Polski Tenis

WYNIKI

WIEDEŃ: D. Thiem - Sachko 6:4, 7:5; Garin - Wawrinka 6:4, 6:7 (9), 6:3; Hurkacz - Balazs 6:3, 7:5; Djokovic - Krajinovic 7:6 (6), 6:3; Evans - Bedene 6:3, 4:5 i krecz Słoweńca; Dimitrov - Khachanov 7:6 (6), 6:3; NUR-SUŁTAN: Seppi - Karatsev 6:3, 1:6, 6:3; Gerasimov - L. Harris 6:3, 3:6, 7:6 (3); Ruusuvuori - Skatov 6:2, 6:0; Sugita - Dzumhur 6:1, 5:7, 6:4; Vesely - Sandgren 6:4, 7:6 (7).

Drużynowe Mistrzostwa Polski Kadetek

Na kortach Górnika Bytom rozgrywane były Drużynowe Mistrzostwa Polski Kadetek (do lat 16).

Gospodynie turnieju nie dały szans przeciwniczkom. Złoto zdobyły: Zuzanna Bednarz, Olivia Bergler, Rozalia Gruszczyńska, Julia Kiwior, Pola Kasprzak, Kinga Wahl-Maniecka.

1/8 FINAŁU

BKT Advantage Bielsko-Biała A – TS Idea Sport Toruń 5:1: Jodłowska/Skarżyńska – M. Głowacka/Gniewkowska 2:6, 6:2, 11:9; Langiewicz/Szczepaniak – H. Jankowska/Mańkowska 6:0, 6:2; Jodłowska – M. Głowacka 6:4, 7:6 (4); Szczepaniak – Gniewkowska 7:5, 6:7 (4), 11:9; Langiewicz – Frątczak 7:5, 6:2; Baniak – Mańkowska 4:6, 4:6.

ĆWIERĆFINAŁY

KS Górnik Bytom – Park Tenisowy Olimpia Poznań 4:2: Bednarz/Kiwior – Górska/Popławska 7:6 (3), 1:6, 5:10; Bergler/Gruszczyńska – Jeschke/Podhajecka 7:6 (5), 6:2; Bednarz – Górska 6:3, 6:2; Bergler – Popławska 6:1, 6:0; Kasprzak – Podhajecka 3:6, 4:6; Wahl-Maniecka – Wartecka 6:1, 6:2;

MKT Łódź – CKT Grodzisk Mazowiecki 4:2: Węgrzyn/Wróblewska – Stypuła/Z. Witkowska 6:3, 6:4; Daroszewska/Rajca – W. Domańska/L. Matuszewski 6:4, 6:3; Wróblewska – Z. Witkowska 4:6, 6:1, 5:10; Węgrzyn – W. Domańska 6:3, 6:1; Rajca – L. Matuszewski 6:2, 4:6, 10:4; Daroszewska – Stypuła 1:6, 1:6;

KKT Wrocław – BKT Advantage Bielsko-Biała B 6:0: Orlińska/Telżyńska – Kostka/Nadajewska 6:1, 6:0; Piechowicz/Skowrońska – Dobija/Nieradzik 6:3, 7:6 (6); Telżyńska – Kostka 6:0, 6:4; Orlińska – Nadajewska 6:3, 6:2; Skowrońska – Nieradzik 6:2, 6:3; Lang – Dobija 6:3, 6:3;   

Advantage A – AZS Łódź 5:1: Jodłowska/Skarżyńska – Durska/Frankowska 5:7, 5:6; Langiewicz/Szczepaniak – Bozova/Janiszek 6:4, 6:1; Jodłowska – Frankowska 6:1, 6:3; Szczepaniak – Durska 6:7 (4), 6:4, 12:10; Langiewicz – Bozova 7:5, 6:4; Skarżyńska – Janiszek 2:6, 6:0, 10:0.

MIEJSCA 5-8

CKT Grodzisk Mazowiecki – PT Olimpia 3:3 (sety 6:6, gemy lepsze dla CKT): L. Matuszewski/Z. Witkowska – Górska/Popławska 2:6, 3:6; W. Domańska/Stypuła – Podhajecka/Wartecka 6:0, 6:2; Z. Witkowska – Górska 5:7, 1:6; W. Domańska – Popławska 5:7, 6:7 (2); L. Matuszewski – Podhajecka 6:4, 6:3; Stypuła – Jeschke 6:2, 6:0;  

AZS Łódź – Advantage B 5:1: Durska/Frankowska – Kostka/Nieradzik 4:6, 7:6 (4), 11:9; Bozova/Janiszek – Dobija/Nadajewska 6:3, 6:4; Frankowska – Kostka 6:4, 6:0; Durska – Nadajewska 6:1, 6:2; Bozova – Nieradzik 6:1, 6:0; Janiszek – Dobija 0:6, 0:6 (walkower). 

PÓŁFINAŁY

Górnik – MKT Łódź 4:2: Bednarz/Kiwior – Węgrzyn/Wróblewski 6:4, 2:6, 10:7; Bergler/Gruszczyńska – Daroszewska/Rajca 6:1, 6:4; Bednarz – Wróblewska 6:2, 6:0; Bergler – Węgrzyn 6:3, 6:4; Kiwior – Rajca 0:6, 1:6; Wahl-Maniecka – Daroszewski 2:6, 2:6;

KKT Wrocław – Advantage A 4:2: Orlińska/Telżyńska – Jodłowska/Skarżyńska 5:7, 6:2, 10:7; Piechowicz/Skowrońska – Langiewicz/Szczepaniak 6:4, 6:3; Telżyńska – Jodłowska 1:6, 4:6; Orlińska – Szczepaniak 6:1, 6:2; Skowrońska – Langiewicz 1:6, 0:6; Halbersztadt – Skarżyńska 6:0, 6:0.

O 3. MIEJSCE

MKT Łódź – Advantage A 4:2: Węgrzyn/Wróblewska – Jodłowska/Skarżyńska 6:4, 0:6, 10:8; Daroszewska/Rajca – Langiewicz/Szczepaniak 6:7 (3), 7:5, 7:10; Wróblewska – Jodłowska 0:6, 0:6; Węgrzyn – Szczepaniak 3:6, 6:4, 11:9; Rajca – Langiewicz 6:2, 6:3; Daroszewska – Skarżyńska 6:3, 6:4.

FINAŁ

Górnik – KKT Wrocław 4:2: Bednarz/Kiwior – Orlińska/Telżyńska 6:2, 3:6, 8:10; Bergler/Gruszczyńska – Piechowicz/Skowrońska 6:0, 6:1; Bednarz – Telżyńska 6:1, 5:7, 10:4; Bergler – Orlińska 6:1, 6:2; Gruszczyńska – Lang 6:0, 6:3; Kiwior – Halbersztadt 0:6, 1:6.

Kategoria: PZT

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności