Polski Tenis

WYNIKI

OSTRAWA: Sakkari - Svitolina 6:3, 6:3; Ostapenko - Martic 6:3, 6:1; Azarenka - Krejcikova 2:6, 6:2, 6:1; E. Mertens - Anisimova 6:2, 6:3; KOLONIA: A. Zverev - Millman 6:0, 3:6, 6:3; Mannarino - Kecmanovic 6:3, 6:3; Davidovich Fokina - S. Johnson 7:6 (3), 6:3; Struff - Cecchinato 6:3, 6:1; ANTWERPIA: Raonic - Bedene 6:3, 7:6 (4); Fritz - Opelka 7:6 (5), 6:1; Humbert - Carreno Busta 5:7, 6:3, 6:4; Evans - Tiafoe 7:6 (3), 6:2.

Drużynowe Mistrzostwa Polski Młodzików

Bielsko-Biała gościła uczestników Drużynowych Mistrzostw Polski U14 chłopców – Finał A. 

Po złote krążki sięgnęli gospodarze: Jakub Jędrzejczak, Mikołaj Migdalski, Kacper Czyrek, Jakub Tomasiak, Tadeusz Michałowski. Srebro dla tenisistów ze Szczawna-Zdroju.

ĆWIERĆFINAŁY

BKT Advantage Bielsko-Biała – STT Fakro Nowy Sącz 5:1: Jędrzejczak/Migdalski – Januchowski/Mitoń 6:3, 6:0; Czyrek/Tomasiak – Jeż/Stańczyk 6:1, 7:5; Jędrzejczak – Mitoń 6:0, 6:2; Migdalski – Januchowski 3:6, 2:6; Tomasiak – Zając 6:1, 6:2; Michałowski – Stańczyk 6:0, 6:1;

TUKS LEO Trąbki Małe – Part Tenisowy Olimpia Poznań 4:2: M. Andrzejczak/Zaorski – Czapracki/Makieła 6:0, 6:3; Małecki/Vlahos – Kulpa/Sterniczuk 6:1, 3:6, 8:10; M. Andrzejczak – Czapracki 6:3, 6:2; Zaorski – Makieła 6:0, 6:3; Nyk – Kulpa 6:4, 2:6, 9:11; Vlahos – Sterniczuk 6:4, 6:4;

AZS Poznań – KS Górnik Bytom 5:1: Lange/Zemła – Spychalski/Wieczorek 6:4, 4:6, 10:4; M. Kowal/Skórnicki – Chłodnicki/Truszczyński 6:0, 4:6, 10:5; Lange – Spychalski 6:2, 6:1; M. Kowal – Wieczorek 6:1, 6:4; Zemła – Truszczyński 6:2, 6:2; Skórnicki – Chłodnicki 1:6, 0:6;

KSKT Szczawno-Zdrój – Fundacja SKT Promasters Szczecin 5:1: Kluczyński/Kokot – Downar/Słowik 6:2, 7:5; F. Kosiński/Ważny – Garbacz/Knitter 6:2, 7:5; Kokot – Downar 6:1, 6:3; Ważny – Garbacz 6:3, 6:7 (4), 9:11, Kluczyński – Knitter 6:3, 6:1; F. Kosiński – Słowik 6:2, 6:0. 

O MIEJSCA 5-8

STT Fakro – PT Olimpia 4:2: Jeż/Mitoń – Czapracki/Sterniczuk 6:1, 6:1; Januchowski/Zając – Błuś/Makieła 6:2, 6:4; Mitoń – Makieła 6:0, 6:1; Januchowski – Kulpa 6:4, 6:1; Jeż – Sterniczuk 3:6, 0:6; Stańczyk – Błuś 4:6, 6:2, 6:10;

FSKT Promasters – Górnik 5:1: Downar/Słowik – Spychalski/Wieczorek 7:6 (5), 6:7 (5), 10:8; Garbacz/Knitter – Chłodnicki/Truszczyński 6:2, 6:4; Downar – Spychalski 6:1, 6:3; Garbacz – Wieczorek 6:7 (5), 3:6; Knitter – Truszczyński 2:6, 6:2, 10:6; Słowik – Chłodnicki 6:0, 6:4.

PÓŁFINAŁY

Advantage – TUKS LEO 3:3 (sety 6:6 w gemach lepszy Advantage): Jędrzejczak/Migdalski – M. Andrzejczak/Małecki 6:1, 6:4; Czyrek/Tomasiak – Vlahos/Zaorski 4:6, 5:7; Jędrzejczak – M. Andrzejczak 6:3, 6:3; Migdalski – Zaorski 2:6, 1:6; Tomasiak – O. Wiśniewski 6:2, 6:3; Czyrek – Vlahos 5:7, 5:7;

KSKT Szczawno-Zdrój – AZS Poznań 3:3  (sety 7:6): Kluczyński/Kokot – M. Kowal/Lange 7:6 (4), 6:7 (4), 9:11; F. Kosiński/Ważny – Skórnicki/Zemła 6:2, 6:1; Kokot – Lange 6:4, 6:4; Ważny – M. Kowal 4:6, 4:6; Kluczyński – Zemła 3:6, 1:6; F. Kosiński – Skórnicki 6:1, 6:0. 

O 3. MIEJSCE

AZS Poznań – TUKS LEO 4:2: Lange/Skórnicki – M. Andrzejczak/Zaorski 1:6, 3:6; M. Kowal/Zemła – Małecki/Vlahos 1:6, 6:2, 10:6; Lange – M. Andrzejczak 6:2, 6:1; M. Kowal – Zaorski 6:2, 6:2; Zemła – Nyk 6:2, 6:2; Skórnicki – Vlahos 0:6, 2:6. 

FINAŁ

Advantage – KSKT Szczawno-Zdrój 4:2: Jędrzejczak/Migdalski – Kluczyński/Kokot 6:2, 6:1; Czyrek/Tomasiak – F. Kosiński/Ważny 6:3, 6:2; Jędrzejczak – Kokot 6:1, 1:6, 1:10; Migdalski – Ważny 3:6, 4:6; Tomasiak – Kluczyński 6:2, 6:3; Michałowski – F. Kosiński 4:6, 6:3, 10:5. 

Kategoria: PZT

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności