Polski Tenis

WYNIKI

LIMA: Tirante - Roca Batalla 6:3, 6:3; F. Cerundolo - Coria 7:5, 7:5; Kopriva - De Jong 6:0, 3:6, 6:1; Barrios Vera - Varillas 6:1, 6:2; SAO PAULO: Ugo Carabelli - Lindell 6:2, 6:3; Menezes - Tseng 6:3, 6:3; Pucinelli De Almeida - Luz 6:4, 2:6, 6:3; Ferreira Silva - Bellucci 6:3, 6:1.

Drużynowe mistrzostwa Polski kadetów

Legia Warszawa była faworytem drużynowych mistrzostwa Polski kadetów (do lat 16).

W finale gracze ze stolicy wygrali z zawodnikami Górnika Bytom. O brąz w Bydgoszczy skuteczni rywalizowali tenisiści Miedzeszyna.

ĆWIERĆFINAŁY

KT Legia Warszawa – BKT Advantage Bielsko-Biała 6:0: Michalski – Szpejankowski 6:0, 6:2; Ziombr – Kuś 6:4, 6:0; B. Andrzejczak – Pala 6:0, 6:3; Suski – Raczek 7:5, 6:1; Andrzejczak/Ziomber – Raczek/Szpejankowski 6:0, 6:1; Dudek/Suski – Kuś/Pala 6:2, 6:0;

Klub Miedzeszyn Warszawa – GAT Gdańsk 6:0: A. Kwiatkowski – Kuczyński 6:3, 6:0; Paszkowski – Weber 6:0, 6:1; Szczęsny – Dejnarowicz 6:0, 6:2; Mikulski – Gniewkowski 6:1, 6:1; Kwiatkwoski/M. Woźniak – Kuczyński/Weber 6:1, 6:2; Karczmarczyk/Szczęsny – Dejnarowicz/Gniewkowski 6:1, 6:0;

SKT Szczecin – SKT Centrum Bydgoszcz 5:1: Galus – Stajszczak 6:0, 6:1; Wetoszka – M. Lewandowski 6:1, 6:1; Stochmal – Sytkow 6:7, 1:6; Rudnicki – Cioch 6:0, 6:3; Galus/Wetoszka – Stajszczak/Sytkow 6:1, 7:6; Rudnicki/Stochmal – Cioch/Lewandowski 6:2, 6:0;

KS Górnik Bytom – AZS Poznań 6:0: Godek – Cieśla 6:1, 6:4; Kasperski – Kucz 6:1, 6:2; Radoń – Pietrasik 6:1, 6:1; Bańkowski – Dec 2:6, 6:3, 6:3; Bańkowski/Godek – Cieśla/Kucz 6:1, 6:4; Kasperski/Radoń – Dec/Pietrasik 6:3, 6:4.

MIEJSCA 5-8

Advantage – GAT 5:1: Szpejankowski – Kuczyński 6:3, 1:6, 4:6; Kuś – Weber 6:2, 6:2; Pala – Dejnarowicz 6:1, 6:2; Raczek – Gniewkowski 3:6, 6:2, 6:2; Raczek/Szepajankowski – Kuczyński/Weber 6:4, 6:2; Kuś/Pala – Dejnarowicz/Gniewkowski 6:1, 6:1;

Centrum – AZS Poznań 4:2: Stajszczak – Cieśla 6:4, 6:2; M. Lewandowski – Kucz 4:6, 5:7; Sytkow – Pietrasik 6:1, 6:1; Cioch – Dec 2:6, 1:6; Stajszczak/Sytkow – Cieśla/Kucz 6:4, 6:2; Cioch/Lewandowski – Dec/Pietrasik 0:6, 6:1, 10:3.

O 7. LOKATĘ

AZS Poznań – GAT 4:2: Cieśla – Kuczyński 4:6, 2:6; Kucz – Weber 6:4, 7:6; Pietrasik – Dejnarowicz 6:1, 6:1; Dec – Gniewkowski 6:1, 6:3; Cieśla/Kucz – Kuczyński/Weber 4:6, 4:6; Dec/Pietrasik – Dejnarowicz/Gniewkowski 6:1, 6:4.

O 5. POZYCJĘ

Advantage – Centrum 3:3 sety 7:6: Szpejankowski – Stajszczak 6:1, 4:6, 1:6; Kuś – M. Lewandowski 6:2, 6:2; Pala – Sytkow 0:6, 0:6; Raczek – Cioch 6:2, 7:6; Raczek/Szpejankowski – Lewandowski/Stajszczak 3:6, 2:6; Kuś/Pala – Cioch/Sytkow 6:4, 6:2.

PÓŁFINAŁY

KT Legia – Miedzeszyn 6:0: Michalski – A. Kwiatkowski 6:0, 6:1; B. Andrzejczak – M. Woźniak 7:5, 7:5; Kolasiński – Paszkowski 6:1, 7:6; Dudek – Szczęsny 6:4, 6:4; Dudek/Michalski – Mikulski/Woźniak 6:4, 3:6, 10:5; Andrzejczak/Ziomber – Karczmarczyk/Paszkowski 6:4, 6:4;

Górnik – SKT Szczecin 4:2: Godek – Galus 3:6, 6:2, 7:6; Kasperski – Wetoszka 4:6, 0:6; Radoń – Stochmal 7:6, 6:3; Bańkowski – Rudnicki 6:4, 6:1; Bańkowski/Godek – Galus/Stochmal 0:6, 6:7; Kasperski/Radoń – Rudnicki/Wetoszka 6:2, 6:1.

O 3. MIEJSCE

Miedzeszyn – SKT Szczecin 4:2: A. Kwiatkowski – Galus 7:6, 6:2; M. Woźniak – Wetoszka 6:1, 3:6, 6:3; Paszkowski – Stochmal 6:3, 6:7, 5:7; Szczęsny – Rudnicki 6:2, 6:4; Kwiatkowski/Szczęsny – Galus/Wetoszka 4:6, 3:6; Mikulski/Woźniak – Rudnicki/Stochmal 6:4, 6:2.

FINAŁ

KT Legia – Górnik 6:0: Michalski – Godek 6:0, 6:1; Ziomber – Kasperski 6:0, 6:1; Dudek – Radoń 6:4, 6:0; Kolasiński – Bańkowski 6:0, 6:1; Suski/Ziomber – Godek/Kasperski 6:1, 6:1; Andrzejczak/Kolasiński – Bańkowski/Radoń 6:1, 6:1.

14222307_647432235434388_6317540082098175791_n

Kategoria: PZT

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności