Logo Polski Tenis

WYNIKI

PUNE: Ferreira - Kuhn 7:5, 7:5; Gunneswaran - Gerch 6:1, 6:3; Albot - Banes 6:3, 6:1; E. Ymer - Masur 6:3, 7:6 (4); Schnur - Kadhe 7:5, 6:2; Mukund - Clarke 5:7, 6:4, 4:1 i krecz Brytyjczyka; Fanselow - Purcell 6:2, 6:1; Nedovyesov - Patael 7:5, 6:4; ANDRIA: Humbert - Oliveira 7:6 (4), 6:3.

Aktualności

Drużynowe mistrzostwa Polski skrzatów

W Gdańsku i Bytomiu o medale drużynowych mistrzostw Polski walczyli tenisiści do lat 12.

Triumfowały torunianki. Srebro dla KT GAT Gdańsk, a brąz dla AZS Poznań. Wśród chłopców wygrali bielszczanie. Druga lokata dla ekipy z Piaseczna, a trzecia dla teamu z Trąbek Małych.

SKRZATKI – GDAŃSK

Ćwierćfinały: KT GAT Gdańsk – Górnik Bytom 6:0: Ewald/Stankiewicz – Kasprzak/Kulczycka 6:3, 6:1; Koprowska/Mackiewicz – Piotrowska/Wahl-Maniecka 6:1, 6:4; Ewald – Kasprzak 6:0, 6:0; Stankiewicz – Piotrowska 6:2, 6:0; Mackiewicz – Kulczycka 6:3, 6:2; Podhajecka – Wahl-Maniecka 6:3, 6:0;

SAT Szczecin – Mostostal Zabrze 6:0: Kulbiej/Straszewska – Nieradzik/Pawelska 6:2, 6:3; Frątczak/Helińska – Kowal/Wysocka 6:1, 6:3; Kulbiej – Nieradzik 6:2, 7:5; Straszewska – Pawelska 6:4, 6:3; Helińska – Kowal 6:1, 6:2; Frątczak – Wysocka 6:0, 6:1;

AZS Poznań – Śląskie Centrum Tenisa Pszczyna 5:1: Jędrzejak/Mańkowska – Nizio/Strzyżewska 6:1, 6:3; Gołda/Maćkowiak – Dobija/Kępka 6:1, 7:5; Jędrzejak – Nizio 6:4, 2:6, 0:10; Mańkowska – Strzyżewska 6:1, 7:6 (4); Gołda – Dobija 6:3, 6:3; Maćkowiak – Baniak 6:2, 6:2;

TS Idea Sport Toruń – PT Olimpia Poznań 6:0: Głowacka/Stypuła – Czajka/Wojtaszczyk 6:4, 6:3; Gniewkowska/M. Nadajewska – Janusz/Skorupska 6:1, 6:3; Stypuła – Wojtaszczyk 6:2, 6:0; Gniewkowska – Czajka 6:2, 6:4; M. Nadajewska – Janusz 6:0, 6:0; Sawicka – Skorupska 6:3, 6:2.

Miejsca 5-8: Górnik – Mostostal 5:1: Kasprzak/Kulczycka – Nieradzik/Wysocka 6:1, 6:4; Piotrowska/Wahl-Maniecka – Kowal/Pawelska 6:1, 5:7, 10:7; Kasprzak – Nieradzik 6:3, 6:2; Piotrowska – Pawelska 1:6, 2:6; Kulczycka – Kowal 6:3, 6:1; Wahl-Maniecka – Wysocka 6:2, 6:0;

ŚCT Pszczyna – PT Olimpia 3:3 (sety 7:6): Nizio/Strzyżewska – Czajka/Wojtaszczyk 6:1, 6:7, 9:11, Dobija/Kępka – Janusz/Skorupska 6:2, 6:0; Nizio – Wojtaszczyk 5:7, 4:6; Strzyżewska – Czajka 3:6, 0:6; Dobija – Janusz 6:1, 6:0; Kępka – Skorupska 6:1, 6:2.

O 7. lokatę: PT Olimpia – Mostostal 4:2: Czajka/Wojtaszczyk – Nieradzik/Pawelska 2:6, 7:5, 10:2; Janusz/Skorupska – Kowal/Wysocka 6:4, 6:3; Wojtaszczyk – Nieradzik 2:6, 4:6; Czajka – Pawelska 6:7, 0:6; Janusz – Kowal 6:4, 6:2; Skorupska – Wysocka 6:1, 6:0.

O 5. pozycję: ŚCT Pszczyna – Górnik 4:2: Nizio/Strzyżewska – Kasprzak/Kulczycka 5:7, 7:6, 10:8; Dobija/Kępka – Piotrowska/Wahl-Maniecka 6:1, 6:3; Nizio – Kasprzak 3:6, 1:6; Strzyżewska – Piotrowska 6:3, 6:3; Dobija – Kulczycka 2:6, 0:6; Kępka – Wahl-Maniecka 6:0, 6:3.

Półfinały: KT GAT – SAT Szczecin 5:1: Ewald/Stankiewicz – Kulbiej/Straszewska 6:1, 6:3; Mackiewicz/Podhajecka – Frątczak/Helińska 6:2, 6:1; Ewald – Kulbiej 6:1, 6:0; Stankiewicz – Straszewska 6:4, 6:1; Podhajecka – Helińska 3:6, 4:6; Koprowska – Frątczak 6:3, 6:1;

Idea Sport – AZS Poznań 4:2: Głowacka/Stypuła – Jędrzejak/Mańkowska 7:5, 6:2; Gniewkowska/M. Nadajewska – Gołda/Maćkowiak 6:3, 4:6, 12:10; Stypuła – Jędrzejcak 5:7, 6:1, 7:10; Gniewkowska – Mańkowska 6:0, 6:3; M. Nadajewska – Gołda 4:6, 3:6; Głowacka – Maćkowiak 6:3, 6:1.

Mecz o brąz: AZS Poznań – SAT Szczecin 4:2: Jędrzejak/Mańkowska – Kulbiej/Straszewska 6:1, 6:4; Gołda/Maćkowiak – Frątczak/Helińska 3:6, 5:7; Jędrzejak – Kulbiej 6:4, 6:0; Mańkowska – Straszewska 6:2, 6:1; Gołda – Helińska 6:1, 3:6, 7:10; Maćkowiak – Frątczak 5:7, 6:4, 10:5.

Finał: Idea Sport – KT GAT 4:2: Głowacka/Stypuła – Ewald/Mackiewicz 6:1, 6:1; Gniewkowska/M. Nadajewska – Podhajecka/Stankiewicz 5:7, 6:3, 10:8; Stypuła – Ewald 0:6, 1:6; Gniewkowska – Stankiewicz 2:6, 6:0, 10:3; M. Nadajewska – Mackiewicz 3:6, 1:6; Głowacka – Koprowska 6:2, 6:3.

SKRZATY – BYTOM

Ćwierćfinały: Advantage Bielsko-Biała – ATM Łódź 6:0: Migdalski/Tomasiak – Nowacki/O. Wiśniewski 6:2, 6:2; Michałowski/Socha – Kędzia/Stańczyk 6:0, 6:1; Jędrzejczak – Nowacki 6:0, 6:0; Tomasiak – O. Wiśniewski 6:1, 6:3; Migdalski – Stańczyk 6:0, 6:0; Michałowski – Kędzia 6:2, 6:2;

TUKS LEO Trąbki Małe – Górnik Bytom 6:0: Kokot/Zaorski – Spychalski/Wieczorek 6:1, 6:1; Małecki/Ponitka – Ćwiek/Kapela 6:2, 6:4; Zaorski – Spychalski 6:2, 6:1; Kokot – Wieczorek 7:6 (5), 6:3; Ponitka – Kapela 6:2, 6:0; Małecki – Maślanka 6:0, 6:4;

KT Błonia Kraków – SKF KT Szczawno-Zdrój 5:1: J. Paluch/Ważny – Kulpa/Pniewski 6:7 (5), 6:4, 5:10; Czubak/Zyguła – F. Kosiński/Kluczyński 0:6, 6:3, 10:1; Ważny – Kulpa 6:1, 6:0; Czubak – F. Kosiński 6:2, 6:2; Zyguła – Kluczyński 6:2, 6:0; Sadzik – Pniewski 6:3, 4:6, 10:5;

Fundacja Tennis Pro Piaseczno – PT Olimpia Poznań 6:0: M. Andrzejczak/Sasko – Czapracki/Makieła 6:1, 6:1; Berkieta/Zarębski – Sańczuk/Witwicki 6:2, 6:2; M. Andrzejczak – Czapracki 6:0, 6:0; Berkieta – Makieła 6:2, 6:0; Zemła – Sańczuk 6:1, 6:0; Sasko – Witwicki 6:0, 6:0.

Miejsca 5-8: Górnik – ATM Łódź 4:2: Spychalski/Wieczorek – Nowacki/O. Wiśniewski 5:7, 6:2, 10:8; Ćwiek/Kapela – Kędzia/Stańczyk 6:0, 6:1; Spychalski – Nowacki 6:3, 6:4; Wieczorek – O. Wiśniewski 2:6, 6:4, 10:12; Kapela – Stańczyk 6:4, 6:2; Maślanka – Kędzia 1:6, 1:6;

SKT KT Szczawno-Zdrój – PT Olimpia 5:1: Kulpa/Pniewski – Czapracki/Witwicki 6:1, 6:4; F. Kosiński/Kluczyński – Makieła/Sańczuk 6:2, 7:5; Kulpa – Czapracki 4:6, 6:3, 7:10; F. Kosiński – Makieła 7:5, 6:2; Kluczyński – Sańczuk 6:2, 6:1; Pniewski – Witwicki 6:2, 6:0.

O 7. lokatę: PT Olimpia – ATM Łódź 5:1: Czapracki/Sańczuk – Kędzia/Nowacki 6:2, 6:3; Makieła/Witwicki – O. Wiśniewski/Stańczyk 4:6, 6:3, 10:8; Czapracki – Nowacki 6:2, 6:0; Makieła – O. Wiśniewski 6:1, 6:2; Sańczuk – Stańczyk 0:6, 3:6; Witwicki – Kędzia 6:3, 7:5.

O 5. pozycję: SKT KT Szczawno-Zdrój – Górnik 6:0: Kulpa/Pniewski – Spychalski/Wieczorek 6:4, 7:5; Kluczyński/F. Kosiński – Ćwiek/Kapela 6:1, 6:2; Kulpa – Spychalski 6:0, 6:0; F. Kosiński – Wieczorek 6:0, 6:3; Kluczyński – Kapela 6:0, 6:1; Pniewski – Maślanka 6:4, 7:5.

Półfinały: Advantage – TUKS LEO 6:0: Jędrzejczak/Michałowski – Kokot/Zaorski 6:2, 6:3; Migdalski/Tomasiak – Małecki/Ponitka 6:2, 6:0; Jędrzejczak – Zaorski 6:0, 6:2; Tomasiak – Kokot 6:3, 6:3; Migdalski – Ponitka 6:0, 6:2; Socha – Małecki 6:0, 6:0;

Tennis Pro – Błonia 6:0: M. Andrzejczak/Berkieta – Czubak/Ważny 6:0, 6:0; Sasko/Zemła – Sadzik/Zyguła 6:3, 6:2; M. Andrzejczak – Ważny 6:2, 6:3; Berkieta – Czubak 6:0, 6:0; Zemła – Zyguła 6:0, 6:1; Zarębski – J. Paluch 6:0, 6:1.

Mecz o brąz: TUKS LEO – Błonia 4:2: Kokot/Zaorski – Sadzik/Ważny 6:0, 6:4; Małecki/Ponitka – Czubak/Zyguła 7:5, 4:6, 4:10; Zaorski – Ważny 6:2, 6:1; Kokot – Czubak 6:2, 6:3; Ponitka – Zyguła 3:6, 6:2, 6:10; Małecki – J. Paluch 6:1, 6:3.

Finał: Advantage – Tennis Pro 4:2: Jędrzejczak/Michałowski – M. Andrzejczak/Berkieta 6:7, 3:6; Migdalski/Tomasiak – Sasko/Zarębski 6:2, 7:5; Jędrzejczak – M. Andrzejczak 6:7, 3:6; Tomasiak – Berkieta 6:2, 6:7, 10:6; Migdalski – Zemła 6:4, 6:3; Michałowski – Sasko 6:2, 6:2.

Kategoria: PZT

Meczyki.pl | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Polityka prywatności