Polski Tenis

WYNIKI

WIEDEŃ: D. Thiem - Sachko 6:4, 7:5; Garin - Wawrinka 6:4, 6:7 (9), 6:3; Hurkacz - Balazs 6:3, 7:5; Djokovic - Krajinovic 7:6 (6), 6:3; Evans - Bedene 6:3, 4:5 i krecz Słoweńca; Dimitrov - Khachanov 7:6 (6), 6:3; NUR-SUŁTAN: Seppi - Karatsev 6:3, 1:6, 6:3; Gerasimov - L. Harris 6:3, 3:6, 7:6 (3); Ruusuvuori - Skatov 6:2, 6:0; Sugita - Dzumhur 6:1, 5:7, 6:4; Vesely - Sandgren 6:4, 7:6 (7).

Drużynowe Mistrzostwa Polski Kadetów

Na kortach w Kozerkach odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Polski U16 chłopców – Finał A. 

Złote medale zdobyli zawodnicy Klubu Tenisowego GAT Gdańsk (Olaf Pieczkowski, Maciej Kos, Filip Pieczonka, Michał Włodarczyk). Srebro dla KKT Wrocław, a brąz zdobyli gracze AZS Poznań.

ĆWIERĆFINAŁY

CKT Grodzisk Mazowiecki – BKT Advantage Bielsko-Biała 5:1: Janzen/G. Matuszewski – Grzegorzewski/Lechno-Wasiutyński 6:4, 6:2; Pałyszko/Strzelecki – Kaszowski/Tomasiak 7:6 (2), 6:4; G. Matuszewski – Grzegorzewski 3:6, 6:1, 10:6; Pałyszko – Lechno-Wasiutyński 6:3, 2:6, 7:10; Strzelecki – Jędrzejczak 6:3, 6:2; Janzen – Migdalski 2:6, 6:3, 10:7;

KKT Wrocław – MKS Andrychów 5:1: Dzieło/Szymkowiak – Kubalka/A. Majchrzak 3:6, 2:6; J. Bojarski – Nahirniak – A. Allen/J. Włodarczyk 4:6, 7:5, 10:8; Dzieło – Kubalka 6:4, 6:2; Szymkowiak – A. Majchrzak 6:2, 1:6, 10:3; J. Bojarski – J. Włodarczyk 6:4, 6:3; Siekanowicz – A. Allen 6:0, 6:0;

AZS Poznań – KSKT Szczawno-Zdrój 5:1: Stankiewicz/B. Zgoła – Bojko/Pankowski 6:2, 6:0; Rytelewski/G. Zgoła – Kokot/Wójcicki 6:1, 6:1; Stankiewicz – Bojko 7:5, 6:1; Rytelewski – Pankowski 6:1, 6:2; B. Zgoła – Wójcicki 6:1, 6:2; Marcinkowski – Kokot 2:6, 6:4, 7:10;

KT GAT Gdańsk – MKT Łódź 6:0: Pieczkowski/Pieczonka – Kosowski/Kolarski 6:3, 6:3; Kos/M. Włodarczyk – Gołębiowski/Maranda 6:2, 6:4; Pieczkowski – Kosowski 6:2, 6:1; Kos – Solarski 6:2, 6:4; Pieczonka – Maranda 6:0, 6:1; M. Włodarczyk – Gołębiowski 6:4, 6:2.    ‚

MIEJSCA 5-8

Advantage – MKS Andrychów 5:1: Grzegorzewski/Lechno-Wasiutyński – Kubalka/A. Majchrzak 4:6, 4:6; Jędrzejczak/Kaszowski – Czubak/J. Włodarczyk 2:6, 2:6; Grzegorzewski – Kubalka 6:1, 6:4; Lechno-Wasiutyński – J. Włodarczyk 6:3, 7:5; Kaszowski – A. Allen 6:3, 6:2; Jędrzejczak – Czubak 6:0, 6:1; 

KSKT Szczawno-Zdrój – MKS Łódź 4:2: Bojko/Wójcicki – Kosowski/Solarski 6:1, 6:4; Kokot/Pankowski – Gołębiowski/Maranda 6:0, 6:4; Bojko – Kosowski 6:7 (1), 4:6; Pankowski – Solarski 4:6, 4:6; Wójcicki – Maranda 6:0, 6:0; Kokot – Gołębiowski 6:1, 5:7, 10:6.

PÓŁFINAŁY

CKT Grodzisk Mazowiecki – KKT Wrocław 2:4: Janzen/G. Matuszewski – Dzieło/Siekanowicz 4:6, 6:4, 7:10; Pałyszko/Strzelecki – J. Bojarski/Nahirniak 6:1, 7:6 (4); G. Matuszewski – Dzieło 6:0, 6:2; Pałyszko – Szymkowiak 3:6, 2:6; Strzelecki – J. Bojarski 1:6, 1:6; Janzen – Siekanowicz 3:6, 2:6;

KT GAT Gdańsk – AZS Poznań 4:2: Pieczkowski/Pieczonka – Rytelewski/Stankiewicz 6:2, 6:1; Kos/M. Włodarczyk – B. Zgoła/G. Zgoła 3:6, 3:6; Pieczkowski – Stankiewicz 6:1, 6:1; Kos – G. Zgoła 6:4, 6:4; Pieczonka – Rytelewski 7:6 (1), 6:1; M. Włodarczyk – B. Zgoła 4:6, 4:6. 

O 3. MIEJSCE

AZS Poznań – CKT Grodzisk Mazowiecki 4:2: Rytelewski/Stankiewicz – G. Matuszewski/Pałyszko 2:6, 3:6; B. Zgoła/G. Zgoła – Janzen/Strzelecki 6:1, 6:1; Stankiewicz – G. Matuszewski 3:6, 0:6; G. Zgoła – Pałyszko 6:2, 6:3; Rytelewski – Strzelecki 6:2, 6:3; B. Zgoła – Janzen 6:1, 6:0.  

FINAŁ

KT GAT Gdańsk – KKT Wrocław 4:0: Pieczkowski/Pieczonka – Dzieło/Siekanowicz 6:4, 6:2; Kos/M. Włodarczyk – J. Bojarski/Nahirniak 6:2, 6:3; Pieczkowski – Dzieło 6:3, 6:2; Kos – Szymkowiak 6:1, 6:1.

Kategoria: PZT

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności