Polski Tenis

WYNIKI

AUSTRALIAN OPEN: Mannarino - Hurkacz 6:4, 6:2, 6:3; Nadal - Hanfmann 6:2, 6:3, 6:4; Alcaraz - Lajovic 6:2, 6:1, 7:5; M. Berrettini - Kozlov 6:1, 4:6, 6:4, 6:1; Opelka - Koepfer 6:4, 6:3, 7:6 (4); Carreno Busta - T. Griekspoor 6:3, 6:7 (6), 7:6 (3), 3:6, 6:4; Kecmanovic - T. Paul 7:6 (7), 7:5, 7:6 (8); Sonego - Otte 2:6, 6:2, 6:3, 6:1; Albot - Vukic 6:4, 7:6 (4), 6:4; Azarenka - Teichmann 6:1, 6:2; Giorgi - Martincova 6:2, 7:6 (2); Kostyuk - Sorribes Tormo 7:6 (5), 6:3; Svitolina - Tan 6:3, 5:7, 5:1 i krecz Francuzki; Badosa - Trevisan 6:0, 6:3; Barty - Bronzetti 6:1, 6:1; Keys - Cristian 6:2, 7:5; Pegula - Pera 6:4, 6:4; Ostapenko - Riske 4:6, 6:2, 6:4; Q. Wang - Van Uytvanck 2:6, 7:6 (5), 6:3; Anisimova - Bencic 6:2, 7:5; V. Kudermetova - Ruse 6:2, 7:5; Krejcikova - Xiyu Wang 6:2, 6:3; Parrizas Diaz - Zanevska walkower.

Drużynowe mistrzostwa Polski juniorów

Na kortach Centrum Bydgoszcz rozgrywane były halowe drużynowe mistrzostwa kraju do lat 18.

Faworyci turnieju Juniorzy AZS Poznań: Piotr Matuszewski, Bartosz Łosiak i Mieszko Kwaśniewski wywalczyli złoto.

ĆWIERĆFINAŁY

AZS Poznań – SKT Centrum Bydgoszcz 3:0: P. Matuszewski – Skonieczny 7:5, 6:1; B. Łosiak – Słojewski 7:6 (4), 7:6 (2); M. Kwaśniewski/Łosiak – Cieślewicz/Skonieczny 6:3, 7:5;

UKS Beskidy Ustroń – KT Legia Warszawa 2:1: Grzegorczyk – Lainer 6:3, 6:3; Kozielski – Garwacki 1:6, 6:3, 6:3; Grzegorczyk/Kozielski – Garwacki/Lainer 0:6, 0:6 (walkower);

RKT Return Radom – PKT Pobiedziska 3:0: Malmon – Łakomy 6:1, 6:1; Sadal – Górecki 7:6 (4), 6:1; Kozioł/Malmon – Biernat/Łakomy 6:2, 6:2;

Sopot Tenis Klub – BKT Advantage Bielsko-Biała 2:1: Raupuk – Wrzoł 6:0, 6:1; Autuch – Bandura 6:4, 7:5; Autuch/Raupuk – Bandura/Wrzoł 0:6, 0:6 (walkower).

MIEJSCA 5-8

Centrum – Legia 2:1: Skonieczny – Lainer 6:1, 6:1; Słojewski – Garwacki 2:6, 5:7; Skonieczny/Słojewski – Garwacki/Lainer 6:2, 6:4;

Advantage – PKT Pobiedziska 2:1: Wrzoł – Biernat 6:2, 6:1; Bandura – Górecki 7:5, 4:6, 2:6; Bandura/Wrzoł – Górecki/Łakomy 6:1, 6:2.

O 7. MIEJSCE

Legia – PKT Pobiedziska 3:0: Lainer – Łakomy 6:2, 6:0; Garwacki – Górecki 6:3, 6:1.

O 5. MIEJSCE

Advantage – Centrum 2:0: Wrzoł – Skonieczny 7:5, 4:6, 6:2; Bandura – Cieślewicz 7:5, 1:6, 7:6 (5).

PÓŁFINAŁY

AZS Poznań – Beskidy 3:0: P. Matuszewski – Grzegorczyk 7:6 (5), 6:2; M. Kwaśniewski – Kozielski 7:6 (6), 4:6, 6:2; M. Kwaśniewski/B. Łosiak – Grzegorczyk/Kozielski walkower;

STK Sopot – Return 3:0: Raupuk – Malmon 6:1, 6:7 (3), 6:4; Autuch – Sadal 6:2, 2:1 i krecz Aleksandra; Autuch/Raupuk – Kozioł/Malmon walkower.

O 3. MIEJSCE

Beskidy – Return 3:0 (walkower).

O 1. MIEJSCE

AZS Poznań – STK Sopot 2:1: B. Łosiak – Raupuk 1:6, 1:6; M. Kwaśniewski – Autuch 6:0, 6:2; B. Łosiak/P. Matuszewski – Autuch/Raupuk 6:4, 6:2.

15541229_1185476421535402_4393078308331222783_n

Kategoria: PZT

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności