Polski Tenis

WYNIKI

MAIA: P. Sousa - Hamou 6:2, 6:2; Elias - Kotov 6:2, 7:5; Kovalik - Lenz 6:1, 4:6, 6:2; A. Arnaboldi - P. Martinez 6:1, 6:2; Vatutin - Lestienne 6:2, 6:0; Celikbelik - G. Oliveira 2:6, 7:5, 7:6 (3); Taberner - J. Domingues 6:3, 6:2; CAMPINAS: F. Cerundolo - Sakamoto 6:1, 6:3; Carballes Baena - Ortega-Olmedo 6:4, 6:0; Safwat - Barrios Vera 5:7, 6:2, 6:2; Meligeni Rodriguez Alves - Gomez-Herrera 6:4, 7:6 (3); Mena - Clezar 6:4, 6:4; Olivo - Sachko 6:7 (3), 6:0, 6:4; Galan - Sels 6:2, 6:3.

Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorek

Bielsko-Biała gościła uczestniczki Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorek (do lat 18). 

W zawodach rywalizowały tenisistki z Sopotu, Wrocławia, Olsztyna, Łodzi, Zgierza, Krakowa, Bytomia i Bielska-Białej. Najlepsze okazały się zawodniczki BKT Advantage Bielsko-Biała.

W zwycięskim zespole walczyły: Zuzanna Szczepańska, Laura Duhl, Patrycja Niewiadomska, Karolina Mazurek, Nastia Ivanczenko. Kapitanem był Michał Duhl. 

ĆWIERĆFINAŁY

BKT Advantage Bielsko-Biała – Krzycki Klub Tenisowy Wrocław 6:0: Niewiadomska/Szczepańska – Jasiczek/Kuśmierz 6:1, 6:1; Duhl/Mazurek – Kopel/Turczuk 6:4, 7:5; Szczepańska – Kuśmierz 6:0, 6:0; Niewiadomska – Turczuk 6:3, 6:1; Mazurek – Kopel 6:0, 6:0; Ivanczenko – Jasiczek 6:4, 6:3.

Górnik Bytom – Sopot Tenis Klub 5:1: Hędrzak/Wędrocha – Cerowska/Uzarek 6:3, 7:5; Bartusek/Gruszczyńska – Janiszek/Mattik 6:1, 6:7, 5:10; Hędrzak – Cerowska 6:4, 6:0; Gruszczyńska – Szymczewska 6:0, 6:3; Durska – Janiszek 6:3, 1:6, 6:3; Saska – Mattik 6:4, 6:3.   

UKS RP Sport Olsztyn – Miejski Klub Tenisowy Łódź 5:1: Szynkowska/Wygonowska – Formella/Nebelska 6:2, 6:1; Ejsmont/Węgrzyn – Rajca/Wróblewska 6:1, 3:6, 10:7; Wygonowska – Nebelska 6:0, 6:0; Ejsmont – Formella 2:6, 6:2, 7:6; Szynkowska – Rajca 6:1, 6:0; Węgrzyn – Wróblewska 6:3, 4:6, 2:6.

KKS Olsza Kraków – TG Sokół Zgierz 6:0: Samberger/Wierzbowska – Carpenter/Przybylska 6:2, 6:2; Bajorek/Świerczyńska – Krajewska/Wach 6:4, 6:3; Wierzbowska – Carpenter 6:1, 6:1; Samberger – Przybylska 6:1, 6:1; Świerczyńska – Krajewska 6:3, 6:3; Bajorek – Wach 6:1, 6:1. 

MIEJSCA 5-8

STK Sopot – KKT Wrocław 5:1: Cerowska/Uzarek – Jasiczek/Kuśmierz 6:7, 6:3, 10:2; Janiszek/Mattik – Kopel/Turczuk 7:6, 6:3; Szymczewska – Kuśmierz 6:0, 6:0; Janiszek – Turczuk 6:2, 6:1; Uzarek – Kopel 6:3, 6:2; Mattik – Jasiczek 2:6, 1:6. 

MKT Łódź – Sokół 5:1: Daroszewska/Formella – Carpenter/Przybylska 6:4, 7:5; Rajca/Wróblewska – Krajewska/Wach 6:3, 6:2; Formella – Carpenter 7:5, 6:1; Rajca – Przybylska 1:6, 2:6; Daroszewska – Krajewska 7:5, 7:5; Wróblewska – Wach 6:1, 6:0.

O 7. LOKATĘ

KKT Wrocław – Sokół 4:2: Kopel/Kuśmierz – Carpenter/Przybylska 6:1, 6:2; Jasiczek/Turczuk – Krajewska/Wach 6:3, 6:4; Kuśmierz – Carpenter 6:1, 4:6, 0:6; Turczuk – Przybylska 6:2, 6:2; Kopel – Krajewska 0:6, 0:6 (walkower); Jasiczek – Wach 6:0, 6:0. 

O 5. POZYCJĘ

STK Sopot – MKT Łódź 4:2: Szymczewska/Uzarek – Daroszewska/Formella 4:6, 5:7; Janiszek/Mattik – Rajca/Wróblewska 3:6, 7:5, 10:3; Cerowska – Formella 1:6, 3:6; Szymczewska – Rajca 6:2, 6:2; Janiszek – Daroszewska 6:3, 6:3; Mattik – Wróblewska 6:0, 6:1.

PÓŁFINAŁY

Advantage – Górnik 3:3 (sety 8:7): Niewiadomska/Szczepańska – Hędrzak/Wędrocha 2:6, 6:2, 8:10; Duhl/Mazurek – Gruszczyńska/Saska 6:7, 6:2, 11:9; Szczepańska – Hędrzak 6:2, 6:1; Duhl – Gruszczyńska 6:4, 4:6, 5:7; Niewiadomska – Wędrocha 6:4, 6:4; Mazurek – Saska 1:6, 0:6.

UKS RP Sport – Olsza 4:2: Szynkowska/Wygonowska – Świerczyńska/Wierzbowska 3:6, 6:2, 11:9; Ejsmont/Węgrzyn – Bajorek/Samberger 7:5, 6:1; Wygonowska – Wierzbowska 6:2, 6:7, 6:3; Ejsmont – Samberger 7:6, 6:7, 5:7; Szynkowka – Świerczyńska 6:2, 6:1; Węgrzyn – Bajorek 4:6, 4:6.  

O 3. MIEJSCE

Górnik – Olsza 3:3 (sety 8:7): Hędrzak/Wędrocha – Świerczyńska/Wierzbowska 3:6, 6:3, 10:7; Gruszczyńska/Saska – Bajorek/Samberger 6:1, 7:5; Hędrzak – Wierzbowska 6:7, 6:7; Gruszczyńska – Samberger 1:6, 6:1, 7:5; Saska – Świerczyńska 7:5, 2:6, 0:6; Bartusek – Bajorek 6:2, 6:3. 

FINAŁ

Advantage – UKS RP Sport 3:3 (sety 7:6): Niewiadomska/Szczepańska – Szynkowska/Wygonowska 6:2, 6:2; Duhl/Mazurek – Ejsmont/Węgrzyn 6:2, 6:4; Szczepańska – Wygonowska 6:0, 6:0 (walkower); Duhl – Ejsmont 0:6, 0:6 (walkower); Niewiadomska – Szynkowska 4:6, 6:4, 4:6; Ivanczenko – Węgrzyn 1:6, 1:6.   

Kategoria: PZT

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności