Logo Polski Tenis

WYNIKI

MIAMI OPEN: Vondrousova - Ostapenko 7:5, 6:1; Kontaveit - Anisimova 6:3, 1:6, 6:4; Tomljanovic - Sabalenka 6:3, 6:4; E. Mertens - Parmentier 6:2, 7:5; Hsieh - Riske 6:2, 7:5; Lajovic - Nishikori 2:6, 6:2, 6:3; Basilashvili - M. Zverev 6:3, 6:2; Chardy - G. Simon 6:4, 6:2; Edmund - Ivashka 6:3, 6:2; Raonic - Marterer walkower.

Aktualności

Drużynowe mistrzostwa Polski młodzików

Na dwóch obiektach w Poznaniu odbyły się drużynowe mistrzostwa Polski młodzików.

W gronie dziewcząt do lat 14 triumfowały zawodniczki pierwszego zespołu Parku Tenisowego Olimpii Poznań. W rywalizacji chłopców najlepsi byli tenisiści UKS RP Sport Olsztyn,

MŁODZICZKI – POZNAŃ – PT OLIMPIA

Ćwierćfinały: Park Tenisowy Olimpia Poznań I – bye;

Park Tenisowy Olimpia Poznań II – KT GAT Gdańsk 4:2: Pieczyńska/Popławska – Jagiełło/Mackiewicz 0:6, 7:5, 11:9; Braziewicz/Kuczyńska – Downar/Stankiewicz 6:3, 2:6, 10:7; Popławska – Jagiełło 6:1, 6:3; Pieczyńska – Dwonar 6:0, 6:0; Braziewicz – Mackiewicz 4:6, 2:6; Kuczyńska – Stankiewicz 3:6, 2:6;

BKT Advantage Bielsko-Biała B – KKT Wrocław 4:2: Langiewicz/Szczepaniak – Czapulak/Turczuk 1:6, 6:3, 10:8; Benesova/Skarżyńska – Jasiczek/Skowrońska 6:2, 6:3; Szczepaniak – Turczuk 1:6, 1:6; Langiewicz – Czapulak 4:6, 6:3, 6:2; Skarżyńska – Skowrońska 1:6, 6:7 (5); Benesova – Jasiczek 6:0, 6:2;

BKT Advantage Bielsko-Biała A – UKS RP Sport Olsztyn 4:2: Jodłowska/Świerczyńska – Głowacka/Węgrzyn 7:5, 2:6, 10:7; Domańska/Witkowska – Ciesielczyk/Persson 6:1, 7:5; Jodłowska – Węgrzyn 1:6, 4:6; Witkowska – Głowacka 2:6, 4:6; Świerczyńska – Ciesielczyk 6:0, 6:0; Domańska – Persson 6:1, 6:3.

O miejsca 5-7: KT GAT Gdańsk – bye;

KKT Wrocław – UKS RP Sport 3:3 (sety 7:7, w gemach +3 dla KKT): Czapulak/Turczuk – Persson/Węgrzyn 2:6, 6:3, 10:5; Jasiczek/Skowrońska – Ciesielczyk/Głowacka 2:6, 5:7; Turczuk – Węgrzyn 6:2, 6:1; Czapulak – Głowacka 6:4, 6:4; Skowrońska – Ciesielczyk 0:6, 3:6; Jasiczek – Persson 3:6, 6:0, 5:7.

O 5. lokatę.: KKT Wrocław – KT GAT Gdańsk 3:3 (sety 7:7, w gemach +10 dla KKT): Czapulak/Turczuk – Downar/Jagiełło 6:1, 6:1; Jasiczek/Skowrońska – Mackiewicz/Stankiewicz 1:6, 4:6; Turczuk – Jagiełło 6:0, 6:1; Czapulak – Downar 3:6, 6:4, 6:4; Skowrońska – Mackiewicz 6:3, 2:6, 2:6; Jasiczek – Stankiewicz 0:6, 2:6.

Półfinały: PT Olimpia I – PT Olimpia II 5:1: Jeschke/Kubacha – Pieczyńska/Popławska 6:2, 6:1; Górska/Maciejewska – Braziewicz/Kuczyńska 6:3, 6:3; Kubacha – Popławska 1:6 i krecz Zuzanny; Górska – Pieczyńska 6:2, 6:1; Maciejewska – Braziewicz 6:2, 6:0; Jeschke – Kuczyńska 6:4, 6:2;

Advantage A – Advantage B 4:2: Jodłowska/Świerczyńska 7:6 (7), 7:5; Domańska/Witkowska – Benesova/Skarżyńska 6:1, 7:5; Jodłowska – Szczepaniak 7:5, 5:7, 4:6; Witkowska – Langiewicz 6:3, 7:5; Świerczyńska – Skarżyńska 6:1, 6:1; Bąk – Benesova 0:6, 0:6.

Mecz o brąz: PT Olimpia II – Advantage B 5:1: Pieczyńska/Popławska – Langiewicz/Szczepaniak 7:6 (3), 6:4; Braziewicz/Kuczyńska – Benesova/Skarżyńska 6:3, 7:5; Popławska – Szczepaniak 3:6, 4:6; Pieczyńska – Langiewicz 7:5, 4:6, 6:3; Braziewicz – Skarżyńska 6:0, 6:2; Kuczyńska – Benesova 6:7 (4), 6:4, 7:6 (2).

Finał: PT Olimpia I – Advantage A 4:2: Jeschke/Kubacha – Jodłowska/Świerczyńska 6:4, 4:6, 10:2; Górska/Maciejewska – Domańska/Witkowska 6:2, 6:3; Kubacha – Jodłowska 2:6 i krecz Zuzanny; Górska – Witkowska 6:0, 6:0; Maciejewska – Świerczyńska 0:6, 1:6; Jeschke – Domańska 6:3, 6:0.

MŁODZICY – POZNAŃ – AZS

Ćwierćfinały: UKS RP Sport Olsztyn – BKT Advantage Bielsko-Biała 5:1: Matuszewski/Pieczkowski – Jędrzejczak/Neuwirth 6:3, 6:3; Bojarski/Stankiewicz – Migdalski/Tomasiak 6:0, 6:1; Pieczkowski – Jędrzejczak 6:0, 6:3; Stankiewicz – Kaszowski 6:0, 6:1; G. Matuszewski – Neuwirth 2:6, 1:6; Korczyc – Tomasiak 6:3, 7:5;

AZS Poznań – Fundacja Eurotenis Łódź 6:0: Rytelewski/B. Zgoła – Kołodziejczyk/Strzelecki 6:1, 6:2; Kulig/G. Zgoła – Kapuściński/Lambert 7:5, 7:5; Rytelewski – Strzelecki 6:0, 6:4; Kulig – Lambert 6:1, 6:2; G. Zgoła – Kapuściński 6:0, 6:3; Plenkiewicz – Kołodziejczyk 6:1, 6:3;

Morelowa Tennis Club Warszawa – MKS Andrychów 4:2: Grzegorzewski/Janzen – Kubalka/Majchrzak 4:6, 4:6; Piekarz/Smater – Allen/Blom 6:2, 6:1; Grzegorzewski – A. Majchrzak 6:0, 6:0; Piekarz – Kubalka 5:7, 6:3, 3:6; Janzen – Blom 6:1, 6:0; Smater – Allen 6:3, 6:3;

KKT Wrocław – Matchpoint Żyrardów 6:0: Siekanowicz/Szymkowiak – Boczkowski/Pałyszko 6:1, 6:4; Dzieło/Włodarczyk – Mackiewicz/Szafran 6:0, 6:1; Włodarczyk – Pałyszko 6:1, 6:4; Szymkowiak – Boczkowski 6:0, 6:3; Siekanowicz – Mackiewicz 6:3, 6:0; Dzieło – Szafran 6:0, 6:1.

O miejsca 5-8: Advantage – Eurotenis 4:2: Jędrzejczak/Neuwirth – Kołodziejczyk/Strzelecki 6:3, 6:2; Kaszowski/Tomasiak – Kapuściński/Lambert 5:7, 6:1, 11:13; Jędrzejczak – Strzelecki 6:0, 6:3; Neuwirth – Lambert 6:1, 6:1; Migdalski – Kapuściński 3:6, 1:6; Tomasiak – Kołodziejczyk 6:1, 6:2;

MKS Andrychów – Matchpoint 5:1: Kubalka/Majchrzak – Mackiewicz/Pałyszko 6:2, 6:3; Allen/Blom – Boczkowski/Szafran 6:3, 6:3; A. Majchrzak – Pałyszko 6:2, 6:4; Kubalka – Boczkowski 6:2, 1:6, 6:3; Blom – Mackiewicz 4:6, 1:6; Allen – Szafran 6:1, 6:4.

O 7. pozycję: Eurotenis – Matchpoint 5:1: Lambert/Strzelecki – Boczkowski/Pałyszko 6:3, 6:3; Kapuściński/Kołodziejczyk – Mackiewicz/Szafran 3:6, 6:4, 10:7; Strzelecki – Pałyszko 6:4, 4:6, 6:3; Lambert – Boczkowski 6:3, 7:6 (5); Kapuściński – Mackiewicz 6:1, 6:1; Kołodziejczyk – Szafran 7:5, 3:6, 6:4.

O 5. lokatę: Advantage – MKS Andrychów 5:1: Jędrzejczak/Neuwirth – Kubalka/Majchrzak 7:5, 6:3; Migdalski/Tomasiak – Allen/Blom 6:2, 6:0; Jędrzejczak – A. Majchrzak 7:5 i krecz Adama; Kaszowski – Kubalka 4:6, 4:6; Neuwirth – Blom 6:1, 6:1; Tomasiak – Allen 6:3, 6:2.

Półfinały: UKS RP Sport – AZS Poznań 5:1: Matuszewski/Pieczkowski – Kulig/Rytelewski 6:1, 6:3; Bojarski/Stankiewicz – Zgoła/Zgoła 4:6, 6:3, 7:10; Pieczkowski – Rytelewski 7:6 (5), 6:7 (3), 6:3; Stankiewicz – Kulig 6:2, 6:4; G. Matuszewski – B. Zgoła 6:4, 6:0; J. Bojarski – G. Zgoła 3:6, 6:1, 6:0;

KKT Wrocław – MTC Warszawa 5:1: Szymkowiak/Roś – Grzegorzewski/Janzen 6:1, 3:6, 7:10; Dzieło/Siekanowicz – Piekarz/Smater 6:4, 6:2; Roś – Grzegorzewski 6:4, 7:5; Włodarczyk – Piekarz 6:4, 6:2; Szymkowiak – Janzen 6:0, 6:2; Siekanowicz – Smater 6:0, 6:1.

Mecz o brąz: AZS Poznań – MTC Warszawa 4:2: Rytelewski/B. Zgoła – Grzegorzewski/Smater 6:4, 5:7, 14:12; Kulig/G. Zgoła – Janzen/Piekarz 6:3, 6:3; Rytelewski – Grzegorzewski 2:6, 6:1, 7:6 (2); Kulig – Piekarz 6:2, 6:2; B. Zgoła – Janzen 0:6, 0:6 (walkower); Plenkiewicz – Smater 7:6 (3), 4:6, 3:6.

Finał: UKS RP Sport – KKT Wrocław 4:2: Matuszewski/Pieczkowski – Roś/Siekanowicz 6:3, 6:1; Bojarski/Stankiewicz – Dzieło/Włodarczyk 6:1, 6:2; Pieczkowski – Roś 7:6 (2), 6:2; Stankiewicz – Szymkowiak 6:2, 5:7, 6:4; J. Bojarski – Siekanowicz 6:2, 6:7 (3) i krecz Jakuba; Korczyc – Dzieło 1:6, 3:6.

Kategoria: PZT

Partnerzy

Trener personalny Maciej Kowalski

Meczyki.pl | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Polityka prywatności