Polski Tenis

WYNIKI

LIMA: Galan - Tirante 6:1, 3:6, 6:3; SAO PAULO: Meligeni Rodrigues Alves - Ferreira Silva 6:2, 7:6 (1).

Drużynowe mistrzostwa Polski skrzatów

W Zabrzu o medale halowych drużynowych mistrzostw Polski rywalizowali 12-latkowie.

Triumfowali zawodnicy AZS Poznań: Goran Zgoła, Zachariasz Paweł Rytelewski, Hugo Kwaśniewski. Po srebro sięgnęli bydgoszczanie.

ĆWIERĆFINAŁY

Budowlani Olsztyn – MKS Andrychów 2:1: G. Matuszewski – Okrzesik 6:0, 6:0; Czaczkowski – Kubalka 2:6, 1:6; Czaczkowski/G. Matuszewski – Kubalka/Okrzesik 6:4, 6:2;

Centrum Bydgoszcz – Morelowa Tennis Club Warszawa 2:1: Rogowski – Grzegorzewski 6:4, 0:6, 5:10; Goldszmyt – Janzen 6:1, 6:3; Goldszmyt/Rogowski – Grzegorzewski/Janzen 6:1, 3:6, 10:6;

AZS Poznań – Mostostal Zabrze 2:1: G. Zgoła – Pawelski 6:0, 3:6, 10:4; Rytelewski – Borkowy 6:1, 6:1; H. Kwaśniewski/Rytelewski – Borkowy/Pawelski 4:6, 1:6;

Park Rekreacyjno-Sportowy FairPlayce Poznań – Matchpoint w Komorowie 3:0: Lechno-Wasiutyński – Włodarczyk 7:6, 6:0; Marcinkowski – Ciołek 6:1, 6:1; Lechno-Wasiutyński/Marcinkowski – Ciołek/Kapuściński 6:4, 6:2.

MIEJSCA 5-8

MTC Warszawa – MKS Andrychów 2:1: Grzegorzewski – Okrzesik 6:0, 6:1; Komosiński – Kubalka 4:6, 2:6; Grzegorzewski/Janzen – Kubalka/Okrzesik 6:4, 3:6, 10:6;

Mostostal – Matchpoint 2:1: Pawelski – Ciołek 6:3, 6:1; Borkowy – Kapuściński 2:6, 1:6; Borkowy/Pawelski – Ciołek/Włodarczyk 7:6, 7:6.

O 7. MIEJSCE

Matchpoint – MKS Andrychów 2:1: Włodarczyk – Okrzesik 6:0, 6:1; Kapuściński – Kubalka 6:2, 6:3; Ciołek/Włodarczyk – Kubalka/Okrzesik 6:3, 0:6, 6:10.

O 5. MIEJSCE

Mostostal – MTC Warszawa 2:1: Pawelski – Grzegorzewski 6:2, 6:1; Borkowy – Komosiński 6:2, 7:5; Borkowy/Pawelski – Grzegorzewski/Janzen 6:7, 7:6, 12:14.

PÓŁFINAŁY

Centrum – Budowlani 2:1: Rogowski – G. Matuszewski 4:6, 2:6; Goldszmyt – Czaczkowski 6:0, 6:0; Goldszmyt/Rogowski – Czaczkowski/G. Matuszewski 7:6, 6:1;

AZS Poznań – FairPlayce 2:1: G. Zgoła – Lechno-Wasiutyński 2:6, 4:6; Rytelewski – Marcinkowski 2:6, 6:0, 10:7; Rytelewski/G. Zgoła – Lechno-Wasiutyński/Marcinkowski 6:2, 6:3.

O 3. MIEJSCE

Budowlani – FairPlayce 2:1: G. Matuszewski – Lechno-Wasiutyński 1:6, 6:2, 10:4; Czaczkowski – Marcinkowski 0:6, 1:6; Czaczkowski/G. Matuszewski – Lechno-Wasiutyński/Marcinkowski 7:6, 4:6, 10:8.

O 1. MIEJSCE

AZS Poznań – Centrum 2:1: G. Zgoła – Rogowski 6:2, 6:0; Rytelewski – Goldszmyt 6:4, 6:1; H. Kwaśniewski/G. Zgoła – Goldszmyt/Rogowski 4:6, 2:6.

Kategoria: PZT

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności