1.

O 5. MIEJSCE

Advantage – MKT Łódź 2:0: Zajda – Rudnicka 6:3, 6:2; Kostka – Muszyńska 6:4, 6:2.

PÓŁFINAŁY

Legia – STK Sopot 3:0: Rogozińska-Dzik – Szczygielska 6:0, 6:1; Hertel – Bogucka 6:0, 6:0; Hertel/Rogozińska-Dzik – Bogucka/Szczygielska 6:0, 6:0;

AZS Poznań – Górnik 2:1: W. Rutkowska – Podlińska 2:6, 2:6; Sokolovskaia – Wilk 5:7, 7:5, 6:2; W. Rutkowska/Sokolovskaia – Podlińska/Wilk 6:4, 6:1.

O 3. MIEJSCE

Górnik – STK Sopot 2:0: Podlińska – Szczygielska 6:0, 6:3; Wilk – Bogucka 6:1, 6:1.

O 1. MIEJSCE

Legia – AZS Poznań 2:0: Rogozińska-Dzik – W. Rutkowska 6:4, 6:3; Hertel – Sokolovskaia 6:2, 4:6, 6:3.

15578781_1396262187058789_8912531836999647659_n

Kategoria: PZT

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności