Polski Tenis

WYNIKI

TOKIO IO: Sabalenka - Linette 6:2, 6:1; Sorribes Tormo - Barty 6:4, 6:3; Alexandrova - Mertens 4:6, 6:4, 6:4; Giorgi - Brady 6:3, 6:2; Kar. Pliskova - Cornet 6:1, 6:3; Suarez Navarro - Jabeur 6:4, 6:1; Oskaa - S. Zheng 6:1, 6:4; Q. Wang - Cepede Royg 6:4, 6:3; Ferro - Sevastova 2:6, 6:4, 6:2; Kvitova - Paolini 6:4, 6:3; Podoroska - Putintseva 7:6 (4), 1:3 i krecz Kazaszki; Hurkacz - Saville 6:2, 6:4; L. Broady - F. Cerundolo 7:5, 6:7 (4), 6:2; Duckworth - L. Klein 5:7, 6:3, 7:6 (4); Khachanov - Nishioka 3:6, 6:1, 6:2; Galan - Safwat 7:5, 6:1; A. Zverev - Lu 6:1 6:3; Kukushkin - Coria 7:6 (4), 7:5; Mattek-Sands/Pegula - Linette/Rosolska 6:1, 6:3; GDYNIA WTA 250: Zanevska - Kucova 6:4, 7:6 (4); Danilina/Marozava - Bondarenko/Piter 6:3, 6:2; GSTAAD ATP 250: Ruud - Gaston 6:3, 6:2; Huesler/Stricker - Walków/Zieliński 6:1, 7:6 (7); LOS CABOS ATP 250: Norrie - Nakashima 6:2, 6:2.

Eastern European Championship z Piter

przez maka

Katarzyna Piter walczy w Eastern European Championship, które odbywają się w Belgradzie. 

Zmagania rozgrywane są w Tipsarevic Tennis Academy. Rywalkami Polki są: Turczynka Basak Eraydin, Czarnogórka Danka Kovinic, Serbki Bojana Marinkovic i Doroteja Joksovic. 

W Grupie A walczą: Serbki Ivana Jorovic, Dejana Radanovic i Mihaela Djakovic, Bośniaczka Dea Herdzelas i Bułgarka Ani Vangelova.

W Grupie C rywalizują: Bułgarka Viktoriya Tomova, Macedonka Lina Gjorcheska, Chorwatka Mariana Drazic, Turczynka Cemre Anil i Serbka Tijana Sretenovic. 

Natomiast w Grupie D grają: Bułgarka Isabella Shinikova, Bośniaczka Nefisa Berberovic, Szwajcarka Bojana Klincov oraz Serbki Natalija Kostic i Barbara Bonic. 

WYNIKI

29 czerwca: Piter – Eraydin 6:1, 6:0; Shinikova – Bonic 6:2, 6:0; Gjorcheska – Drazic 6:1, 6:0; Kostic – Berberovic 6:3, 3:6, 6:3; Kovinic – Joksovic 6:1, 6:2; Radanovic – Herdzelas 6:4, 6:2; Jorovic – Djakovic 6:1, 7:6 (4); Tomova – Sretenovic 6:1, 6:1.   

30 czerwca: Piter – Joksovic 6:2, 6:3; Kostic – Bonic 1:6, 7:5, 6:3; Radanovic – Djakovic 7:6 (0), 6:0; Tomova – Anil 6:0, 6:0; Kovinic – Marinkovic 6:1, 6:1; Klincov – Shinikova 6:2, 3:6, 6:4; Gjorcheska – Sretenovic 7:5, 6:4; Jorovic – Vangelova 6:0, 6:0. 

1 lipca: Klincov – Bonic 3:3 i krecz Serbki; Djakovic – Vangelova 6:4, 6:3; Shinikova – Berberovic 1:6, 6:4, 6:3; Tomova – Drazic 6:4, 6:3; Joksovic – Marinkovic 6:3, 6:2; Jorovic – Herdzelas walkower.  

2 lipca: Piter – Marinkovic 6:0, 6:1; Berberovic – Bonic 6:4, 6:2; Gjorcheska – Anil 6:1, 6:1; Joksovic – Eraydin 6:3, 6:0; Radanovic – Vangelova 6:2, 6:0; Djakovic – Herdzelas walkower; Drazic – Sretenovic 6:3, 6:2; Kostic – Klincov 6:4, 7:6 (1).  

3 lipca: Kovinic – Piter 6:2, 6:4; Tomova – Gjorcheska 6:3, 6:2; Eraydin – Marinkovic 6:1, 6:1; Shinikova – Kostic 6:3, 6:0; Drazic – Anil 6:2, 6:1; Berberovic – Klincov 6:0, 4:2 i krecz Szwajcarki; Jorovic – Radanovic 6:2, 7:6 (8).

Kategoria: Turnieje

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności