Polski Tenis

WYNIKI

LIMA: Galan - Tirante 6:1, 3:6, 6:3; SAO PAULO: Meligeni Rodrigues Alves - Ferreira Silva 6:2, 7:6 (1).

Drużynowe mistrzostwa Polski kadetów

Bytom gościł uczestników halowych drużynowych mistrzostw Polski kadetów (do lat 16).

W finale KT Legia Warszawa (Daniel Michalski, Maciej Ziomber, Filip Kolasiński) pokonali zawodników gospodarzy.

ĆWIERĆFINAŁY

SKT Szczecin – Start-Wisła Toruń 3:0: Galus – Ostrowski 6:0, 6:1; Wetoszka – Zoch 6:0, 6:0; Galus/Wetoszka – Ostrowski/Zoch 6:0, 6:1;

Górnik Bytom – DeSki Warszawa 2:1: Kasperski – Frankowski 5:7, 1:6; Radoń – M. Pawlicki 7:5, 6:0; Kasperski/Radoń – Frankowski/M. Pawlicki 6:4, 6:4;

Krzycka Park Wrocław – SKT Centrum Bydgoszcz 2:1: M. Adamek – Stajszczak 6:3, 6:1; Biliński – Sytkow 5:7, 4:6; M. Adamek/Biliński – Stajszczak/Sytkow 7:6 (4), 6:0;

KT Legia Warszawa – AT Angelique Kerber Puszczykowo 3:0: Ziomber – Konopko 6:1, 6:2; Michalski – Pilaczyński 6:2, 6:1; Kolasiński/Michalski – Konopko/Pilaczyński 6:4, 6:1.

MIEJSCA 5-8

DeSki – Start-Wisła 3:0: Frankowski – Ostrowski 6:2, 6:2; Olech – Zoch 6:0, 6:1; Olech/P. Pawlicki – Ostrowski/Zoch 7:6 (3), 6:3;

AT AK Puszczykowo – Centrum 2:1: Konopko – Lewandowski 6:2, 6:1; Pilaczyński – Sytkow 1:6, 1:6; Konopko/Pilaczyński – Stajszczak/Sytkow 7:6 (4), 6:1.

O 7. MIEJSCE

Centrum – Start-Wisła 3:0: Lewandowski – Ostrowski 6:2, 6:1; Sytkow – Zoch 6:2, 6:3; Lewandowski/Sytkow – Ostrowski/Zoch 6:2, 6:2.

O 5. MIEJSCE

DeSki – AT AK Puszczykowo 3:0 (walkower).

PÓŁFINAŁY

Górnik – SKT Szczecin 3:0: Kasperski – Galus 6:0, 6:2; Radoń – Wetoszka 6:2, 6:3; Kasperski/Radoń – Galus/Wetoszka 6:0, 6:0;

Legia – Krzycka Park 3:0: Michalski – M. Adamek 7:5, 6:1; Kolasiński – Biliński 6:1, 7:5; Kolasiński/Ziomber – M. Adamek/Biliński 6:1, 6:4.

O 3. MIEJSCE

SKT Szczecin – Krzycka Park 2:1: Galus – M. Adamek 5:3 i krecz Makarego; Wetoszka – Biliński 0:6, 6:4, 1:6; Galus/Wetoszka – Biliński/Wachowiak 6:4, 6:4.

O 1. MIEJSCE

Legia – Górnik 2:1: Ziomber – Kasperski 0:6, 6:2, 6:1; Michalski – Radoń 6:3, 6:2; Kolasiński/Ziomber – Kasperski/Marek 6:7 (7), 3:6.

Kategoria: PZT

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności