Polski Tenis

WYNIKI

SOFIA ATP 250: Majchrzak - Otte 4:6, 6:2, 6:4; Huesler - Carreno Busta 6:3, 3:6, 6:2; Rune - Sonego 6:7 (1), 6:4, 6:3; Struff - Humbert 6:3, 6:1; Sinner - Borges 6:3, 6:4; SEUL ATP 250: Ruud - Jarry 6:2, 3:6, 6:3; Nishioka - Daniel 6:2, 6:4; Norrie - Uchida 6:2, 6:2; Brooksby - Kwon 6:3, 6:4; Kovacevic - Tseng 7:6 (5), 6:7 (4), 6:2; McDonald - S. Mochizuki 6:3, 6:4; TEL AWIW ATP 250: Djokovic - Andujar 6:0, 6:3; V. Pospisil - Leshem 6:3, 6:2; Lestienne - Ruusuvuori 6:4, 6:2; L. Broady - Van de Zandschulp 6:4, 4:6, 6:3; Rinderknech - Schwartzman 6:3, 2:6, 7:6 (7); TALLIN WTA 250: Kontaveit - Martincova 6:2, 6:1; Kanepi - A. Li 7:5, 7:5; Bonaventure - Teichmann 7:6 (8), 6:3; Vekic - S. Zhang 6:2, 6:4; PARMA WTA 250: Sherif - L. Davis 7:6 (2), 6:3; Kovinic - Paolini 6:4, 6:4; Sakkari - Zanevska 2:6, 6:4, 6:4; A. Bogdan - Begu 6:2, 7:6 (6); Kania-Choduń/Voracova - Paolini/Trevisan 6:2, 6:4.
Polska Liga Tenisa

Drużynowe mistrzostwa Polski kadetek

W Bielsku-Białej zakończyły się halowe drużynowe mistrzostwa Polski kadetek (do lat 16).

W czołowej czwórce zmagań znalazły się zawodniczki z Warszawy, Chorzowa, Bytomia i gospodynie. Najlepszy były tenisistki Górnika.

Mistrzyniami zostały Magdalena Hędrzak, Alexandra Schmidt i Emma Zakordoniec.

ĆWIERĆFINAŁY

WTS Orzeł Warszawa – bye;

Górnik Bytom – PKT Pobiedziska 3:0: Hędrzak – Jankowska 6:3, 6:0; Zakordoniec – Milecka 6:0, 6:0; Schmidt/Zakordoniec – Jankowska/Milecka 6:3, 6:2;

BKT Advantage Bielsko-Biała – AZS Poznań 3:0: A. Nadajewska – Krygier 6:2, 6:4; Podbioł – A. Łosiak 6:1, 6:2; A. Nadajewska/Podbioł – Krygier/A. Łosiak 6:4, 6:1;

ChTT Chorzów – MKT Łódź 2:1: Wędrocha – Nebelska 6:3, 3:6, 5:7; Szczotka – Oborska 6:2, 7:6 (1); Szczotka/Wędrocha – Nebelska/Oborska 6:3, 6:2.

O MIEJSCA 5-7

MKT Łódź – PKT Pobiedziska 3:0: Nebelska – Jankowska 6:2, 6:0; Oborska – Milecka 6:1, 6:0; Nebelska/Oborska – Jankowska/Milecka 6:0, 6:1.

O 5. MIEJSCE

MKT Łódź – AZS Poznań 3:0: Nebelska – Krygier 6:0, 6:2; Oborska – A. Łosiak 6:1, 6:2; Nebelska/Oborska – Krygier/A. Łosiak 2:6, 6:2, 10:2.

PÓŁFINAŁY

Górnik – WTS Orzeł 3:0: Hędrzak – Derecka 6:0, 6:2; Schmidt – N. Brunzlow 6:3, 6:1; Hędrzak/Schmidt – N. Brunzlow/Derecka walkower;

ChTT Chorzów – Advantage 3:0: Wędrocha – A. Nadajewska 6:0, 6:2; Szczotka – Podbioł 6:4, 7:6 (3); Szczotka/Wędrocha – A. Nadajewska/Podbioł walkower.

O 3. MIEJSCE

Advantage – WTS Orzeł 3:0 (walkower).

O 1. MIEJSCE

Górnik – ChTT Chorzów 3:0: Hędrzak – Wędrocha 6:2, 6:4; Zakordoniec – Szczotka 6:4, 7:5; Hędrzak/Schmidt – Szczotka/Wędrocha walkower.

15578460_10154738769892649_2392268972073925619_n

Kategoria: PZT