Polski Tenis

WYNIKI

LIMA: Tirante - F. Cerundolo 6:2, 6:0; Galan - Carballes Baena 7:6 (6), 6:2; Barrios Vera - Kopriva 6:7 (4), 6:3, 6:2; Sachko - Tabilo 6:4, 6:4; SAO PAULO: Meligeni Rodrigues Alves - Popko 2:6, 6:3, 6:3; Ferreira Silva - Ugo Carabelli 7:5, 6:2; Sakamoto - Janvier 6:2, 3:6, 6:1; Menezes - Pucinelli De Almeida 6:2, 6:2.

Drużynowe mistrzostwa Polski skrzatów

Najlepsze zespoły w kraju do Zabrza wybrały się na drużynowe mistrzostwa Polski skrzatów.

Triumfatorami zostali tenisiści ST Matchpoint w Komorowie. Na podium znaleźli się też gracze AZS Poznań i Mostostal Zabrze.

ĆWIERĆFINAŁY

SKT Centrum Bydgoszcz – AT Promasters Szczecin 5:1: G. Matuszewski – Jański 6:0, 6:0; Rogowski – Królikowski 6:1, 6:1; Goldszmyt – Surudo 7:6, 3:6, 10:6; Kos – Juszczak 6:7, 2:6; Matuszewski/Rogowski – Jański/Królikowski 6:1, 7:6; Goldszmyt/Kos – Juszczak/Surudo 6:4, 6:2.

AZS Poznań – Start-Wisła Toruń 6:0: G. Zgoła – Ostrowski 6:0, 6:0; Rytelewski – Czuber 6:0, 6:0; Berkieta – Kropkowski 6:1, 7:5; B. Zgoła – Kucharski 6:0, 6:0; Zgoła/Zgoła – Czuber/Ostrowski 6:0, 6:2; Berkieta/H. Kwaśniewski – Kropkowski/Kucharski 6:2, 6:4.

Mostostal Zabrze – KT Warszawianka 3:3 sety 8:6: Pawelski – Korczyc 6:3, 6:2; Wrona – Stankiewicz 6:4, 6:4; Borkowy – Piekarz 1:6, 6:3, 8:10; Abramek – Popławski 2:6, 1:6; Pawelski/Wrona – Korczyc/Stankiewicz 6:4, 6:2; Abramek/Borkowy – Piekarz/Popławski 5:7, 6:3, 9:11.

ST Matchpoint w Komorowie – KTA Wrocław 4:2: Grzegorzewski – Siekanowicz 6:3, 3:6, 7:10; Włodarczyk – J. Bojarski 6:2, 7:5; Ciołek – Sopoliński 6:0, 6:2; Kapuściński – Lang 6:0, 6:0; Allen/Grzegorzewski – J. Bojarski/Siekanowicz 4:6, 7:5, 8:10; Ciołek/Kapuściński – Lang/Sopoliński 6:3, 6:0.

O MIEJSCA 5-8

Promasters – Start-Wisła 6:0: Jański – Ostrowski 6:0, 6:3; Królikowski – Czuber 6:4, 6:4; Surudo – Kropkowski 6:1, 6:2; Juszczak – Kucharski 6:0, 6:2; Jański/Surudo – Kucharski/Ostrowski 6:1, 6:0; Juszczak/Królikowski – Czuber/Kropkowski 6:0, 6:4;

KTA Wrocław – Warszawianka 4:2: Siekanowicz – Korczyc 6:0, 6:1; J. Bojarski – Stankiewicz 5:7, 3:6; Sopoliński – Piekarz 6:2, 6:7, 10:8; Lang – Popławski 7:6, 6:3; Bojarski/Siekanowicz – Korczyc/Piekarz 6:2, 6:4; Lang/Sopoliński – Popławski/Stankiewicz 3:6, 2:6.

O 7. MIEJSCE

Warszawianka – Start-Wisła 6:0: Korczyc – Ostrowski 6:4, 6:2; Stankiewicz – Czuber 6:0, 6:1; Piekarz – Kropkowski 6:4, 6:0; Popławski – Kucharski 6:1, 6:1; Korczyc/Piekarz – Kropkowski/Ostrowski 7:5, 6:3; Popławski/Stankiewicz – Czuber/Kucharski 6:1, 6:2.

O 5. LOKATĘ

KTA Wrocław – Promasters 3:3 sety 7:6: Siekanowicz – Jański 6:0, 6:2; J. Bojarski – Królikowski 6:2, 7:6; Sopoliński – Surudo 4:6, 1:6; Lang – Juszczak 4:6, 0:6; J. Bojarski/Siekanowicz – Jański/Juszczak 7:5, 6:1; Lang/Sopoliński – Królikowski/Surudo 6:0, 2:6, 4:10.

PÓŁFINAŁY

AZS Poznań – Centrum 3:3 sety 7:6: G. Zgoła – G. Matuszewski 1:6, 5:7; Rytelewski – Rogowski 6:2, 6:0; B. Zgoła – Goldszmyt 6:1, 6:0; H. Kwaśniewski – Kos 1:6, 1:6; Berkieta/G. Zgoła – Kos/Matuszewski 3:6, 7:6, 5:10; Rytelewski/B. Zgoła – Goldszmyt/Rogowski 6:2, 7:5;

Matchpoint – Mostostal 5:1: Grzegorzewski – Pawelski 3:6, 6:4, 10:7; Włodarczyk – Wrona 6:2, 6:3; Ciołek – Borkowy 6:1, 6:7, 12:10; Kapuściński – Abramek 6:2, 6:0; Grzegorzewski/Włodarczyk – Pawelski/Wrona 6:2, 0:6, 4:10; Allen/Kapuściński – Abramek/Michałowski 6:0, 6:3.

O 3. MIEJSCE

Mostostal – Centrum 4:2: Pawelski – G. Matuszewski 6:3, 6:3; Wrona – Rogowski 6:3, 6:2; Borkowy – Goldszmyt 6:2, 6:4; Abramek – Kos 5:7, 1:6; Pawelski/Wrona – G. Matuszewski/Kos 7:5, 6:1; Abramek/Borkowy – Goldszmyt/Rogowski 0:6, 4:6.

FINAŁ

Matchpoint – AZS Poznań 3:3 sety 7:6: Grzegorzewski – G. Zgoła 3:6, 2:6; Włodarczyk – Rytelewski 6:2, 6:2; Ciołek – Berkieta 6:3, 6:2; Kapuściński – B. Zgoła 0:6, 0:6; Ciołek/Grzegorzewski – Zgoła/Zgoła 4:6, 7:6, 7:10; Kapuściński/Włodarczyk – Berkieta/Rytelewski 6:3, 6:2.

14233171_1093780517326340_3107568083350621327_n

Kategoria: PZT

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności