Polski Tenis

WYNIKI

LIMA: Tirante - F. Cerundolo 6:2, 6:0; Galan - Carballes Baena 7:6 (6), 6:2; Barrios Vera - Kopriva 6:7 (4), 6:3, 6:2; Sachko - Tabilo 6:4, 6:4; SAO PAULO: Meligeni Rodrigues Alves - Popko 2:6, 6:3, 6:3; Ferreira Silva - Ugo Carabelli 7:5, 6:2; Sakamoto - Janvier 6:2, 3:6, 6:1; Menezes - Pucinelli De Almeida 6:2, 6:2.

Drużynowe Mistrzostwa Polski skrzatów

Na kortach Górnika Bytom rozegrano Drużynowe Mistrzostwa Polski skrzatów (do lat 12). 

Zwyciężyli w nich zawodnicy Klubu Tenisowego Szczawno Zdrój (Alan Ważny, Dawid Lewandowski, Filip Kosiński, Jan Kluczyński, Goran Burbo, kapitanem zespołu był Robert Kosiński). 

ĆWIERĆFINAŁY

KT Szczawno Zdrój – MKT Łódź 6:0: Ważny – Dójczyński 6:1, 6:1; D. Lewandowski – Załoga 6:0, 6:0; F. Kosiński – Kaczorowski 6:1, 6:2; Burbo – W. Woźniak 6:1, 6:0; Lewandowski/Ważny – Dójczyński/Załoga 6:1, 6:2; Kluczyński/Kosiński – Kaczorowski/Woźniak 6:1, 6:3;

Górnik Bytom – KT Błonia Kraków 5:1: Wygona – Sadzik 6:4, 7:5; Wieczorek – Tryjański 7:5, 6:1; Chłodnicki – J. Paluch 7:5, 6:3; Kapela – Tomczykowski 4:6, 2:6; Wieczorek/Wygona – Sadzik – Tryjański 4:6, 6:3, 10:7; Chłodnicki/Kapela – Paluch/Tomczykowski 6:4, 4:6, 11:9;

STT Fakro Nowy Sącz – Park Tenisowy Olimpia Poznań 5:1: Zając – Plenkiewicz 6:3, 6:1; Jeż – Błuś 3:6, 4:6; Januchowski – Kęsy 6:1, 6:3; Mitoń – Młociński 6:2, 6:0; Mitoń/Zając – Błuś/Plenkiewicz 6:4, 6:2; Januchowski/Jeż – Kęsy/Młociński 6:1, 6:1;

Fundacja SAT Szczecin – TT Score Elbląg 4:2: Słowik – Downar 3:6, 4:6; Nowacki – Kowalik 6:1, 6:0; Stańczyk – Bieliński 6:7, 6:1, 10:4; Knitter – Piotrowski 6:1, 6:2; Knitter/Słowik – Downar/Kowalik 4:6, 5:7; Nowacki/Stańczyk – Bieliński/Piotrowski 6:0, 7:5.

O MIEJSCA 5-8

KT Błonia – MKT Łódź 4:2: Sadzik – Dójczyński 6:2, 6:1; Tryjański – Załoga 6:2, 6:4; Paluch – Kaczorowski 3:6, 1:6; Tomczykowski – Woźniak 6:2, 6:3; Sadzik/Tryjański – Dójczyński/Woźniak 6:3, 6:2; Paluch/Tomczykowski – Kaczorowski/Załoga 4:6, 7:6, 7:10;

PT Olimpia – TT Score 4:2: Plenkiewicz – Downar 4:6, 2:6; Błuś – Kowalik 6:3, 4:6, 10:8; Kęsy – Bieliński 6:1, 7:6; Młociński – Piotrowski 6:0, 6:0; Błuś/Plenkiewicz – Downar/Kowalik 7:6, 6:2; Kęsy/Młociński – Bieliński/Piotrowski 4:6, 1:6.

O 7. POZYCJĘ

TT Score – MKT Łódź 4:2: Downar – Dójczyński 6:3, 6:2; Kowalik – Załoga 6:1, 6:3; Bieliński – Kaczorowski 1:6, 0:6; Piotrowski – Woźniak 6:3, 6:3; Downar/Kowalik – Dójczyński/Woźniak 6:1, 6:1; Bieliński/Piotrowski – Kaczorowski/Załoga 4:6, 6:7.

O 5. LOKATĘ

PT Olimpia – KT Błonia 3:3 (sety 8:6): Plenkiewicz – Sadzik 6:0, 6:1; Błuś – Tryjański 6:3, 6:2; Kęsy – Paluch 6:2, 6:0; Młociński – Tomczykowski 4:6, 4:6; Błuś/Plenkiewicz – Sadzik/Tryjański 3:6, 6:1, 5:10; Kęsy/Młociński – Paluch/Tomczykowski 6:2, 1:6, 8:10.

PÓŁFINAŁY

KT Szczawno Zdrój – Górnik 6:0: Ważny – Wygona 6:2, 6:4; Lewandowski – Wieczorek 6:0, 6:1; Kosiński – Chłodnicki 6:3, 6:4; Kluczyński – Marusiak 6:0, 6:0; Kosiński/Ważny – Wieczorek/Wygona 6:2, 6:1; Kluczyński/Lewandowski – Chłodnicki/Kapela 6:0, 6:1;

Fundacja SAT Szczecin – STT Fakro 4:2: Słowik – Zając 7:5, 3:6, 10:7; Nowacki – Jeż 7:6, 6:3; Stańczyk – Januchowski 3:6, 0:6; Knitter – Mitoń 6:4, 6:2; Słowik/Stańczyk – Mitoń/Zając 6:2, 3:6, 8:10; Knitter/Nowacki – Januchowski/Jeż 6:4, 6:3.

O 3. MIEJSCE

STT Fakro – Górnik 3:3 (sety 6:6, gemy +6 dla zespołu z Nowego Sącza): Zając – Wygona 6:7, 2:6; Jeż – Wieczorek 1:6, 4:6; Januchowski – Chłodnicki 6:2, 6:1; Mitoń – Kapela 6:0, 6:0; Mitoń/Zając – Wieczorek/Wygina 3:6, 2:6; Januchowski/Jeż – Chłodnicki/Kapela 6:4, 7:5.

FINAŁ

KT Szczawno Zdrój – Fundacja SAT Szczecin 6:0: Ważny – Słowik 6:1, 6:0; Lewandowski – Nowacki 6:1, 6:3; Kosiński – Stańczyk 6:1, 7:5; Kluczyński – Knitter 6:3, 6:1; Kosiński/Ważny – Słowik/Stańczyk 6:4, 6:2; Kluczyński/Lewandowski – Knitter/Nowacki 6:2, 6:2. 

Kategoria: PZT

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności