Logo Polski Tenis

WYNIKI

PUNE: Ferreira - Kuhn 7:5, 7:5; Gunneswaran - Gerch 6:1, 6:3; Albot - Banes 6:3, 6:1; E. Ymer - Masur 6:3, 7:6 (4); Schnur - Kadhe 7:5, 6:2; Mukund - Clarke 5:7, 6:4, 4:1 i krecz Brytyjczyka; Fanselow - Purcell 6:2, 6:1; Nedovyesov - Patael 7:5, 6:4; ANDRIA: Humbert - Oliveira 7:6 (4), 6:3.

Aktualności

Finały Drużynowych Mistrzostw Polski U-18

Na kortach w Sobocie odbyły się finały Drużynowych Mistrzostw Polski juniorów (do lat 18).

W rywalizacji dziewcząt w meczu o złoto Górnik Bytom pokonał Starochorzowskie Centrum Sportu Sokół. W gronie chłopców również po tytuł sięgnęli gracze Górnika.

JUNIORKI

Ćwierćfinały: Górnik Bytom – bye;

BKT Advantage Bielsko-Biała – WKT Mera Warszawa 4:2: Mazurek/Niewiadomska – Szczepańska/Zalewska 3:6, 4:6; Duhl/Podbioł – Kowalczyk/Kus 6:2, 6:1; Podbioł – Kus 5:7, 6:2, 6:0; Duhl – Szczepańska 6:2, 7:6 (7); Niewiadomska – Kowalczyk 6:3, 6:3; Mazurek – Zalewska 5:7, 3:6;

Starochorzowskie Centrum Sportu Sokół – Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zgierz 4:2: Rabus/Szczotka – Daszkiewicz/Wach 6:4, 7:6 (5); Saska/Wędrocha – Carpenter/Przybylska 6:3, 6:1; Wędrocha – Przybylska 4:6, 7:5, 4:6; Saska – Daszkiewicz 6:0, 6:4; Szczotka – Carpenter 6:4, 6:3; Rabus – Wach 3:6, 0:6;

Sopot Tenis Klub – PKT Pobiedziska 6:0: N. Komar/Uzarek – Bujakiewicz/Milecka 6:1, 6:0; Cerowska/M. Komar – Krygier/Rękoś 6:4, 6:4; Cerowska – Krygier 6:2, 6:2; M. Komar – Rękoś 6:1, 6:0; N. Komar – Milecka 6:0, 6:2; Uzarek – Bujakiewicz 6:0, 6:0.

Miejsca 5-7: TG Sokół Zgierz – bye;

Mera – PKT Pobiedziska 6:0: Kus/Zalewska – Krygier/Rękoś 6:4, 6:3; Kowalczyk/Szczepańska – Bujakiewicz/Milecka 6:0, 6:0; Kus – Krygier 6:1, 6:1; Szczepańska – Rękoś 6:1, 6:3; Kowalczyk – Milecka 6:1, 5:7, 6:2; Zalewska – Bujakiewicz 6:1, 6:0.

O 5. miejsce: Mera – TG Sokół Zgierz 4:2: Kowalczyk/Kus – Carpenter/Przybylska 2:6, 6:3, 10:6; Szczepańska/Zalewska – Daszkiewicz/Wach 6:1, 6:0; Kus – Przybylska 6:1, 6:2; Szczepańska – Daszkiewicz 6:0, 6:0; Kowalczyk – Carpenter 1:6, 0:6; Zalewska – Wach 0:6, 0:6.

Półfinały: Górnik – Advantage 6:0: Hędrzak/Kubka – Duhl/Podbioł 6:0, 6:3; Durska/Zakordoniec – Mazurek/Niedźwieńska 6:2, 6:2; Kubka – Podbioł 6:0, 6:; Hędrzak – Duhl 7:6 (2), 6:0; Zakordoniec – Niewiadomska 6:2, 6:2; Durska – Niedźwieńska 6:7 (4), 6:4, 7:6 (3);

SCS Sokół – Sopot Tenis Klub 3:3 (sety 7:6): Saska/Wędrocha – Cerowska/M. Komar 6:2, 6:3; Rabus/Szczotka – N. Komar/Uzarek 2:6, 6:7 (6); Wędrocha – Cerowska 6:3, 3:6, 5:7; Saska – M. Komar 7:5, 6:4; Szczotka – N. Komar 7:5, 7:5; Rabus – Uzarek 6:0, 6:0.

O 3. miejsce: Sopot Tenis Klub – Advantage 4:0: Cerowska/M. Komar – Duhl/Podbioł 7:6 (7), 2:6, 10:6; N. Komar/Uzarek – Mazurek/Niewiadomska 7:5, 6:2; Cerowska – Podbioł 7:6 (3), 6:1; M. Komar – Duhl 6:3, 6:0.

Finał: Górnik – SCS Sokół 5:1: Hędrzak/Kubka – Rabus/Wędrocha 6:1, 6:0; Durska/Zakordoniec – Saska/Szczotka 6:4, 0:6, 6:10; Kubka – Wędrocha 6:4, 6:4; Hędrzak – Saska 6:0, 6:0 (walkower); Zakordoniec – Szczotka 6:3, 6:0; Durska – Rabus 7:5, 6:0.

JUNIORZY

Ćwierćfinały: Górnik Bytom – Grunwald Poznań 5:1: Lorens/Marek – Szajrych/Wargocki 2:6, 6:4, 10:5; Kasperski/Ziomber – Selwesiuk/Stajszczak 6:2, 6:0; Kasperski – Wargocki 5:7, 1:6; Lorens – Szajrych 4:6, 6:1, 6:0; Ziomber – Stajszczak 6:0, 6:4; Zdzuj – Selwesiuk 6:2, 6:1;

Klub Miedzeszyn Warszawa – AZS Poznań 4:2: Szczęsny/Woźniak – Biliński/Politowicz 6:4, 6:0; Ohme/Paszkowski – Bromberek/Dec 6:4, 5:7, 10:8; Woźniak – Politowicz 6:7 (4), 4:6; Kwiatkowski – Biliński 4:6, 2:6; Ohme – Dec 6:7 (4), 6:0, 6:2; Paszkowski – Bromberek 6:3, 5:7, 6:0;

AT Angelique Kerber Puszczykowo – Sopot Tenis Klub 4:1: Kaliszewski/Załubski – Federowicz/Kuczyński 6:1, 6:4; Chudy/Konopko – Guzowski/Kaszubowski 6:1, 6:3; Załubski – Kuczyński 6:0, 6:1; Pilaczyński – Federowicz 1:6, 2:6; Kaliszewski – Guzowski 6:2, 6:3;

Fundacja Szczecińska Akademia Tenisowa – PKT Pobiedziska 6:0: Galus/Wetoszka – Górecki/Piekarek 7:6 (7), 7:5; Kosiński/Rudnicki – Okarmus/Pakuła 6:0, 6:1; Galus – Piekarek 6:1, 6:3; Wetoszka – Górecki 6:2, 6:4; Kosiński – Politowski 6:1, 6:3; Stochmal – Okarmus 6:0, 6:4.

Miejsca 5-8: Sopot Tenis Klub – PKT Pobiedziska 4:2: Guzowski/Kuczyński – Górecki/Piekarek 6:7 (2), 4:6; Federowicz/Kaszubowski – Okarmus/Politowski 6:4, 6:4; Kuczyński – Piekarek 2:6, 2:6; Federowicz – Górecki 6:4, 6:1; Guzowski – Politowski 6:0, 6:1; Kaszubowski – Pakuła 6:4, 7:5;

Grunwald – AZS Poznań 4:2: Szajrych/Wargocki – Biliński/Politowicz 7:5, 7:5; Selwesiuk/Stajszczak – Bromberek/Dec 7:6 (5), 6:2; Wargocki – Politowicz 6:7 (3), 7:6 (5), 5:7; Szajrych – Biliński 6:4, 6:3; Stajszczak – Dec 3:6, 1:6; Selwesiuk – Bromberek 6:7 (5), 6:3, 6:4.

O 7. lokatę: AZS Poznań – PKT Pobiedziska 4:2: Biliński/Politowicz – Górecki/Piekarek 1:6, 4:6; Bromberek/Dec – Okarmus/Politowski 6:3, 6:3; Politowicz – Piekarek 6:4, 7:5; Biliński – Górecki 6:1, 6:4; Dec – Politowski 6:3, 6:1; Bromberek – Pakuła 3:6, 0:6.

O 5. pozycję: Grunwald – Sopot Tenis Klub 6:0 (walkower).

Półfinały: Górnik – Miedzeszyn 4:2: Lorens/Marek – Paszkowski/Woźniak 6:2, 6:1; Kasperski/Ziomber – Kwiatkowski/Szczęsny 2:6, 6:2, 7:10; Marek – Woźniak 7:6 (4), 6:4; Kasperski – Szczęsny 3:6, 6:4, 6:3; Lorens – Kwiatkowski 7:5, 0:6, 0:6; Ziomber – Paszkowski 6:3, 6:0;

Fundacja Szczecińska Akademia Tenisowa – AT AK Puszczykowo 3:3 (sety 7:6): Galus/Wetoszka – Kaliszewski/Załubski 7:6 (2), 6:4; Kosiński/Rudnicki – Chudy/Konopko 4:6, 3:6; Galus – Załubski 7:5, 6:2; Wetoszka – Konopko 6:1, 7:5; Kosiński – Kaliszewski 3:6, 6:3, 4:6; Rudnicki – Chudy 4:6, 2:6.

O 3. miejsce: AT AK Puszczykowo – Miedzeszyn 4:2: Kaliszewski/Załubski – Szczęsny/Woźniak 6:4, 7:5; Chudy/Konopko – Kwiatkowski/Paszkowski 6:2, 7:5; Załubski – Woźniak 0:6, 6:3, 4:6; Konopko – Kwiatkowski 4:6, 0:6; Kaliszewski – Paszkowski 6:2, 6:1; Chudy – Ohme 6:4, 6:2.

Finał: Górnik – Fundacja Szczecińska Akademia Tenisowa 4:2: Lorens/Marek – Galus/Stochmal 7:6 (2), 6:2; Kasperski/Ziomber – Kosiński/Wetoszka 3:6, 7:6 (5), 4:10; Marek – Galus 7:6 (6), 7:6 (0); Lorens – Wetoszka 6:4, 2:6, 0:6; Ziomber – Kosiński 7:6 (3), 6:1; Zdzuj – Rudnicki 6:4, 6:3.

Kategoria: PZT

Meczyki.pl | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Polityka prywatności