Polski Tenis

WYNIKI

MAIA: Taberner - Kovalik 7:6 (3), 6:1; P. Sousa - Coppejans 6:2, 3:6, 6:1; Zapata Miralles - Laaksonen 6:2, 3:6, 6:4; Ajdukovic - A. Arnaboldi 6:3, 6:0; CAMPINAS: Carballes Baena - Safwat 6:4, 1:6, 6:0; Meligeni Rodrigues Alves - Tabilo 7:5, 6:1; Galan - Popko 6:3, 6:3.

Drużynowe Mistrzostwa Polski skrzatek

Poznań gościł uczestniczki Finałów Drużynowych Mistrzostw Polski skrzatek (do lat 12). 

Po złoto sięgnęły zawodniczki Śląskiego Centrum Tenisa Pszczyna (Marta Nadajewska, Emilia Nizio, Natalia Kłys, Maria Andreou, Milena Zając, Wiktoria Nowicka, trener Mariusz Piotrowski).  

ĆWIERĆFINAŁY

Park Tenisowy Olimpia Poznań – BKT Advantage Bielsko-Biała 4:2: Czajka – N. Kostka 1:6, 1:6; Wojtaszczyk – Mrzygłód 3:6, 1:6; Skorupska – Kołak 6:1, 6:0; Maciaszek – Gawrysiak 6:1, 2:6, 10:8; Czajka/Wojtaszczyk – Kostka/Mrzygłód 6:2, 6:1; Maciaszek/Skorupska – Gawrysiak/Kołak 6:2, 6:2;

AZS Poznań – MKT Łódź 4:2: Nicefor – Odrobina 2:6, 1:6; Paszun – Bajorek 6:2, 6:1; Politowicz – Małuszyńska 6:2, 6:2; Janusz – Ziarkowska 6:1, 2:6, 11:13; Nicefor/Paszun – Małuszyńska/Odrobina 6:4, 6:3; Łyskawa/Politowicz – Bajorek/Ziarkowska 6:4, 6:2;   

Fundacja SAT Szczecin – KS Mostostal Zabrze 5:1: Śrutwa – Pawelska 6:3, 2:6, 8:10; Biełus – Nieradzik 5:7, 6:3, 10:2; Urbanowicz – Lisik 6:3, 6:4; Nawara – Onejeme 6:0, 6:0; Nawara/Śrutwa – Nieradzik/Pawelska 1:6, 6:2, 10:8; Biełus/Urbanowicz – Lisik/Onejeme 6:1, 6:2;

Śląskie Centrum Tenisa Pszczyna – Toruńska Akademia Tenisowa 4:2: Nadajewska – Kuszel 6:1, 6:2; Nizio – Mitrzak 6:1, 4:6, 8:10; Andreou – Affelt 6:1, 6:3; Nowicka – Przewięźlikowska 3:6, 4:6; Nadajewska/Nizio – Kuszel/Mistrzak 6:1, 6:3; Kłys/Zając – Affelt/Przewięźlikowska 6:1, 6:0.

MIEJSCA 5-8

Advantage – MKT Łódź 6:0: N. Kostka – Odrobina 6:1, 6:0; Mrzygłód – Bajorek 3:6, 7:5, 10:7; Kołak – Małuszyńska 7:5, 3:6, 10:6; Gawrysiak – Ziarkowska 6:0, 6:2; Gawrysiak/Kostka – Odrobina/Ziarkowska 4:6, 6:2, 10:6; Kołak/Mrzygłód – Bajorek/Małuszyńska 6:3, 6:0;

TAT Toruń – Mostostal 5:1: Kuszel – Pawelska 6:2, 6:0; Mitrzak – Nieradzik 6:1, 6:4; Affelt – Lisik 6:4, 7:5; Przewięźlikowska – Onejeme 6:0, 6:0; Kuszel/Przewięźlikowska – Nieradzik/Pawelska 6:4, 2:6, 8:10; Affelt/Mitrzak – Lisik/Onejeme 6:1, 6:0.

O 7. POZYCJĘ

MKT Łódź – Mostostal 3:3 (sety 6:6, gemy+11 dla łodzianek): Odrobina – Pawelska 6:0, 6:0; Bajorek – Nieradzik 2:6, 4:6; Małuszyńska – Lisik 4:6, 4:6; Ziarkowska – Onejeme 6:3, 6:4; Bajorek/Odrobina – Onejeme/Pawelska 6:0, 6:0; Małuszyńska/Ziarkowska – Lisik/Nieradzik 2:6, 2:6. 

O 5. LOKATĘ

TAT Toruń – Advantage 4:2: Kuszel – Kostka 1:6, 6:2, 6:10; Mitrzak – Mrzygłód 6:4, 6:3; Affelt – Kołak 6:2, 7:5; Przewięźlikowska – Gawrysiak 6:3, 2:6, 10:8; Kuszel/Przewięźlikowska – Gawrysiak/Kostka 3:6, 6:7; Affelt/Mitrzak – Kołak/Mrzygłód 7:5, 6:2.

PÓŁFINAŁY  

PT Olimpia – AZS Poznań 5:1: Czajka – Nicefor 6:2, 6:2; Wojtaszczyk – Paszun 6:4, 2:6, 13:11; Skorupska – Politowicz 4:6, 5:7; Maciaszek – Łyskawa 6:0, 6:0; Czajka/Wojtaszczyk – Janusz/Nicefor 6:0, 6:1; Maciaszek – Paszun/Politowicz 7:6, 4:6, 10:3;

ŚCT Pszczyna – Fundacja SAT Szczecin 4:2: Nadajewska – Śrutwa 6:3, 6:3; Nizio – Biełus 6:4, 7:5; Kłys – Urbanowicz 6:3, 6:4; Andreou – Nawara 4:6, 6:4, 17:19; Nadajewska/Nizio – Nawara/Śrutwa 6:0, 6:7, 10:4; Kłys/Zając – Biełus/Urbanowicz 6:2, 3:6, 8:10.

O 3. MIEJSCE

Fundacja SAT Szczecin – AZS Poznań 4:2: Śrutwa – Nicefor 5:7, 6:0, 13:11; Biełus – Paszun 2:6, 0:6; Urbanowicz – Politowicz 3:6, 7:6, 10:7; Nawara – Janusz 6:2, 6:1; Nawara/Śrutwa – Janusz/Nicefor 7:5, 6:2; Biełus/Urbanowicz – Paszun/Politowicz 2:6, 0:6.

FINAŁ 

ŚCT Pszczyna – PT Olimpia 4:2: Nadajewska – Czajka 3:6, 1:6; Nizio – Wojtaszczyk 0:6, 3:6; Kłys – Skorupska 6:3, 6:1; Andreou – Maciaszek 6:2, 6:4; Nadajewska/Nizio – Czajka/Wojtaszczyk 6:1, 4:6, 10:5; Kłys/Zając – Maciaszek/Skorupska 6:1, 6:4. 

Kategoria: PZT

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności