Polski Tenis

WYNIKI

WIEDEŃ: D. Thiem - Sachko 6:4, 7:5; Garin - Wawrinka 6:4, 6:7 (9), 6:3; Hurkacz - Balazs 6:3, 7:5; Djokovic - Krajinovic 7:6 (6), 6:3; Evans - Bedene 6:3, 4:5 i krecz Słoweńca; Dimitrov - Khachanov 7:6 (6), 6:3; NUR-SUŁTAN: Seppi - Karatsev 6:3, 1:6, 6:3; Gerasimov - L. Harris 6:3, 3:6, 7:6 (3); Ruusuvuori - Skatov 6:2, 6:0; Sugita - Dzumhur 6:1, 5:7, 6:4; Vesely - Sandgren 6:4, 7:6 (7).

Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorek

Bielsko-Biała gościła uczestniczki Drużynowych Mistrzostw Polski – Finału A – U18 dziewcząt. 

W zawodach rywalizowało siedem zespołów z Krakowa, Łodzi, Poznania, Zgierza, Bytomia, Wrocławia i Bielska-Białej. Po złoto sięgnęły tenisistki Górnika Bytom. 

ĆWIERĆFINAŁY

KKS Olsza Kraków – bye;

BKT Advantage Bielsko-Biała – KKT Wrocław 5:1: Gustowska/Niewiadomska – Podulka/Samberger 6:4, 6:2; Duhl/Mazurek – Skowrońska/Turczuk 6:4, 3:6, 9:11; Niewiadomska – Samberger 6:4, 6:4; Duhl – Turczuk 7:5, 6:1; Gustowska – Podulka 6:2, 6:3; Jodłowska – Halbersztadt 6:3, 6:1; 

Park Tenisowy Olimpia Poznań – MKT Łódź 5:1: Górska/Popławska – Daroszewska/Formella 1:6, 6:3, 10:8; Jeschke/Pieczyńska – Rajca/Wróblewska 6:3, 6:4; Górska – Formella 6:3, 6:0; Popławska – Nebelska 3:6, 3:6; Pawlikowska – Daroszewska 6:3, 6:3; Pieczyńska – Rajca 6:1, 6:0;

KS Górnik Bytom – TG Sokół Zgierz 6:0: Bergler/Gruszczyńska – Carpenter/Szpakowska 6:2, 6:2; Bartusek/Lipiec – B. Przybylska/Wach 6:2, 6:2; Gruszczyńska – Szpakowska 6:1, 6:2; Lipiec – Carpenter 6:1, 6:1; Bartusek – B. Przybylska 6:1, 3:6, 10:4; Bergler – Wach 6:1, 6:0.  

O MIEJSCA 5-7

KKT Wrocław – Sokół 5:1: Podulka/Samberger – Szpakowska/Wach 7:5, 7:6 (3); Skowrońska/Turczuk – Carpenter/B. Przybylska 6:3, 4:6, 10:5; Turczuk – Szpakowska 1:6, 6:2, 3:10; Podulka – Carpenter 6:2, 6:0; Halbersztadt – B. Przybylska 6:0, 6:0 (walkower); Skowrońska – Wach 7:5, 6:1; 

MKT Łódź – bye.

PÓŁFINAŁY

Advantage – KKS Olsza 4:2: Gustowska/Niewiadomska – Świerczyńska/Wierzbowska 7:5, 5:7, 11:9; Duhl/Jodłowska – Bajorek/Koralnik 6:1, 4:6, 10:5; Niewiadomska – Wierzbowska 1:6, 6:1, 6:10; Duhl – Świerczyńska 6:3, 6:3; Gustowska – Bajorek 6:3, 6:3; Jodłowska – Koralnik 0:6, 0:6;

Górnik – PT Olimpia 5:1: Bergler/Gruszczyńska – Górska/Popławska 6:1, 6:7 (2), 10:8; Bartusek/Lipiec – Pawlikowska/Pieczyńska 6:2, 7:6 (1); Gruszczyńska – Górska 6:3, 7:5; Lipiec – Jeschke 6:1, 6:3; Bartusek – Pawlikowska 1:6, 0:6; Bergler – Pieczyńska 6:2, 6:4.

O 3. MIEJSCE    

KKS Olsza – PT Olimpia 3:3 (sety 6:6, w gemach lepsze krakowianki): Koralnik/Wierzbowska – Górska/Popławska 7:6 (5), 6:3; Łężniak/Świerczyńska – Pawlikowska/Pieczyńska 3:6, 1:6; Wierzbowska – Górska 6:1, 6:3; Świerczyńska – Popławska 6:2, 6:1; Bajorek – Pawlikowska 4:6, 4:6; Łężniak – Pieczyńska 5:7, 5:7. 

FINAŁ

Górnik – Advantage 5:1: Bergler/Gruszczyńska – Gustowska/Niewiadomska 5:7, 6:1, 11:9; Bartusek/Lipiec – Duhl/Jodłowska 6:4, 6:4; Gruszczyńska – Niewiadomska 6:2, 4:6, 5:10; Lipiec – Duhl 6:2, 7:5; Bartusek – Gustowska 2:6, 6:1, 10:8; Bergler – Jodłowska 6:0, 6:0 (walkower).

Kategoria: PZT

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności