Polski Tenis

WYNIKI

WIEDEŃ: D. Thiem - Sachko 6:4, 7:5; Garin - Wawrinka 6:4, 6:7 (9), 6:3; Hurkacz - Balazs 6:3, 7:5; Djokovic - Krajinovic 7:6 (6), 6:3; Evans - Bedene 6:3, 4:5 i krecz Słoweńca; Dimitrov - Khachanov 7:6 (6), 6:3; NUR-SUŁTAN: Seppi - Karatsev 6:3, 1:6, 6:3; Gerasimov - L. Harris 6:3, 3:6, 7:6 (3); Ruusuvuori - Skatov 6:2, 6:0; Sugita - Dzumhur 6:1, 5:7, 6:4; Vesely - Sandgren 6:4, 7:6 (7).

Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów

W Centrum Tenisowym Sobota odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów (do lat 18). 

W turnieju finałowym A rywalizowali gracze ośmiu zespołów. Złoto zdobyli gdańszczanie: Maciej Kos, Olaf Pieczkowski, Filip Pieczonka, Zoltan Szabo, Mateusz Klimek. W finale wygrali z wrocławianami.

ĆWIERĆFINAŁY

KS Górnik Bytom – bye;

KT GAT Gdańsk – MKT Łódź 4:2: Kos/Szabo – Kamrowski/Orlikowski 1:6, 6:4, 7:10; Pieczkowski/Pieczonka – Gontar/Hutsul 6:1, 6:1; Szabo – Orlikowski 0:6, 3:6; Pieczonka – Kamrowski 6:4, 4:6, 10:7; Pieczkowski – Hutsul 6:3, 6:2; Kos – Cisło 6:4, 7:5; 

KKT Wrocław – AZS Poznań 3:3 (sety 7:6): Dziopak/Krotowski – Politowicz/Taczała 6:7 (2), 0:6; Konowczuk/Roś – Mruk/G. Zgoła 6:4, 6:1; Dziopak – Taczała 4:6, 6:4, 9:11; Konowczuk – Politowicz 6:3, 6:0; Roś – Mruk 6:3, 6:4; Krotowski – G. Zgoła 4:6, 1:6;

Trnovsky Mario Tennis Club Piaseczno – AT Angelique Kerber Puszczykowo 4:2: Kaśnikowski/Tomański – Braziewicz/Lis 6:1, 6:1; Łukowski/Szczap – Kończal/Kułakowski 7:6 (4), 0:6, 5:10; Kaśnikowski – Lis 6:0, 6:1; Łukowski – Kończal 6:4, 6:4; Tomański – Braziewicz 6:2, 7:6 (2); Szczap – Kułakowski 2:6, 7:6 (5), 4:10.

PÓŁFINAŁY

KT GAT Gdańsk – Górnik 4:2: Kos/Szabo – Kielan/Lorens 3:6, 1:6; Pieczkowski/Pieczonka – Kopcik/Zdzuj 6:0, 6:1; Szabo – Lorens 3:6, 3:6; Pieczonka – Kielan 7:5, 7:6 (5); Pieczkowski – Kopcik 6:3, 6:4; Kos – Zdzuj 6:2, 6:0;

KKT Wrocław – Trnovsky Mario Tennis Club 4:2: Dziopak/Krotowski – Kaśnikowski/Tomański 0:6, 2:6; Konowczuk/Roś – Kossakowski/Szczap 6:4, 6:4; Dziopak – Kaśnikowski 1:6, 3:6; Konowczuk – Łukowski 6:4, 6:2; Roś – Tomański 6:3, 7:6 (4); Krotowski – Kossakowski 6:1, 6:7 (7), 10:6.

O MIEJSCA 5-7

MKT Łódź – AZS Poznań 6:0 (walkower); AT AK Puszczykowo – bye.

O 3. MIEJSCE

Górnik – Trnovsky Mario Tennis Club 2:4: Lorens/Zdzuj – Kaśnikowski/Szczap 1:6, 2:6; Kielan/Kopcik – Kossakowski/Tomański 7:5, 6:2; Lorens – Kaśnikowski 0:6, 0:6; Kielan – Łukowski 6:1, 6:2; Kopcik – Tomański 2:6, 7:6 (6), 4:10; Zdzuj – Szczap 3:6, 1:6.

FINAŁ

KT GAT Gdańsk – KKT Wrocław 5:1: Kos/Szabo – Dziopak/Konowczuk 2:6, 7:5, 11:9; Pieczkowski/Pieczonka – Krotowski/Roś 3:6, 6:1, 7:10; Szabo – Dziopak 6:3, 6:4; Pieczonka – Konowczuk 6:3, 6:4; Pieczkowski – Roś 6:3, 6:0; Kos – Krotowski 6:4, 6:0.

Kategoria: PZT

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności