Polski Tenis

WYNIKI

AUSTRALIAN OPEN: Mannarino - Hurkacz 6:4, 6:2, 6:3; Nadal - Hanfmann 6:2, 6:3, 6:4; Alcaraz - Lajovic 6:2, 6:1, 7:5; M. Berrettini - Kozlov 6:1, 4:6, 6:4, 6:1; Opelka - Koepfer 6:4, 6:3, 7:6 (4); Carreno Busta - T. Griekspoor 6:3, 6:7 (6), 7:6 (3), 3:6, 6:4; Kecmanovic - T. Paul 7:6 (7), 7:5, 7:6 (8); Sonego - Otte 2:6, 6:2, 6:3, 6:1; Albot - Vukic 6:4, 7:6 (4), 6:4; Azarenka - Teichmann 6:1, 6:2; Giorgi - Martincova 6:2, 7:6 (2); Kostyuk - Sorribes Tormo 7:6 (5), 6:3; Svitolina - Tan 6:3, 5:7, 5:1 i krecz Francuzki; Badosa - Trevisan 6:0, 6:3; Barty - Bronzetti 6:1, 6:1; Keys - Cristian 6:2, 7:5; Pegula - Pera 6:4, 6:4; Ostapenko - Riske 4:6, 6:2, 6:4; Q. Wang - Van Uytvanck 2:6, 7:6 (5), 6:3; Anisimova - Bencic 6:2, 7:5; V. Kudermetova - Ruse 6:2, 7:5; Krejcikova - Xiyu Wang 6:2, 6:3; Parrizas Diaz - Zanevska walkower.

Futuresy ITF – raport z kortów

Sonia Grzywocz najlepiej zaprezentowała się w futuresach ITF w tym tygodniu.

Dotarła w Estonii do półfinału debla. Skromne punkty w singlu zdobyli Karolina Śnita, Karol Drzewiecki i Maciej Smoła.

Savitaipale

Karolina Śnita startowała w Savitaipale Ladies Open (korty ziemne, w puli nagród 10 tys. $). W eliminacjach przegrała z Finką Mariellą Minetti 2:6, 1:6.

Dostała się do turnieju głównego jako lucky loser. W nim pokonała Brazylijkę Marcelę-Guimaraes Bueno 6:4, 6:4, ale oddała walkowerem mecz z Węgierką Lilą Barzo.

Targu Jiu

W kwalifikacjach zawodów w Rumunii (korty ziemne, 10 tys. $) Paulina Czarnik nie sprostała Hiszpance Andrei Garcii Fernandez 5:7, 2:6.

Agata Borgman wygrała z Włoszką Giulią Maioraną 6:0, 6:0, ale była słabsza od Argentynki Any Victorii Gobbi Monllau 0:6, 6:2, 1:6.

W deblu Polki pokonały Argentynkę Danielę Farfan i Rumunkę Andradę Ioanę Surdeanu 4:6, 6:4, 14:12. W ćwierćfinale przegrały z Rumunkami Ralucą Ciurfilą i Ioaną Loredaną Roscą 6:3, 2:6, 3:10.

Parnu

Sonia Grzywocz rywalizowała w Merko Estonian Open (korty ziemne, 10 tys. $). W eliminacjach uległa Ukraince Anastazji Zarytskiej 0:6, 0:6.

W deblu Grzywocz i Zarytska wygrały z Rosjanką Ksenią Dmitrievą i Białorusinką Anastazją Shleptsovą 6:3, 7:6 (8) oraz Rosjanką Ksenią Kolesnikovą i Amerykanką Teresią Londol 6:4, 6:0.

W półfinale uległy Norweżce Emmie Flood i Holenderce Evie Wacanno 3:6, 2:6.

W turnieju mężczyzn Adam Chadaj w kwalifikacjach pokonał Chilijczyka Bastiana Paradę 6:1, 6:1 i Amerykanina Huntera Reese 6:1, 6:0. Maciej Nowak przegrał z Włochem Giorgio Riccą 0:6, 3:6, a Arnold Kokulewski uległ Hiszpanowi Jeremiasowi Limie-Perezowi 6:7 (6), 2:6.

W turnieju głównym Smoła wygrał z Rosjaninem Ronaldem Slobodchikovem 6:4, 6:4, ale przegrał z Hiszpanem Adrią Mas Mascolo 3:6, 2:6. Chadaj skreczował w meczu z Włochem Francesco Picco przy stanie 5:7, 7:5, 4:5.

W deblu Chadaj i Nowak byli gorsi od Łotysza Mikelisa Libietisa i Reese 3:6, 2:6, a Smoła i Litwin Juliusz Tverijonas nie sprostali Litwinowi Lukasowi Mugeviciusovi i Rosjaninowi Alexandrowi Visilence 6:4, 6:7 (8), 5:10.

Pieszczany

W eliminacjach w Pieszczanach (korty ziemne, 10 tys. $) Michał Wojnar przegrał ze Słowakiem Mario Turcanem 3:6, 4:6, a Patryk Janik uległ Czechowi Davidowi Mrazkowi 6:4, 4:6, 3:6.

Paweł Zawisza wygrał ze Słowakami Patrikiem Jancoviciem 6:0, 6:1 i Samuelem Hodorem 7:5, 6:4, ale był mniej skuteczny niż Niemiec Niclas Braun 3:6, 6:2, 3:6.

W głównej części futuresa Karol Drzewiecki pokonał Słowaka Juraja Simcaka 7:6 (5), 6:4. Przegrał jednak z Białorusinem Uladzimirem Ignatikiem 0:6, 2:6. Piotr Łomacki nie sprostał Ukraińcowi Danylo Kalenichenko 6:2, 6:7 (5), 4:6.

W deblu Drzewiecki i Łomacki wygrali ze Słowakiem Kamilem Capkoviciem i Kalenichenko 4:6, 6:3, 10:6, ale przegrali z Czechami Dominikiem Kellovskim i Pavlem Staubertem 6:4, 4:6, 7:10.

Kategoria: ITF

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności