Polski Tenis

WYNIKI

LONDYN: Medvedev - Thiem 4:6, 7:6 (2), 6:4; Koolhof/Mektic - J. Melzer/Roger-Vasselin 6:2, 3:6, 10:5.

Drużynowe Mistrzostwa Polski Kobiet i Mężczyzn

Na kortach w Sobocie odbyły się Halowe Drużynowe Mistrzostwa Polski Kobiet i Mężczyzn.

Na starcie pojawiło się sześć żeńskich ekip oraz osiem męskich zespołów. W gronie panów po tytuł sięgnęli zawodnicy UKS Beskidy Ustroń. Wśród pań najlepsze były doświadczone szczecinianki.

KOBIETY

Ćwierćfinały – Górnik Bytom – bye;

Sopot Tenis Klub – PKT Pobiedziska 6:0: Cerowska – Milecka 6:3, 6:3; Stepan – Rękoś 6:0, 6:0; Jastrzębska – Napierała 6:1, 6:2; Uzarek – Szulc 6:0, 6:1; Cerowska/Czarnik – Milecka/Napierała 6:0, 6:0; Jastrzębska/Stepan – Rękoś/Szulc 6:2, 6:3. 

Fundacja Szczecińska Akademia Tenisowa – AZS Poznań 3:1: Leśniak – Sokolovskaia 6:1, 6:0; Walsky – J. Przybylska 6:1, 6:0; Brózda – K. Maciejewska 6:2, 6:3; Kołat – Zagórska 6:2, 4:6, 2:6.

BKT Advantage Bielsko-Biała – bye.

O 5. miejsce – AZS Poznań – PKT Pobiedziska 4:0: Sokolovskaia – Milecka 6:0, 6:0; J. Przybylska – Rękoś 6:0, 6:0; K. Maciejewska – Napierała 6:1, 6:1; A. Łosiak – Szulc 6:0, 6:2.   

Półfinały – Górnik – STK Sopot 5:0: Podlińska – Cerowska 6:0, 6:2; Zakordoniec – Uzarek 6:2, 6:0; Hędrzak – Stepan 6:4, 7:5; Gruszczyńska – Jastrzębska 6:4, 6:0; Bartusek/Hędrzak – Stepan/Uzarek 6:3, 7:6 (3).

SAT Szczecin – Advantage 3:3 sety 7:6: Leśniak – Zajda 6:0, 6:1; Gołaś – Duhl 3:6, 2:6; Brózda – Niewiadomska 6:3, 6:0; Kołat – Jegiołka 3:6, 3:6; Brózda/Leśniak – Niewiadomska/Zajda 6:2, 6:1; Kołat/Walsky – Duhl/Jegiołka 6:4, 2:6, 0:10.

O 3. miejsce: Advantage – STK Sopot 3:1: Zajda – Cerowska 6:1, 6:3; Duhl – Stepan 6:7 (5), 6:0, 6:0; Niewiadomska – Jastrzębska 5:7, 2:6; Jegiołka – Uzarek 6:1, 6:2.

Finał: SAT Szczecin – Górnik 4:2: Leśniak – Podlińska 6:0, 6:1; Walsky – Zakordoniec 6:0, 7:5; Brózda – Hędrzak 2:6, 2:6; Kołat – Gruszczyńska 2:6, 4:6; Brózda/Leśniak – Bartusek/Podlińska 6:3, 6:4; Kołat/Walsky – Gruszczyńska/Hędrzak 4:6, 6:4, 10:0.

MĘŻCZYŹNI

Ćwierćfinały – UKS Beskidy Ustroń – Fundacja Szczecińska Akademia Tenisowa 4:0: J. Pospisil – Galus 6:7 (5), 7:6 (5), 6:4; Ciaś – Wetoszka 6:1, 6:0; P. Matuszewski – Stochmal 6:2, 6:2; Kowalczyk – Rudnicki 6:4, 6:4.

SKT Centrum Bydgoszcz – UKT Akademia Tenisa Pol-Sart Lublin 5:1: Skonieczny – M. Piątek 7:5, 3:6, 6:2; Sytkow – Tsebrenko 3:6, 6:4, 5:7; Majchrowicz – Kyrychenko 3:6, 6:4, 6:3; Szmyrgała – Oratowski 3:6, 6:0, 7:6 (4); Majchrowicz/Skonieczny – Piątek/Tsebrenko 6:4, 6:4; Stajszczak/Szmyrgała – Kyrychenko/Oratowski 4:6, 6:3, 10:8

Górnik Bytom – AZS Poznań 3:3 sety 7:6: Poljak – Tadyszak 6:0, 6:1; W. Kasperski – Politowicz 4:6, 7:6 (6), 3:6; Bujdo – Wajdemajer 4:6, 6:7 (1); Koniusz – Dec 6:0, 6:1; Koniusz/Poljak – Lorenz/Tadyszak 6:1, 6:0; Bujdo/Kasperski – Politowicz/Wajdemajer 1:6, 0:6. 

WKS Grunwald Poznań – BKT Advantage Bielsko-Biała 4:1: Drzewiecki – B. Wojnar 6:4, 6:3; Walków – Mrozek 6:1, 6:4; Kaliszewski – Rehacek 3:6, 4:6; Kapaś – Mach 6:2, 6:4; Drzewiecki/Walków – Rehacek/Wojnar 6:4, 6:2.

O miejsca 5-8 – SAT Szczecin – Pol-Sart 3:3: Galus – M. Piątek 6:1, 6:2; Wetoszka – Tsebrenko 4:6, 6:4, 5:7; Stochmal – Kyrychenko 5:7, 0:6; Rudnicki – Oratowski 6:1, 6:4; Galus/Wetoszka – Kyrychenko/Piątek 4:6, 6:4, 10:8; Konieczny/Rudnicki – Oratowski/Tsebrenko 4:6, 5:7.

Advantage – AZS Poznań 3:3: B. Wojnar – Tadyszak 5:7, 6:7 (6); Mrozek – Politowicz 4:6, 4:6; Rehacek – Wajdemajer 6:2, 6:2; Mach – Lorenz 7:5, 6:0; Rehacek/Wojnar – Politowicz/Wajdemajer 6:4, 6:2; Mach/Mrozek – Dec/Lorenz 0:6, 0:6.

O 7. miejsce: AZS Poznań – Pol-Sart.

O 5. miejsce: SAT Szczecin – Advantage 4:2: Galus – B. Wojnar 6:1, 6:2; Wetoszka – Mazurek 7:6 (2), 6:3; Stochmal – Rehacek 1:6, 0:6; Rudnicki – Mach 4:6, 0:6; Galus/Stochmal – Rehacek/Wojnar 6:3, 6:3; Konieczny/Wetoszka – Mach/Mrozek 6:3, 6:3.  

Półfinały – Beskidy – Centrum 4:0: J. Pospisil – Skonieczny 6:4, 6:0; Ciaś – Sytkow 6:4, 6:4; Panfil – Majchrowicz 7:6 (5), 3:6, 6:1; Kowalczyk – Szmyrgała 7:6 (2), 6:3. 

Grunwald – Górnik 4:2: Drzewiecki – Poljak 2:6, 6:7 (3); Walków – W. Kasperski 6:1, 6:1; Kaliszewski – Bujdo 1:6, 1:6; Kapaś – Koniusz 6:2, 7:5; Drzewecki/Walków – Koniusz/Poljak 6:3, 6:2; Kaliszewski/Kapaś – Bujdo/Kasperski 7:6 (3), 7:6 (4).

O 3. miejsce: Górnik – Centrum 3:2: Poljak – Skonieczny 6:0, 6:0; W. Kasperski – Sytkow 6:3, 4:6, 6:2; Bujdo – Majchrowicz 4:6, 6:3, 3:6; Koniusz – Szmyrgała 6:2, 6:2; Koniusz/Poljak – Majchrowicz/Sytkow 6:3, 0:6, 6:10.   

Finał: Beskidy – Grunwald 4:0: J. Pospisil – Drzewiecki 6:3, 7:6 (0); Ciaś – Walków 7:5, 6:4; Panfil – Kaliszewski 6:3, 6:3; Kowalczyk – Kapaś 7:6 (6), 6:0.  

 

Kategoria: PZT

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności