Logo Polski Tenis

WYNIKI

MIAMI OPEN: Vondrousova - Ostapenko 7:5, 6:1; Kontaveit - Anisimova 6:3, 1:6, 6:4; Tomljanovic - Sabalenka 6:3, 6:4; E. Mertens - Parmentier 6:2, 7:5; Hsieh - Riske 6:2, 7:5; Lajovic - Nishikori 2:6, 6:2, 6:3; Basilashvili - M. Zverev 6:3, 6:2; Chardy - G. Simon 6:4, 6:2; Edmund - Ivashka 6:3, 6:2; Raonic - Marterer walkower.

Aktualności

Finały drużynowych mistrzostw Polski

W Bielsku-Białej i Bytomiu rozgrywane były finały drużynowych mistrzostw Polski 2018.

W gronie kobiet zawodniczki z Bytomia w decydującym meczu wygrały z tenisistkami ze Szczecina. W pojedynku o złoto w gronie mężczyzn gracze z Ustronia pokonali Grunwald Poznań.

Brązowe medale zdobyli reprezentanci klubów z Sopotu i Bytomia.

Kobiety

ĆWIERĆFINAŁY: Górnik Bytom – bye; STK Sopot – Starochorzowskie Centrum Sportu Sokół 5:0: Cerowska – Kądzielewska 6:4, 7:6 (8); Czarnik – Saska 6:1, 7:6 (3); M. Komar – Rabus 6:0, 6:0; Polańska – Szczotka 6:3, 6:4; Cerowska/Jastrzębska – Kądzielewska/Saska 6:4, 3:6, 10:8;

SAT Szczecin – AZS Poznań 4:0: Leśniak – Sokolovskaia 6:2, 6:0; Kuczer – J. Przybylska 6:1, 6:4; Walsky – Z. Krygier 6:3, 7:5; Gołaś – Iwaniuk 6:1, 6:2; BKT Advantage Bielsko-Biała – bye.

O 5. MIEJSCE: AZS Poznań – Sokół 4:1: Sokolovskaia – Kądzielewska 6:3, 6:4; J. Przybylska – Saska 0:6, 0:6; Z. Krygier – Rabus 6:1, 6:0; Iwaniuk – Szczotka 6:4, 6:2; Krygier/Sokolovskaia – Kądzielewska/Szczotka 1:0 i krecz K/Sz.

PÓŁFINAŁY: Górnik – STK Sopot 3:2: Fręch – Cerowska 6:1, 6:0; Podlińska – Czarnik 4:6, 1:6; Hędrzak – Polańska 6:1, 7:5; Kania – Jastrzębska 6:3, 6:1; Fręch/Kania – Cerowska/Czarnik 7:6 (10), 0:6, 0:6 (dwa ostatnie sety nie były rozgrywane).

SAT Szczecin – Advantage 4:1: Leśniak – Zajda 6:1, 6:2; Kuczer – Siłka 6:2, 6:4; Walsky – Jegiołka 3:6, 2:6; Gołaś – Podbioł 6:3, 7:6 (2); Kuczer/Leśniak – Jegiołka/Zajda 6:2, 7:6 (0).

O 3. MIEJSCE: Advantage – STK Sopot 3:3 i sety 6:7: Zajda – Cerowska 6:3, 6:7 (3), 6:3; Siłka – Czarnik 1:6, 0:6; Jegiołka – M. Komar 6:2, 6:3; Podbioł – Jastrzębska 2:6, 2:6; Siłka/Zajda – Cerowska/Komar 6:3, 6:2; Jegiołka/Podbioł – Czarnik/Jastrzębska 3:6, 2:6.

FINAŁ: Górnik – SAT Szczecin 4:2: Fręch – Leśniak 7:5, 3:6, 1:6; Podlińska – Kuczer 2:6, 0:6; Hędrzak – Walsky 6:3, 6:7 (4), 6:3; Kania – Gołaś 6:2, 6:0; Hędrzak/Kania – Gołaś/Walsky 6:3, 6:0; Fręch/Podlińska – Kuczer/Leśniak 6:0, 6:0 (walkower).

Mężczyźni

W Bytomiu rywalizowały: AZS Poznań, UKS Beskidy Ustroń, KT Warszawianka Warszawa, WKS Grunwald Poznań, Górnik Bytom, SKT Centrum Bydgoszcz, SAT Szczecin i UKT Akademia Tenisa Pol-Start Lublin.

ĆWIERĆFINAŁY: UKS Beskidy – UKT Akademia Tenisa Pol-Sart 4:0: J. Pospisil – M. Piątek 6:2, 6:4; Ciaś – Kyrychenko 6:3, 6:1; Panfil – Oratowski 6:2, 6:3; Kowalczyk – K. Dawid 6:0, 6:2;

Górnik – SAT Szczecin 4:1: Poljak – Wetoszka 7:6 (1), 6:4; Marek – Galus 6:4, 6:1; Bujdo – P. Kosiński 6:2, 6:2; Koniusz – Rudnicki 6:0, 6:0; Kasperski/Ziomber – Rudnicki/Wetoszka 6:3, 6:7 (3), 8:10;

Grunwald – Centrum 4:1: Drzewiecki – Skonieczny 6:3, 6:3; Walków – Majchrowicz 6:4, 6:3; Kapaś – Szmyrgała 6:4, 7:6 (2); J. Marcinkowski – Stajszczak 6:1, 6:3; Drzewiecki/Wargocki – Majchrowicz/Skonieczny 2:6, 4:6;

Warszawianka – AZS Poznań 3:3 (sety 6:6, gemy +2 dla dla Waszawianki): Y. Wójcik – Rajski 7:6 (4), 6:3; Nazaruk – Smoła 1:6, 3:6; Gałka – Politowicz 6:1, 6:4; Dudek – Wajdemajer 6:7 (6), 3:6; Gałka/Wójcik – Rajski/Smoła 3:6, 6:7 (4); Dudek/Nazaruk – Lorenz/Wajdemajer 6:4, 6:1.

O MIEJSCA 5-8: SAT Szczecin – UKT Akademia Tenisa Pol-Sart 3:3 sety 6:7 : Wetoszka – M. Piątek 6:1, 6:4; Galus – Kyrychenko 6:1, 5:7, 6:4; P. Kosiński – Oratowski 6:7 (5), 3:6; Rudnicki – K. Dawid 7:6 (2), 6:2; Rudnicki/Wetoszka – Dawid/Piątek 2:6, 5:7; Galus/Kosiński – Kyrychenko/Oratowski 3:6, 1:6.

Centrum – AZS Poznań 3:3 sety 7:6: Skonieczny – Rajski 6:3, 5:7, 1:6; Majchrowicz – Lorenz 6:0, 6:0; Szmyrgała – Politowicz 7:6 (5), 6:0; Stajszczak – Wajdemajer 0:6, 0:6; Skonieczny/Stajszczak – Lorenz/Rajski 0:6, 0:6; Majchrowicz/Szmyrgała – Politowicz/Wajdemajer 6:4, 6:3.

O 7. LOKATĘ: AZS Poznań – SAT Szczecin 4:1: Rajski – Wetoszka 6:3, 6:4; Politowicz – Galus 4:6, 6:4, 1:6; Wajdemajer – P. Kosiński 6:1, 7:5; Lorenz – Rudnicki 0:6, 6:1, 6:3; Rajski/Smoła – Galus/Wetoszka 3:6, 7:6 (2), 10:6.

O 5. POZYCJĘ: Centrum – UKT Akademia Tenisa Pol-Sart 4:1: Skonieczny – M. Piątek 2:6, 6:1, 7:6 (5); Majchrowicz – Kyrychenko 1:6, 7:5, 6:3; Szmyrgała – Oratowski 6:4, 6:2; Stajszczak – Shum 0:6, 0:6; Majchrowicz/Skonieczny – Piątek/Shum 6:3, 0:6, 10:5.

PÓŁFINAŁY: Beskidy – Górnik 4:2: J. Pospisil – Poljak 6:2, 5:7, 6:7 (5); Ciaś – Marek 6:3, 6:2; Panfil – Bujdo 6:0, 6:2; Kowalczyk – Koniusz 6:4, 5:7, 7:5; Panfil/Pospisil – Kasperski/Ziomber 3:6, 3:6; Kowalczyk/Kozielski – Bujdo/Koniusz 6:4, 6:3.

Grunwald – Warszawianka 4:0: Drzewiecki – Y. Wójcik 5:7, 6:1, 6:1; Walków – Nazaruk 6:3, 4:6, 7:6 (5); Kapaś – Gałka 6:2, 6:2; J. Marcinkowski – Dudek 6:4, 6:4.

O 3. MIEJSCE: Górnik – Warszawianka 4:0: Poljak – Y. Wójcik 6:1, 6:4; Marek – Nazaruk 6:1, 6:3; Bujdo – Bujakiewicz 6:0, 6:2; Koniusz – Gałka 6:4, 6:3.

FINAŁ: Beskidy – Grunwald 4:0: J. Pospisil – Drzewiecki 7:5, 1:6, 6:4; Ciaś – Walków 6:4, 7:6 (3); Panfil – Kapaś 7:6 (2), 6:0; Kowalczyk – J. Marcinkowski 6:1, 6:1.

Kategoria: PZT

Partnerzy

Trener personalny Maciej Kowalski

Meczyki.pl | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Polityka prywatności