Polski Tenis

WYNIKI

LONDYN: Medvedev - Thiem 4:6, 7:6 (2), 6:4; Koolhof/Mektic - J. Melzer/Roger-Vasselin 6:2, 3:6, 10:5.

Drużynowe mistrzostwa Polski młodziczek

Na kortach w Bielsku-Białej odbyły się drużynowe mistrzostwa Polski młodziczek (do lat 14).

Po tytuł sięgnęły reprezentantki miejscowego BKT Advantage. Srebro dla UKS RP Sport Olsztyn, a brąz zdobyły inowrocławianki.

ĆWIERĆFINAŁY

BKT Advantage Bielsko Biała – bye;

UKS Krak Tenis Kraków – KT GAT Gdańsk 4:2: Mazurek – Szpakowska 6:3, 3:6, 6:2; Konopka – Bohm 4:6, 2:6; Starzyk – Szymczewska 6:4, 6:2; Chyba – Ptaszyńska 6:1, 6:1; Chyba/Mazurek – Bohm/Szpakowska 6:1, 6:7, 8:10; Konopka/Starzyk – Ptaszyńska/Szymczewska 6:3, 6:0;

KCT Masters Inowrocław – PKT Pobiedziska 6:0: Szczepańska – Majchrzak 6:1, 7:6; Wnuczek – Napierała 6:1, 6:4; Tyszkiewicz – Kokocha 6:0, 6:1; Paul – Stefańska 6:1, 6:0; Szczepańska/Tyszkiewicz – Majchrzak/Napierała 6:3, 6:3; Paul/Wnuczek – Kokocha/Stefańska 6:1, 6:0;

UKS RP Sport Olsztyn – bye.

O 5. MIEJSCE

GAT Gdańsk – PKT Pobiedziska 6:0: Szpakowska – Majchrzak 6:4, 6:2; Bohm – Napierała 6:2, 7:5; Szymczewska – Kokocha 6:1, 6:1; Ptaszyńska – Stefańska 6:2, 6:1; Bohm/Szpakowska – Majchrzak/Napierała 6:2, 6:1; Ptaszyńska/Szymczewska – Kokocha/Stefańska 6::3, 6:2.

PÓŁFINAŁY

Advantage – Krak Tenis 6:0: Bartusek – Mazurek 6:2, 6:1; Duhl – Konopka 6:1, 6:0; Gustowska – Starzyk 6:0, 6:1; Częścik – Michalik 6:0, 6:0; Bartusek/Gustowska – Mazurek/Starzyk 6:1, 7:6; Częścik/Niewiadomska – Konopka/Michalik 6:2, 6:2;

UKS RP Sport – Masters 4:2; Ejsmont – Szczepańska 7:5, 1:6, 6:1; Daszkiewicz – Wnuczek 5:7, 6:4, 7:6; Szynkowska – Tyszkiewicz 6:2, 6:1; Piotrowska – Paul 7:6, 5:7, 3:6; Ejsmont/Piotrowska – Szczepańska/Wnuczek 1:6, 1:6; Daszkiewicz/Szynkowska – Paul/Tyszkiewicz 6:3, 6:2.

O 3. MIEJSCE

Masters – Krak Tenis 6:0: Szczepańska – Mazurek 6:0, 6:1; Wnuczek – Konopka 7:6, 6:4; Tyszkiewicz – Starzyk 6:1, 6:1; Paul – Michalik 6:1, 6:0; Szczepańska/Tyszkiewicz – Mazurek/Starzyk 6:2, 4:6, 10:8; Paul/Wnuczek – Konopka/Michalik 6:1, 6:3.

FINAŁ

Advantage – UKS RP Sport 4:2: Bartusek – Ejsmont 6:4, 6:4; Duhl – Daszkiewicz 6:0, 6:1; Gustowska – Szynkowska 6:4, 6:1; Częścik – Piotrowska 2:6, 2:6; Bartusek/Duhl – Ejsmont/Szynkowska 6:3, 4:6, 12:10; Gustowska/Niewiadomska – Daszkiewicz/Wygonowska 3:6, 4:6.

13244634_186763035080328_39121115169973292_n

Kategoria: PZT

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności