Logo Polski Tenis

WYNIKI

SEUL: Muchova - Linette 6:1, 6:1; OSAKA: N. Osaka - Pavlyuchenkova 6:2, 6:3; METZ: Tsonga - Bedene 6:7 (4), 7:6 (4), 6:3; SANKT PETERSBURG: Medvedev - Coric 6:3, 6:1; WUHAN: Collins - V. Williams 7:5, 7:6 (5); Yastremska - Tomljanovic 7:6 (5), 6:2; Hercog - Pegula 6:0, 6:1; Pera - Brady 6:4, 3:6, 6:4; Sabalenka - Sasnovich 6:1, 6:2; C. Garcia - Kasatkina 6:2, 6:2; Rybakina - Lin Zhu 7:5, 2:6, 6:0; Stephens - S. Zhang 7:5, 6:4; Strycova - Xiyu Wang 6:4, 6:2.

Aktualności

Drużynowe Mistrzostwa Polski młodziczek

Gdańsk gościł uczestniczki Finałów Drużynowych Mistrzostw Polski młodziczek (do lat 14). 

Tenisistki KT GAT Gdańsk (Weronika Ewald, Monika Stankiewicz, Martyna Mackiewicz, Natalia Jagiełło, Amelia Ciesielczyk, Hanna Koprowska) były mało gościnne. Sięgnęły po złoto.

ĆWIERĆFINAŁY

KT GAT Gdańsk – AT Masters Radom 5:1: Ewald – Gniewkowska 6:0, 6:2; Stankiewicz – N. Witkowska 7:6, 6:2; Mackiewicz – Gołda 3:6, 6:0, 6:0; Jagiełło – Cieśluk 6:4, 6:0; Ciesielczyk/Stankiewicz – Gniewkowska/Witkowska 4:6, 0:6; Jagiełło/Mackiewicz – Cieśluk/Gołda 6:4, 7:5;

Górnik Bytom – AZS Poznań 5:1: Bergler – Mańkowska 6:0, 6:4; Będkowska – Jędrzejak 6:0, 6:3; Kasprzak – Helińska 6:7, 6:3, 6:2; Kulczycka – A. Głowacka 6:3, 6:1; Bergler/Będkowska – Głowacka/Mańkowska 6:3, 6:1; Kasprzak/Wahl-Maniecka – Helińska/Jędrzejak 1:6, 4:6;

TS Idea Sport Toruń – BKT Advantage Bielsko-Biała 4:2: M. Głowacka – Szczepaniak 6:1, 6:4; Stypuła – Z. Witkowska 6:1, 7:6; Sawicka – Domańska 5:7, 1:6; Jankowska – Skarżyńska 6:1, 6:4; Głowacka/Stypuła – Szczepaniak/Witkowska 6:3, 2:6, 10:4; Frątczak/Jankowska – Domańska/Langiewicz 3:6, 1:6;   

PT Olimpia Poznań – MKT Łódź 6:0: Górska – Rajca 6:2, 6:1; Pawlikowska – Daroszewska 6:0, 6:1; Podhajecka – Edyk 6:1, 6:3; Wartecka – Murawska 6:1, 6:2; Górska/Pawlikowska 6:1, 6:2; Kuczyńska/Podhajecka – Edyk/Murawska 6:0, 7:6. 

O MIEJSCA 5-8

AT Masters – AZS Poznań 5:1: Gniewkowska – Mańkowska 7:5, 6:1; Gołda – Jędrzejak 6:1, 6:2; Cieśluk – Helińska 6:3, 7:6; Chmielewska – Maćkowiak 2:6, 0:6; Gniewkowska/Witkowska – Helińska/Mańkowska 6:2, 6:2; Cieśluk/Gołda – Głowacka/Jędrzejak 6:1, 6:3;

Advantage – MKT Łódź 6:0: Szczepaniak – Rajca 7:5, 6:4; Langiewicz – Daroszewska 6:3, 6:2; Z. Witkowska – Edyk 6:0, 6:1; Skarżyńska – Murawska 6:1, 6:4; Langiewicz/Szczepaniak – Daroszewska/Rajca 6:1, 6:1; Domańska/Witkowska – Edyk/Murawska 6:1, 6:2.

O 7. LOKATĘ

MKT Łódź – AZS Poznań 4:2: Rajca – Mańkowska 3:6, 6:3, 6:3; Daroszewska – Jędrzejak 6:0, 6:1; Edyk – Helińska 3:6, 0:6; Murawska – Maćkowiak 6:1, 6:2; Daroszewska/Rajca – Głowacka/Mańkowska 6:3, 2:6, 10:8; Edyk/Murawska – Helińska/Jędrzejak 2:6, 3:6.

O 5. POZYCJĘ

Advantage – AT Masters 5:1: Szczepaniak – Gniewkowska 6:4, 6:1; Langiewicz – Gołda 3:6, 6:2, 5:7; Z. Witkowska – Cieśluk 6:2, 3:6, 7:6; Skarżyńska – Chmielewska 6:0, 6:1; Langiewicz/Szczepaniak – Gniewkowska/N. Witkowska 6:0, 6:1; Domańska/Z. Witkowska – Cieśluk/Goła 7:6, 6:2.  

PÓŁFINAŁY

KT GAT Gdańsk – Górnik 4:2: Stankiewicz – Bergler 4:6, 0:6; Mackiewicz – Będkowska 6:1, 6:3; Ciesielczyk – Kasprzak 6:1, 6:1; Jagiełło – Kulczycka 6:0, 6:0; Koprowska/Stankiewicz – Bergler/Będkowska 1:6, 6:2, 6:10; Jagiełło/Mackiewicz – Kasprzak/Wahl-Maniecka 6:1, 6:0;

PT Olimpia – Idea Sport 3:3 (sety 7:6): Górska – M. Głowacka 3:6, 0:6; Pawlikowska – Stypuła 6:3, 6:3; Podhajecka – Frątczak 6:2, 3:6, 1:6; Kuczyńska – Jankowska 3:6, 2:6; Górska/Pawlikowska – Głowacka/Sawicka 6:0, 6:1; Podhajecka/Wartecka – Jankowska/Stypuła 7:5, 6:3.

O 3. MIEJSCE

Górnik – Idea Sport 4:2: Bergler – M. Głowacka 0:6, 0:6; Będkowska – Stypuła 6:4, 6:3; Kasprzak – Frątczak 6:4, 6:2; Wahl-Maniecka – Jankowska 7:5, 5:7, 6:3; Bergler/Kulczycka – Głowacka/Stypuła 0:6, 0:6; Będkowska/Kasprzak – Frątczak/Jankowska 6:1, 7:5.

FINAŁ 

KT GAT Gdańsk – PT Olimpia 5:1: Ewald – Górska 6:4, 6:0; Stankiewicz – Pawlikowska 7:5, 6:2; Ciesielczyk – Podhajecka 6:4, 7:5; Koprowska – Kuczyńska 6:0, 7:5; Ewald/Stankiewicz – Górska/Pawlikowska 3:6, 6:3, 6:10; Jagiełło/Mackiewicz – Podhajecka/Wartecka 6:1, 6:2.

Kategoria: PZT
Odżywki i Suplementy Diety Musclepump
Trener personalny Maciej Kowalski

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Polityka prywatności