Polski Tenis

WYNIKI

LIMA: Tirante - F. Cerundolo 6:2, 6:0; Galan - Carballes Baena 7:6 (6), 6:2; Barrios Vera - Kopriva 6:7 (4), 6:3, 6:2; Sachko - Tabilo 6:4, 6:4; SAO PAULO: Meligeni Rodrigues Alves - Popko 2:6, 6:3, 6:3; Ferreira Silva - Ugo Carabelli 7:5, 6:2; Sakamoto - Janvier 6:2, 3:6, 6:1; Menezes - Pucinelli De Almeida 6:2, 6:2.

Drużynowe Mistrzostwa Polski Skrzatek

W Sopocie rozgrywane były Drużynowe Mistrzostwa Polski Skrzatek (do lat 12) – Finał A. 

W imprezie rywalizują zespoły z Torunia, Pabianic, Krakowa, Zabrza, Mierzyna, Poznania, Radomia i Sopotu. Złoto zdobyły gospodynie zawodów. Srebro dla zabrzanek, a brąz dla krakowianek. 

ĆWIERĆFINAŁY

TAT Toruń – PKT Pabianice 6:0: Kuszel/Taboła – Dudek/Lesman 6:3, 7:6 (6); Affelt/Rajca – Miszczak/Pastuszyńśka 7:5, 6:2; Kuszel – Dudek 6:0, 6:0; Odrobina – Lesman 6:0, 6:0; Affelt – Pastuszyńska 6:1, 6:1; Rajca – Miszczak 6:1, 6:0;

STK Sopot – PT Olimpia Poznań 4:2: Husar/Wawrzkiewicz – Kmiecik/Skorupska 2:6, 2:6; Dróżdż/Giżewska – Janiszewska/Sienko 6:0, 6:1; Wawrzkiewicz – Skorupska 6:4, 2:6, 10:6; Dróżdż – Kmiecik 4:6, 6:2, 7:10; Husar – Janiszewska 6:0, 6:4; Giżewska – Sienko 6:0, 6:4;

UKT Winner Kraków – AG Tenis Chorzowska Radom 4:2: Kołak/Kostecka – Krześniak/Sybicka 4:6, 6:3, 13:11, Bajorek/Dyląg – Kusio/Sobol 6:4, 6:1; Kostecka – Sybicka 1:6, 6:1, 5:10; Bajorek – Krześniak 3:6, 6:1, 7:10; Kołak – Kusio 6:2, 7:5; Lu Knapik – Sobol 6:2, 6:1;

KT Zabrze – Elite Sport Club Mierzyn 6:0: Biełus/Pawelska – Kołodziejska/Penkevych 7:6 (5), 6:0; Lisik/Wróbel – Czugalińska/Dehmel 6:2, 6:4; Pawelska – Kołodziejska 6:3, 7:6 (6); Biełus – Dehmel 6:2, 6:3; Wróbel – Penkevych 3:6, 6:3, 10:6; Lisik – Czugalińska 7:5, 7:6 (0).

MIEJSCA 5-8

PT Olimpia – PKT Pabianice 5:1: Kmiecik/Skorupska – Dudek/Lesman 6:3, 6:1; Idaszewska/Janiszewska – Miszczak/Pastuszyńska 3:6, 5:7; Skorupska – Dudek 6:2, 6:0; Kmiecik – Lesman 6:2, 6:0; Janiszewska – Pastuszyńska 6:3, 6:0; Sienko – Miszczak 6:3, 7:5; 

Elite Sport Club – Tenis Chorzowska 4:2: Kołodziejska/Penkevych – Krześniak/Sybicka 6:2, 6:2; Czugalińska/Dehmel – Kusio/Sójka 6:1, 6:1; Kołodziejska – Sybicka 6:1, 3:6, 8:10; Dehmel – Krześniak 2:6, 6:4, 11:13; Penkevych – Sójka 6:0, 6:0 (walkower); Czugalińska – Kusio 6:4, 6:1

PÓŁFINAŁY

STK Sopot – TAT Toruń 3:3 (sety 6:6, w gemach lepszy STK): Giżewska/Wawrzkiewicz – Kuszel/Odrobina 5:7, 4:6; Dróżdż/Husar – Affelt/Rajca 4:6, 5:7; Wawrzkiewicz – Kuszel 1:6, 1:6; Dróżdż – Odrobina 6:4, 6:3; Husar – Affelt 6:3, 7:6 (7); Giżewska – Rajca 6:1, 6:1. 

KT Zabrze – Winner 5:1: Biełus/Pawelska – Bajorek/Kostecka 6:7 (4), 6:1, 10:1; Lisik/Wróbel – Kołak/Kubicka 6:2, 6:4; Pawelska – Kostecka 6:1, 6:0; Biełus – Kołak 7:5, 6:3; Wróbel – Lu Knapik 7:5, 6:3; Lisik – Dyląg 6:7 (6), 4:6.

O 3. MIEJSCE

Winner – TAT Toruń 4:2: Dyląg/Kostecka – Kuszel/Taboła 6:4, 6:4; Bajorek/Kołak – Affelt/Rajca 5:7, 4:6; Kostecka – Kuszel 2:6, 0:6; Bajorek – Odrobina 6:2, 6:3; Kołak – Affelt 3:6, 7:6 (5), 10:8; Dyląg – Taboła 6:1, 6:1.

FINAŁ

STK Sopot – KT Zabrze 3:3 (sety 7:7, w gemach 53:44): Husar/Wawrzkiewicz – Biełus/Pawelska 4:6, 6:3, 8:10; Dróżdż/Giżewska – Lisik/Wróbel 4:6, 3:6; Wawrzkiewicz – Pawelska 0:6, 4:6; Dróżdż – Biełus 1:6, 6:2, 10:7; Husar – Wróbel 6:0, 6:0; Giżewska – Lisik 6:0, 6:2.

Kategoria: PZT

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności