Polski Tenis

WYNIKI

STRASBURG WTA 250: Linette - Watson 6:1, 6:1; Pera - Ruse 7:5, 6:4; Makarova - Cirstea 1:6, 6:3, 6:2; Ferro - Gabueva 6:3, 6:4; Friedsam - D. Saville 4:6, 6:3, 7:6 (5); Piter/Zimmermann - Xu/Yang 6:3, 3:6, 10:7; RABAT WTA 250: Bondar - Ferrando 6:4, 3:6, 7:5; Burel - Udvardy 7:6 (4), 7:6 (3); C. Liu - Rakhimova 6:4, 6:3; GENEWA ATP 250: Kokkinakis - Fognini 6:4, 6:3; J. Sousa - Andujar 6:1, 6:4; O' Connell - Ramos-Vinolas 7:6 (5), 6:4; Basilashvili - Bagnis 6:4 i krecz Argentyńczyka; LYON ATP 250: Watanuki - Kwon 6:3, 6:4; Coria - Altmaier 6:3, 3:6, 6:3; Guinard - Gaston 6:4, 6:7 (5), 6:2; Baez - Otte 5:7, 6:4, 6:2.

Drużynowe mistrzostwa Polski skrzatek

Legia Warszawa była faworytem halowych drużynowych mistrzostw Polski skrzatek (do lat 12).

Zmagania rozgrywane były Zabrzu. Ada Piestrzyńska i Malwina Rowińska w finale wygrały z koleżankami ze stolicy FAS PRO-AM.

ĆWIERĆFINAŁY

Fundacja Akademia Sportu PRO-AM Warszawa – Park Tenisowy Olimpia Poznań 2:1: Koralnik – Górska 6:1, 6:2; Woźny – Pieczyńska 3:6, 2:6; Koralnik/Woźny – Bednarz/Pieczyńska 6:1, 6:0;

AT Angelique Kerber Puszczykowo – Grzegórzeczki Kraków 2:1: Ewald – Bajorek 6:4, 4:6, 10:12; Z. Kromolicka – Majkowska 3:6, 6:0, 10:7; Ewald/Z. Kromolicka – Bajorek/Majkowska 6:1, 6:2;

UKS RP Sport Olsztyn – Górnik Bytom 3:0: Węgrzyn – Durska 6:1, 6:3; Ciesielczyk – Bergler 6:3, 6:4; Ciesielczyk/Węgrzyn – Bergler/Durska 6:3, 6:0;

Legia Warszawa – Advantage Bielsko-Biała 3:0: Piestrzyńska – Domańska 6:2, 6:1; Rowińska – Szczepaniak 6:2, 6:1; Piestrzyńska/Rowińska – Domańska/Szczepaniak 7:6, 6:1.

MIEJSCA 5-8

PT Olimpia – Grzegórzecki 3:0: Górska – Bajorek 6:1, 6:3; Pieczyńska – Majkowska 6:0, 6:2; Bednarz/Górska – Bajorek/Majkowska 6:4, 6:4;

Górnik – Advantage 2:1: Durska – Domańska 7:6, 7:5; Bergler – Szczepaniak 4:6, 1:6; Bergler/Durska – Domańska/Szczepaniak 7:6, 6:4.

O 7. MIEJSCE

Advantage – Grzegórzeczki 3:0 (walkower).

O 5. MIEJSCE

PT Olimpia – Górnik 3:0: Górska – Durska 6:3, 6:4; Pieczyńska – Bergler 6:2, 6:1; Bednarz/Górska – Bergler/Durska 6:0, 6:2.

PÓŁFINAŁY

Fundacja Akademia Sportu PRO-AM – AT AK Puszczykowo 3:0: Koralnik – Ewald 6:0, 6:1; Woźny – Z. Kromolicka 6:1, 6:0; Koralnik/Woźny – Burdzińska/Ewald 6:2, 6:2;

Legia – UKS RP Sport 3:0: Piestrzyńska – Węgrzyn 6:3, 6:1; Rowińska – Ciesielczyk 6:0, 6:1; Piestrzyńska/Rowińska – Korkuć/Persson 6:0, 6:0.

O 3. MIEJSCE

UKS RP Sport – AT AK Puszczykowo 2:1: Węgrzyn – Ewald 6:2, 6:1; Ciesielczyk – Z. Kromolicka 1:6, 5:7; Ciesielczyk/Węgrzyn – Ewald/Z. Kromolicka 3:6, 6:4, 10:5.

O 1. MIEJSCE

Legia – FAS PRO-AM 2:1: Piestrzyńska – Koralnik 6:3, 5:7, 10:2; Rowińska – Woźny 7:5, 6:7, 10:12; Piestrzyńska/Rowińska – Koralnik/Woźny 6:3, 7:6.

15390856_1151081471673382_6846362870833315026_n

Kategoria: PZT

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności