Polski Tenis

WYNIKI

LIMA: Tirante - F. Cerundolo 6:2, 6:0; Galan - Carballes Baena 7:6 (6), 6:2; Barrios Vera - Kopriva 6:7 (4), 6:3, 6:2; SAO PAULO: Meligeni Rodrigues Alves - Popko 2:6, 6:3, 6:3; Ferreira Silva - Ugo Carabelli 7:5, 6:2.

Drużynowe mistrzostwa Polski mężczyzn

W Bytomiu rozgrywane były drużynowe mistrzostwa Polski mężczyzn. Walczyło siedem ekip.

Po tytuł sięgnęli zawodnicy Górnika Bytom. Srebro zdobył Grunwald Poznań, a po brąz sięgnął AZS Poznań.

ĆWIERĆFINAŁY

KS Górnik Bytom – bye;

UKS Beskidy Ustroń – BKT Advantage Bielsko-Biała 4:3: Kazanowski – Wrzoł 1:6, 3:6; F. Kaleta – Bandura 7:6 (5), 6:2; Kozielski – Jastrzębski 6:7 (3), 7:6 (2), 4:6; Grzegorczyk – Pala 6:4, 6:1; Heesch – Mrozek 1:6, 0:6; F. Kaleta/Kazanowski – Bandura/Wrzoł 6:4, 6:3; Grzegorczyk/Kozielski – Jastrzębski/Mrozek 6:3, 7:6 (6);

AZS Poznań – Vario Club Żerniki Wrocławskie 5:2: Sz. Walków – K. Kaleta 6:0, 6:4; Smoła – Bujakiewicz 6:1, 6:2; M. Kwaśniewski – Pyrkosz 6:2, 7:5; P. Matuszewski – Mach 5:7, 2:6; Bartoszewski – Święcicki 6:0, 7:5; M. Walków/Sz. Walków – Bujakiewicz/Pyrkosz 6:1, 6:0; Bartoszewski/M. Kwaśniewski – Mach/Święcicki 2:6, 2:6;

WKS Grunwald Poznań – ZTT Złotoryja 6:1: Kapaś – Kac. Mularczyk 6:2, 6:4; Drzewiecki – Kon. Mularczyk 6:4, 6:2; Nispoń – K. Mlazga 6:1, 6:2; Gąsiorek – W. Kubicz 6:1, 6:3; F. Urban – Czernatowicz 6:0, 6:1; Gąsiorek/Kapaś – Mularczyk/Mularczyk 2:6, 2:6; Drzewiecki/Nispoń – Kubicz/Mlazga 6:4, 6:2.

MIEJSCA 5-7

Advantage – Vario Club 4:3: Wrzoł – K. Kaleta 3:6, 2:6; Bandura – Bujakiewicz 6:7 (5), 6:4, 6:4; Jastrzebski – Pyrkosz 5:7, 6:2, 6:1; Pala – Mach 2:6, 0:6; Mrozek – Święcicki 6:2, 6:2; Mrozek/Wrzoł – K. Kaleta/Pyrkosz 7:6 (3), 7:6 (1); Bandura/Jastrzębski – Bujakiewicz/Mach 4:6, 2:6; ZTT Złotoryja – bye.

O 5. MIEJSCE

ZTT Złotoryja – Advantage 4:2: Kac. Mularczyk – Wrzoł 6:1, 6:4; Kon. Mularczyk – Bandura 6:1, 6:1; K. Mlazga – Jastrzębski 6:7 (6), 5:7; W. Kubicz – Pala 6:2, 6:0; Czernatowicz – Mrozek 6:3, 3:6, 2:6; Kubicz/Mlazga – Bandura/Jastrzębski 6:2, 6:2.

PÓŁFINAŁY

Górnik – Beskidy 6:0: Panfil – Kazanowski 6:0, 7:5; Janik – F. Kaleta 6:2, 6:2; Koniusz – Kozielski 6:2, 6:2; Kowalczyk – Grzegorczyk 6:1, 6:0; Kowalczyk/Panfil – Kazanowski/Kozielski 6:2, 6:3; Bujdo/Janik – Grzegorczyk/Heesch 6:3, 6:2.

Grunwald – AZS Poznań 5:2: Kapaś – Walków 6:7 (4), 6:2, 6:2; Drzewiecki – Smoła 4:6, 7:6 (4), 4:6; Nispoń – M. Kwaśniewski 6:7 (4), 7:6 (5), 6:0; Gąsiorek – P. Matuszewski 3:6, 2:6; F. Urban – Bartoszewski 6:3, 6:4; Kapaś/Urban – P. Matuszewski/Sz. Walków 6:3, 6:4; Drzewiecki – Nispoń – M. Walków/Smoła 6:4, 4:6, 10:7.

O 3. MIEJSCE

AZS Poznań – Beskidy 4:3: Sz. Walków – Kazanowski 7:6 (5), 6:4; Smoła – F. Kaleta 6:3, 6:4; M. Kwaśniewski – Kozielski 3:6, 5:7; P. Matuszewski – Grzegorczyk 6:3, 6:4; M. Walków – Heesch 6:1, 6:1; Kwaśniewski/Matuszewski – Kazanowski/Kozielski 4:6, 3:6; Bartoszewski/M. Walków – Grzegorczyk/Kaleta 4:6, 4:6.

FINAŁ

Górnik – Grunwald 4:3: Panfil – Kapaś 6:7 (5), 3:6; Koniusz – Drzewiecki 6:3, 4:6, 5:7; Marek – Nispoń 6:3, 6:4; Kowalczyk – Gąsiorek 6:4, 6:3; Bujdo – F. Urban 6:4, 6:2; Bujdo/Panfil – Kapaś/Urban 3:6, 3:6; Koniusz/Kowalczyk – Drzewiecki/Nispoń 6:4, 6:2.

14390853_10154463100567649_251004435508801745_n

Kategoria: PZT

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności