Polski Tenis

WYNIKI

LONDYN: Medvedev - Thiem 4:6, 7:6 (2), 6:4; Koolhof/Mektic - J. Melzer/Roger-Vasselin 6:2, 3:6, 10:5.

Drużynowe mistrzostwa Polski skrzatek

Na poznańskim Golęcinie odbyła się rywalizacja o drużynowe mistrzostwa Polski skrzatów.

Bezkonkurencyjne były reprezentantki gospodarzy. Srebrne medale wywalczyły zawodniczki Legii Warszawa, a trzecie były bielszczanki.

ĆWIERĆFINAŁY

Park Tenisowy Olimpia Poznań – KS Grzegórzecki Kraków 6:0: Kubacha – Kiwior 6:0, 6:3; Górska – Bajorek 6:4, 6:2; Jeschke – Janiszek 6:4, 6:0; Lang – Frączek 6:0, 6:2; Kubacha/Schmidt – Bajorek/Kiwior 6:1, 6:3; Górska/Jeschke – Frączek/Janiszek 6:0, 6:1;

PT Olimpia II Poznań – Fundacja Akademia Sportu PRO-AM Warszawa 4:2: Szymańska – Koralnik 3:6, 1:6; Pieczyńska – Woźny 4:6, 0:6; Bednarz – K. Maciejewska 6:3, 6:2; Braziewicz – Zalewska 6:3, 6:1; Pieczyńska/Szymańska – Koralnik/Woźny 6:0, 3:6, 10:7; Bednarz/Brazieicz 6:4, 2:6, 10:5;

BKT Advantage Bielsko-Biała – UKS RP Sport Olsztyn 4:2: Świerczyńska – Węgrzyn 6:1, 6:1; Domańska – Korkuć 6:0, 6:2; Stokłosa – Głowacka 6:4, 6:0; Szczepaniak – Ciesielczyk 4:6, 6:2, 5:10: Domańska/Świerczyńska – Ciesielczyk/Węgrzyn 6:3, 5:7, 10:4; Stokłosa/Szczepaniak – Korkuć/Persson 3:6, 0:6;

KT Legia Warszawa – KT GAT Gdańsk 6:0: Piestrzyńska – Dwonar 6:0, 6:0; Rowińska – Kuczyńska 6:1, 6:2; Witkowska – Stvol 6:1, 6:0; Frankowska – Mackiewicz 6:1, 6:0; Piestrzyńska/Witkowska – Downar/Kuczyńska 6:1, 6:0; Frankowska/Rowińska – Mackiewicz/Stvol 6:0, 6:4.

O MIEJSCA 5-8

Grzegórzecki – Fundacja Akademia Sportu PRO-AM 3:3 sety 7:6: Kiwior – Koralnik 3:6, 6:0, 2:10; Bajorek – Woźny 6:3, 6:3; Janiszek – K. Maciejewska 6:2, 7:5; Frączek – Zalewska 6:7, 0:6; Frączek/Kiwior – Koralnik/Woźny 0:6, 0:6; Bajorek/Janiszek – Maciejewska/Zalewska 6:3, 6:3;

UKS RP Sport – GAT Gdańsk 3:3 sety 6:6 (wygrana olsztynianek lepszą różnicą gemów): Węgrzyn – Downar 6:1, 6:1; Korkuć – Kuczyńska 2:6, 0:6; Ciesielczyk – Stvol 6:2, 6:1; Persson – Mackiewicz 1:6, 0:6; Ciesielczyk/Węgrzyn – Downar/Mackiewicz 6:0, 6:0; Korkuć/Persson – Kuczyńska/Stvol 4:6, 1:6.

O 7. MIEJSCE

Fundacja Akademia Sportu PRO-AM – Gat Gdańsk 4:2: Koralnik – Downar 6:1, 6:0; Woźny – Kuczyńska 6:1, 6:1; Maciejewska – Koprowska 6:0, 6:0; Kuźmińska – Mackiewicz 1:6, 2:6; Koralnik/Zalewska – Downar/Stvol 6:4, 6:2; Kuźmińska/Maciejewska – Koprowska/Mackiewicz 4:6, 3:6.

O 5. LOKATĘ

Grzegórzecki – UKS RP Sport 5:1: Kiwior – Węgrzyn 7:5, 6:4; Bajorek – Korkuć 6:1, 6:0; Janiszek – Ciesielczyk 6:0, 6:1; Frączek – Persson 6:0, 6:1; Bajorek/Kiwior – Ciesielczyk/Węgrzyn 6:7, 6:7; Frączek/Majkowski – Korkuć/Persson 6:1, 6:0.

PÓŁFINAŁY

PT Olimpia – PT Olimpia II 6:0: Kubacha – Szymańska 6:1, 6:1; Górska – Pieczyńska 1:6, 6:4, 10:6; Jeschke – Bednarz 7:5, 6:2; Schmidt – Braziewicz 6:3, 6:3; Kubacha/Schmidt – Pieczyńska/Szymańska 7:5, 6:2; Górska/Jeschke – Bednarz/Nowak 6:0, 6:1;

Legia – Advantage 5:1: Piestrzyńska – Świerczyńska 6:3, 6:4; Rowińska – Domańska 1:6, 6:1, 10:3; Witkowska – Stokłosa 3:6, 2:6; Frankowska – Szczepaniak 6:0, 6:0; Piestrzyńska/Rowińska – Szczepaniak/Świerczyńska 6:, 6:1; Frankowska/Witkowska – Domańska/Stokłosa 6:3, 6:4.

O 3. MIEJSCE

Advantage – PT Olimpia II 4:2: Świerczyńska – Szymańska 6:1, 6:0; Domańska – Pieczyńska 2:6, 0:6; Stokłosa – Bednarz 6:2, 6:4; Szczepaniak – Braziewicz 1:6, 2:6; Domańska/Świerczyńska – Pieczyńska/Szymańska 6:4, 6:1; Stokłosa/Szczepaniak – Bednarz/Braziewicz 7:5, 6:2.

FINAŁ

PT Olimpia – Legia 5:1: Kubacha – Piestrzyńska 7:5, 6:4; Górska – Rowińska 6:3, 6:3; Jeschke – Witkowska 6:2, 6:2; Schmidt – Frankowska 6:4, 7:6; Jeschke/Kubacha – Piestrzyńska/Twarowska 7:5, 6:4; Górska/Lang – Rowińska/Witkowska 3:6, 6:3, 2:10.

park

Kategoria: PZT

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności