Polski Tenis

WYNIKI

LONDYN: Medvedev - Thiem 4:6, 7:6 (2), 6:4; Koolhof/Mektic - J. Melzer/Roger-Vasselin 6:2, 3:6, 10:5.

Drużynowe mistrzostwa Polski juniorów

UKS Beskidy Ustroń gościł uczestników drużynowych mistrzostw Polski juniorów (do lat 18).

W najlepszej czwórce były zespoły z Poznania (awans bez gry), Radomia, Stalowej Woli i Sopotu. W finale zagra STK Sopot wygrał z AZS Poznań.

ĆWIERĆFINAŁY

AZS Poznań – bye;

RKT Return Radom – AT Promasters Szczecin 4:2: Skowroński – Kimaszewski 6:2, 6:2; Malmon – Lalek 0:6, 2:6; Sadal – Szymański 6:0, 6:2; Kozioł – Krzystek 6:2, 1:6, 1:6; Fryze/Skowroński – Kimaszewski/Szymański 6:1, 6:0; Malmon/Sadal – Krzystek/Lalel 6:3, 4:6, 10:0;

MKT Stalowa Wola – SKT Centrum Bydgoszcz 5:1: Filar – Skonieczny 6:2, 6:4; Zamorski – Cieślewicz 6:4, 6:1; Furman – Słojewski 1:6, 2:6; Kudelski – Sokołowski 6:3, 6:1; Filar/Kudelski – Skonieczny/Słojewski 6:4, 2:6, 10:8; Furman/Zamorski – Cieślewicz/Sokołowski 6:0, 6:1;

Sopot Tenis Klub – UKS Beskidy Ustroń 3:3 sety 6:6 (Sopot wygrał lepszą różnicą gemów): E. Moore – Kozielski 6:0, 6:3; Raupuk – Grzegorczyk 6:0, 6:0; Autuch – Wrzoł 0:6, 4:6; Karczmarczyk – Mol 1:6, 3:6; E. Moore/Raupuk – Kołłątaj/Kozielski 6:1, 6:2; Autuch/Karczmarczyk – Mol/Wrzoł 2:6, 6:7.

MIEJSCA 5-7

Promasters – Centrum 3:3 sety 6:6 (Szczecin wygrał lepszą różnicą gemów): Kimaszewski – Skonieczny 5:7, 3:6; Lalek – Cieślewicz 6:1, 6:2; Szymański – Słojewski 1:6, 5:7; Krzystek – Sokołowski 6:0, 6:0; Kimaszewski/Szymański Skonieczny/Słojewski 2:6, 4:6; Krzystek/Lalek – Cieślewicz/Sokołowski 6:0, 6:1; Beskidy – bye.

O 5. MIEJSCE

Beskidy – Promasters 5:1: Kozielski – Kimaszewski 6:2, 6:2; Wrzoł – Lalek 6:3, 7:5; Mol – Szymański 6:0, 6:0; Kołłątaj – Krzystek 6:3, 6:3; Kozielski/Mol – Kimaszewski/Szymański 5:7, 5:7; Kołłątaj/Wrzoł – Krzystek/Lalek 6:2, 6:3.

PÓŁFINAŁY

AZS Poznań – Return 4:2: P. Matuszewski – Fryze 6:3, 6:0; Jankowiak – Skowroński 3:6, 1:6; Łosiak – Malmon 6:7, 6:4, 6:1; M. Kwaśniewski – Sadal 7:5, 1:6, 4:6; Łosiak/Matuszewski – Fryze/Skowroński 6:4, 6:4; Jankowiak/Kwaśniewski – Malmon/Sadal 2:6, 7:5, 10:3;

STK Sopot – MKT Stalowa Wola 6:0: E. Moore – Filar 6:0, 6:4; Raupuk – Zamorski 6:0, 6:2; Autuch – Furman 6:0, 6:0; Karczmarczyk – Kudelski 6:0, 6:2; Moore/Raupuk – Filar/Zamorski 6:2, 6:2; Autuch/Budnik – Furman/Kudelski 6:3, 6:2.

O 3. MIEJSCE

Return – MKT Stalowa Wola 5:1: Skowroński – Filar 6:4, 6:1; Malmon – Zamorski 4:6, 1:6; Sadal – Furman 6:0, 6:1; Kozioł – Kudelski 6:0, 6:3; Malmon/Skowroński – Filar/Zamorski 3:6, 6:4, 10:8; Kozioł/Sadal – Furman/Kudelski 6:1, 6:3.

FINAŁ

STK Sopot – AZS Poznań 3:3 sety 7:7 (sopocianie mieli lepszy od rywali stosunek gemów): P. Matuszewski – E. Moore 6:7, 2:6; Jankowiak – Raupuk 6:2, 2:6, 2:6; B. Łosiak – Autuch 1:6, 7:5, 7:6; M. Kwaśniewski – Karczmarczyk 6:3, 6:4; Łosiak/Matuszewski – Moore/Raupuk 0:6, 2:6; Jankowiak/Kwaśniewski – Autuch/Karczmarczyk 6:2, 6:3.

14390962_1104209373002407_1289020001402424145_n

Kategoria: PZT

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności