Polski Tenis

WYNIKI

MADRYT ATP 1000: A. Zverev - Nadal 6:4, 6:4; Thiem - Isner 3:6, 6:3, 6:4; Ruud - Bublik 7:5, 6:1; Mektic/M. Pavic - Koolhof/Kubot 6:3, 6:7 (4), 10:7; MADRYT WTA 1000: Barty - Badosa 6:4, 6:3; Sabalenka - Pavlyuchenkova 6:2, 6:3; SAINT-MALO WTA 125: Golubic - Sasnovich 6:1, 6:0; Gracheva - Peterson 6:4, 6:0; Paolini - Schmiedlova 6:3, 7:5; Tan - Bolsova 7:6 (3), 6:0.

Futuresy ITF – bez punktów

przez maka

Biało-czerwoni tenisiści bardzo słabo zaprezentowali się w europejskich futuresach ITF.

Żaden z naszych zawodników nie zdobył punktu do rankingu ATP. Bez powodzenia grali m.in. Maciej Smoła, Adam Chadaj czy Oliwia Szymczuch.

Jurmala

Na Łotwie (korty ziemne, 10 tys. $) Maciej Smoła przegrał z Rosjaninem Ronaldem Slobodchikovem 3:6, 1:6, a Adam Chadaj z Włochem Francesco Picco 4:6, 3:6.

W kwalifikacjach Chadaj wygrał z Litwinem Mantasem Griciusem 7:5, 6:1 i Chilijczykiem Alandem Moyną 6:2, 6:0.

Dominik Nazaruk pokonał Rosjanina Andreasa Ananiego 6:0, 6:0, ale uległ Czechowi Danielowi Vrbie 6:7 (2), 2:6.

Wojciech Lutkowski uległ Amerykaninowi Hunterowi Reese 2:6, 0:6, a Daniel Kossek był słabszy od Białorusina Daniła Zarichanskiego 3:6, 0:6.

W deblu Smoła i Łotysz Janis Podzus przegrali z Łotyszem Mikelisem Libietisem i Reese 4:6, 5:7. Kossek i Lutkowski ulegli Austriakom Fabianowi Gruberowi i Markusowi Neuhauserowi 6:4, 5:7, 4:10.

Eupen

Mateusz Terczyński w eliminacjach turnieju w Belgii (korty ziemne, 10 tys. $) pokonał Marokańczyka Mehdiego Jhi 6:3, 6:4 oraz Australijczyka Jasona Taylora 6:2, 6:4.

W głównej części imprezy był słabszy od rozstawionego z trójką Francuza Maxime Tabatruonga 4:6, 6:2, 3:6.

Trnava

Bez powodzenia w kwalifikacjach w Trnavie (korty ziemne, 10 tys. $) walczył Bartosz Wojnar. Wygrał ze Słowakiem Ivanem Hriciem 6:1, 6:0, ale nie sprostał Czechowi Tomasowi Tomanowi 4:6, 1:6.

Tarvisio

Oliwia Szymczuch wybrała się do Włoch (korty ziemne, 10 tys. $). W pierwszej rundzie zmagań głównych uległa Słowence Pii Cuk 1:6, 3:6.

Wiedeń

W eliminacjach Ladies Future Vienna (korty ziemne, 10 tys. $) startowały Marcelina Podlińska i Dominika Paczena.

Podlińska pokonała Słowaczkę Tamarę Kupkovą 6:1, 6:2 i Węgierkę Vivien Teglas 6:0, 6:0, ale przegrała z Czeszką Kateriną Kaminkovą 6:3, 3:6, 3:6.

Paczena wygrała ze Słowaczką Claudią Oravcovą 6:3, 6:4, ale nie sprostała Czeszce Sabinie Machalovej 2:6, 0:6.

Targu Jiu

W kwalifikacjach futuresa w Rumunii (korty ziemne, 10 tys. $) Patrycja Polańska przegrała z Węgierką Lucą Nagymihaly 3:6, 1:6.

Kategoria: ITF

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności