Polski Tenis

WYNIKI

WIEDEŃ ATP 500: S. Tsitsipas - Dimitrov 7:6 (6), 6:4; Auger-Aliassime - Berankis 6:3, 6:2; Ruud - L. Harris 7:5, 7:6 (2); Norrie - Fucsovics 7:6 (4), 6:1; SANKT PETERSBURG ATP 250: Millman - Oliel 6:1, 6:1; Van de Zandschulp - Nishioka 6:2, 6:2; Paul - P. Martinez 6:3, 6:2; Ivashka - Djere 6:3, 6:2; Andujar - Delbonis 6:2, 7:6 (1); McDonald - Gerasimov 7:5, 6:4; COURMAYEUR WTA 250: S. Zheng - Martic 6:3, 6:4; Samsonova - Wagner 6:3, 6:0; S. Zhang - Pieri 6:1, 6:3; Vekic - Q. Zheng 7:6 (1), 6:2; Xinyu Wang - Bucsa 6:1, 5:0 i krecz Hiszpanki; KLUŻ-NAPOKA WTA 250: Kostyuk - Pera 6:3, 6:4; Bara - Begu 7:6 (2), 0:6, 6:4; Peterson - Fett 6:1, 6:3; Van Uytvanck - Kovinic 6:4, 6:4.

Futuresy ITF – tylko w trzech krajach

Biało-czerwoni zawodnicy – poza Warszawą – walczyli także w trzech innych futuresach ITF

Dobrze w Przerowie spisała się Patrycja Polańska. W deblu skuteczna była Paulina Czarnik. W Binche o ćwierćfinał zagrał Mateusz Terczyński.

Przerów

Na Morawy wybrały się: Patrycja Polańska, Paulina Czarnik, Paulina Lewandowska, Magdalena Zajda, Jaśmina Kostek i Paulina Kostka.

W turnieju głównym Zubr Cup (korty ziemne, w puli nagród 10 tys. $) Polańska wygrała z Austriaczką Caroliną Ilowską 7:5, 6:2 i Czeszką Natalią Cvackovą 6:2, 5:7, 6:2. W ćwierćfinale przegrała ze Słowaczką Janą Jablonovską 1:6, 1:6.

Czarnik pokonała Czeszką Dagmarę Zdrubecką 6:2, 6:3, ale nie sprostała Ukraince Anastazji Zarytskiej 3:6, 0:6.

W eliminacjach Lewandowska była lepsza od Brazylijki Pameli Wu 6:2, 6:1 i Słowaczki Michali Kucharovek 6:1, 5:7, 7:5. Uległa jednak Zarytskiej 6:7 (1), 2:6.

Zajda wygrała z Czeszką Laetitią Pulchartovą 4:6, 6:2, 6:3, ale była słabsza od Zarystkiej 1:6, 1:6. Kostek przegrała z Czeszką Eliską Masarikovą 1:6, 0:6, a Kostka z Czeszką Viktorią Wojcikovą 2:6, 0:6.

W deblu Czarnik i Polańska (duet nr 3) od razu w ćwierćfinale pokonały Rosjankę Anastazję Golubevą i Słowaczką Lenką Jurikovą 7:6 (2), 6:4. W półfinale przegrały z Czeszkami Kristyną Hrabalovą i Nikolą Tomanovą 3:6, 0:6.

Binche

Mateusz Terczyński grał w Belgii (korty ziemne, 10 tys. $). W kwalifikacjach wygrał z Francuzem Fabianem Hure 6:0, 6:2 i Belgiem Charlesem Tzicasem 6:2, 6:3.

W drabince głównej pokonał Niemca Jannisa Kahlke 6:3, 3:6, 6:0. W 1/8 finału uległ Belgowi Romainowi Barbosie 1:6, 2:6.

Martos

W eliminacjach w hiszpańskim Martos (korty twarde, 10 tys. $) Leszek Mirecki przegrał z Hiszpaem Alejandrem Alaixem 4:6, 3:6.

Kategoria: ITF

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności