Polski Tenis

WYNIKI

LONDYN: Medvedev - Thiem 4:6, 7:6 (2), 6:4; Koolhof/Mektic - J. Melzer/Roger-Vasselin 6:2, 3:6, 10:5.

Drużynowe mistrzostwa Polski młodzików

W Poznaniu rozgrywane były drużynowe mistrzostwa Polski młodzików.

Złote medale zdobyli gracze AZS Poznań. Z srebra cieszyła się Mera Warszawa, a brąz dla zawodników Górnika Bytom.

ĆWIERĆFINAŁY

AZS Poznań – bye;

Górnik Bytom – WKS Flota Gdynia 4:2: Federowicz – D. Wiśniewski 4:6, 0:6; P. Wiśniewski – Kamrowski 2:6, 7:5, 1:6; Gładysz – Pieczonka 6:3, 1:6, 6:4; Borzych – Gadzała 4:6, 6:3, 6:1; Federowicz/Gładysz – Kamrowski/D. Wiśniewski 6:2, 1:6, 13:11; Borzych/P. Wiśniewski – Kułakowski/Pieczonka 7:6, 7:5;

WKS Grunwald Poznań – KKS Olsza Kraków 3:3 sety 8:7: Szajrych – Kusiewicz 6:3, 1:6, 2:6; Mruk – Sowa 6:3, 6:2; Bromberek – Majewski 4:6, 6:2, 4:6; Nowicki – Matuszczyk 3:6, 6:4, 6:4; Mruk/Szajrych – Kusiewicz/Matuszczyk 6:1, 6:3; Bromberek/Nowicki – Majewski/Sowa 4:6, 5:7.

WKT Mera Warszawa – KT GAT Gdańsk 6:0: Pawlak – Z. Szabo 6:0, 6:1; Kielan – Klimek 6:1, 6:0; Stokowski – Nawój 6:2, 6:3; Mańkowski – Kaszubowski 6:4, 6:3; Pawlak/Stokowski – Suchanowski/Szabo 6:3, 6:2; Strzałkowski/Szpak – Kaszubowski/Klimek 6:4, 6:0.

O MIEJSCA 5-7

KKS Olsza – GAT Gdańsk 5:1: Kusiewicz – Z. Szabo 6:3, 7:6; Sowa – Nawój 6:0, 6:2; Majewski – Kaszubowski 6:4, 6:0; Matuszczyk – Suchanowski 6:0, 6:3; Kusiewicz/Sowa – Kaszubowski/Klimek 2:6, 0:6; Majewski/Matuszczyk – Nawój/Suchanowski 7:5, 7:5;

Flota – bye.

O 5. LOKATĘ

Flota – KKS Olsza 6:0: D. Wiśniewski – Kusiewicz 6:3, 6:3; Kamrowski – Sowa 6:2, 6:2; Pieczonka – Majewski 6:2, 6:1; Gadzała – Matuszczyk 5:7, 6:0, 6:2; Kamrowski/D. Wiśniewski – Kusiewicz/Sowa 6:0, 6:0; Gadzała/Pieczonka – Majewski/Matuszczyk 6:0, 6:0.

PÓŁFINAŁY

AZS Poznań – Górnik 5:1: Taczała – Federowicz 6:4, 3:6, 6:1; Lorens – P. Wiśniewski 6:4, 6:3; Politowicz – Gładysz 5:7, 6:3, 6:0; Wajdemajer – Borzych 6:0, 6:0; Lorens/Taczała – Federowicz/Gładysz 6:0, 3:6, 9:11; Politowicz/Wajdemajer – Kopcik/P. Wiśniewski 6:4, 6:2;

Mera – Grunwald 5:1: Pawlak – Szajrych 4:6, 6:7; Kielan – Mruk 6:3, 6:7, 7:6; Stokowski – Bromberek 6:4, 3:6, 6:4; Strzałkowski – Nowicki 6:2, 6:1; Kielan/Pawlak – Mruk/Szajrych 6:1, 1:6, 10:6; Mańkowski/Stokowski – Bromberek/Nowicki 6:3, 5:7, 10:7.

O 3. MIEJSCE

Górnik – Grunwald 5:1: Federowicz – Szajrych 6:1, 6:0; P. Wiśniewski – Mruk 3:6, 0:6; Gładysz – Bromberek 6:1, 6:1; Borzych – Nowicki 6:1, 6:2; Borzych/Federowicz – Mruk/Szajrych 6:0, 6:0; Gładysz/P. Wiśniewski – Bromberek/Nowicki 6:2, 6:4.

FINAŁ

AZS Poznań – Mera 4:2: Taczała – Pawlak 6:4, 5:7, 2:6; Lorens – Kielan 6:4, 6:2; Politowicz – Stokowski 6:3, 6:3; Wajdemajer – Mańkowski 6:3, 6:2; Braziewicz/Lorens – Kielan/Pawlak 2:6, 2:6; Politowicz/Wajdemajer – Mańkowski/Strzałkowski 6:2, 6:3.

14225473_1256061434446411_1037462368882166112_n

Kategoria: PZT

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności