Polski Tenis

WYNIKI

LYON ATP 250: Majchrzak - J. Sousa 6:3, 7:6 (8); Khachanov - Bonzi 6:1, 4:6, 7:6 (4); Musetti - Auger-Aliassime 7:6 (3), 3:6, 7:5; Monfils - Seyboth Wild 7:5, 6:4; T. Paul - Tsonga 6:3, 6:3; Gasquet - Barrere 5:7, 6:4, 6:3; GENEWA ATP 250: Stricker - Cilic 7:6 (5), 6:1; Fognini - Pella 6:2, 6:2; P. Cuevas - Opelka 7:6 (5), 6:2; Ivashka - Verdasco 7:6 (5), 6:4; Fucsovics - Laaksonen 7:5, 7:5; F. Lopez - Altmaier 7:6 (6), 6:4; Cecchinato - Travaglia 6:3, 3:0 i krecz Stefano; PARMA WTA 250: Gauff - kanepi 7:6 (6), 7:6 (7); Errani - A. Bogdan 7:5, 4:6, 6:1; Martic - Gracheva 6:4, 6:2; Friedsam - Golubic 6:4, 6:7 (1), 6:2; BELGRAD WTA 250: Tomljanovic - Jorovic 6:4, 6:3; Tomova - Radivojevic 6:2, 6:3; Peterson - Stojanovic 5:7, 6:1, 6:0; Konjuh - Van Uytvanck 6:2, 1:6, 7:5; Dzalamidze/Khromacheva - Lister/Piter 7:6 (7), 6:3.

Drużynowe mistrzostwa Polski młodzików

przez maka

Korty Górnika w Bytomiu gościły także uczestników finałów HDMP młodzików (do lat 14).

W półfinałach faworyzowany AZS Poznań wygrał z Górnikiem Bytom, a PKT Pabianice był skuteczniejszy od Mery Warszawa.

W meczu o złoto AZS Poznań pokonał pabianiczan. Z mistrzowskiego tytułu cieszyli się więc Dawid Taczała i Mikołaj Lorens. Brąz dla bytomian.

ĆWIERĆFINAŁY

AZS Poznań – UKS RP Sport Olsztyn 3:0: Taczała – Tetyk 6:0, 6:1 Lorens – Pieczkowski 6:0, 6:0; Lorens/Taczała – Pieczkowski/Tetyk 6:0, 6:0;

Górnik Bytom – WKS Flota Gdynia 2:1: Federowicz – Pieczonka 4:6, 6:0, 5:7; Gładysz – Gadzała 6:3, 6:3; Federowicz/Gładysz – Gadzała/Kamrowski 6:1, 6:1;

PKT Pabianice – KKT Wrocław 3:0: Kielan – Dziopak 6:1, 6:3; Lesman – Osomański 6:2, 7:5; Kielan/Lesman – Dziopak/Osomański 6:1, 6:2;

WKT Mera Warszawa – WKS Grunwald Poznań 2:1: Pawlak – Mruk 6:1, 6:1; Mańkowski – Bromberek 3:6, 6:2, 6:7 (2); Pawlak/Stokowski – Bromberek/Mruk 6:3, 6:1.

MIEJSCA 5-8

Flota – UKS RP Sport 2:1: Pieczonka – Tetyk 6:0, 6:0; Gadzała – Pieczkowski 3:6, 3:6; Gadzała/Kamrowski – Pieczkowski/Tetyk 7:6 (4), 7:5;

Grunwald – KKT Wrocław 2:1: Mruk – Dziopak 6:4, 6:2; Bromberek – Osomański 6:3, 4:6, 0:6; Mruk/Szajrych – Dziopak/Osomański 6:3, 6:2.

O 7. MIEJSCE

KKT Wrocław – UKS RP Sport 3:0: Dzipak – Tetyk 6:0, 6:0; Osomański – Pieczkowski 7:6 (1), 3:6, 6:2; Dziopak/Osomański – Pieczkowski/Tetyk 7:5, 6:1.

O 5. MIEJSCE

Flota – Grunwald 3:0 (walkower).

PÓŁFINAŁY

AZS Poznań – Górnik 2:1: Taczała – Federowicz 6:0, 6:1; Lorens – Gładysz 7:5 i krecz Mikołaja; Lorens/Taczała – Federowicz/Gładysz 6:3, 6:1;

PKT Pabianice – Mera 2:1: Kielan – Pawlak 6:3, 5:7, 4:6; Lesman – Stokowski 7:5, 6:4; Kielan/Lesman – Pawlak/Stokowski 7:5, 6:0.

O 3. MIEJSCE

Górnik – Mera 2:1: Federowicz – Pawlak 5:7, 3:6; Gładysz – Mańkowski 6:1, 6:0; Federowicz/Gładysz – Mańkowski/Pawlak 7:5, 7:6 (2).

PÓŁFINAŁY

AZS Poznań – PKT Pabianice 3:0: Taczała – Kielan 7:6 (4), 6:3; Lorens – Lesman 6:2, 7:6 (3); Lorens/Taczała – Kielan/Lesman 6:2, 6:3.

15338615_1349340561768898_4177977503418668995_n

Kategoria: PZT

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności