Logo Polski Tenis

WYNIKI

PUNE: Kawa - Al Nabhani 7:5, 6:1; Piter - Ho 6:0, 6:3; Namigata - Mane 6:0, 6:0; Bolkvadze - Palha 6:4, 6:4; Strakhova - Desai 6:1, 6:4; Hsu - Kukharchuk 7:6, 7:5; Naydenova - Chernyshova 6:4, 6:0; Gervais - Anshba 7:6, 6:2.

Aktualności

Grand Prix Wojciecha Fibaka – wyniki

W Poznaniu rozgrywany jest turniej ITF juniorów (do lat 18) Grand Prix W. Fibak 2018.

Na obiekcie AZS Poznań (korty ziemne, kategoria grade 5) w finałach debla dziewcząt walczyły trzy biało-czerwone tenisistki: Marta Jaśkiewicz, Nadia Brunzlow i Anna Derecka.

Po tytuł sięgneły Jaśkiewicz i Rosjanka Valeriya Olyanovskaya. W finale debla chłopców Tomasz Frankowski i Brytyjczyk Oscar Weightman wygrali z Michałem Wargockim i Przemysławem Załubskim.

SINGIEL JUNIOREK

Pierwsza runda: (1) V. Olyanovskaya – Bartusek 6:0, 6:2; Suchankova – Derecka 6:2, 6:4; Zykute – Gołaś 6:3, 2:6, 6:2; Cerowska – (5) Sebestova 6:4, 6:1; (4) Baglow – Szczepańska 6:4, 6:2; Narmont – Formella 6:2, 4:6, 6:2; Wędrocha – Z. Krygier 6:3, 6:3; (7) Portela – Makal 6:1, 7:6 (5); (6) Llinares Domingo – Płocica 6:0, 6:0; Urbaneja Salazar – M. Jaśkiewicz 6:3, 4:6, 6:4; Terletska – Jakovleva 3:6, 6:0, 6:4; Dejnozkova – (3) W. Pociej 6:0, 6:3; (8) Tilipman – N. Brunzlow 6:3, 6:3 Koskel – Kubacha 7:6 (2), 5:7, 6:2; Duhl – Michta 7:5, 6:2; (2) Mandelikova – Piestrzyńska 6:4, 6:1.

Druga runda: V. Olyanovskaya – Suchankova 6:3, 6:0; Zykute – Cerowska 6:2, 6:3; Baglow – Narmont 6:0, 6:1; Portela – Wędrocha 6:3, 7:5; Llinares Domingo – Urbaneja Salazar 6:2, 6:1; Dejnozkova – Terletska 7:5, 6:4; Koskel – Tilipman 6:1, 4:6, 7:5; Mandelikova – Duhl 6:1, 3:6, 6:2.

Ćwierćfinały: V. Olyanovskaya – Zykute 6:0, 6:0; Portela – Baglow 6:2, 6:3; Llinares Domingo – Dejnozkova 6:3, 6:3; Mandelikova – Koskel 6:1, 6:1.

Półfinały: V. Olyanovskaya – Portela 6:2, 6:0; Mandelikova – Llinares Domingo 6:1, 6:1.

Finał: V. Olyanovskaya – Mandelikova 6:4, 6:3.

SINGIEL JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) Ovcharenko – D. Wiśniewski 7:6 (3) 6:3; Piekarek – Frankowski 7:5, 6:2; Szajrych – Lapalu 6:3, 6:4; W. Kasperski – (6) Jurajda 6:2, 6:1; (3) N. Visker – Mruk 6:1, 6:0; Wetoszka – Wargocki 6:4, 6:2; A. Kwiatkowski – Cohen 6:1, 6:1; (7) Kosiński – Siniakov 7:6 (4), 6:1; Smedek – (5) Konopko 6:2, 6:1; Niederer – Górecki 4:6, 6:3, 6:2; Kusiewicz – Perez Contri 6:2, 6:4; (4) Friedler – Tomański 6:1, 6:4; Hartenstein – (8) Załubski 6:2, 6:2; Szczęsny – Chudy 7:5, 6:1; Biliński – Stastny 7:5, 6:2; (2) Weightman – Kaliszewski 6:1, 6:0.

Druga runda: Ovcharenko – Piekarek 6:4, 6:3; Szajrych – W. Kasperski 7:6 (7), 6:4; N. Visker – Wetoszka 6:4, 2:6, 6:2; A. Kwiatkowski – Kosiński 6:3, 6:2; Smedek – Niederer 6:3, 6:0; Kusiewicz – Friedler 6:0, 3:6, 6:1; Hartenstein – Szczęsny 6:2, 6:3; Weightman – Biliński 6:1, 6:1.

Ćwierćfinały: Ovcharenko – Szajrych 6:2, 1:6, 6:4; N. Visker – A. Kwiatkowski 6:2, 6:2; Smedek – Kusiewicz 6:4, 6:4; Weightman – Hartenstein 6:4, 6:3.

Półfinały: N. Visker – Ovcharenko 6:4, 7:5; Weightman – Smedek 6:1, 6:0.

Finał: Weightman – N. Visker 7:5, 6:1.

DEBEL JUNIOREK

Pierwsza runda: (1) Bartusek/Makal – bye; Dejnozkova/Suchankova – Formella/Piestrzyńska 6:0, 6:2; (4) M. Jaśkiewicz/V. Olyanovskaya – Krygier/Nebelska 6:0, 6:4; Kubacha/Szczepańska – Duhl/Michta 6:3, 5:7, 10:4; Brunzlow/Derecka – Płocica/Urbaneja 6:1, 6:0; (3) Koskel/Narmont – bye; Gołaś/Szynkowska – Batkiewicz/Tilipman 6:2, 6:2; Cerowska/Wędrocha – (2) Llinares Domingo/Pociej 7:5, 6:4.

Ćwierćfinały: Dejnozkova/Suchankova – Bartusek/Makal 6:4, 6:3; M. Jaśkiewicz/V. Olyanovskaya – Kubacha/Szczepańska 6:4, 7:6 (3); Brunzlow/Derecka – Koskel/Narmont 6:4, 7:6 (3); Cerowska/Wędrocha – Gołaś/Szynkowska 6:2, 3:6, 11:9.

Półfinały: M. Jaśkiewicz/V. Olyanovskaya – Dejnozkova/Suchankova 6:1, 6:0; Brunzlow/Derecka – Cerowska/Wędrocha 6:2, 7:5.

Finał: M. Jaśkiewicz/V. Olyanovskaya – Brunzlow/Derecka 6:0, 6:0.

DEBEL JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) Frankowski/Weightman – Biliński/Konopko 5:7, 7:5, 10:6; Chudy/Szajrych – J. Visker/N. Visker 6:4, 6:1; (3) Jurajda/Siniakov – Kasperski/Kosiński 6:0, 6:4; Kusiewicz/Orlikowski – Stajszczak/Traczyk 6:3, 6:1; Kaliszewski/Wetoszka – Cohen/Perez Contri 7:5, 6:2; (4) Wargocki/Załubski – Niederer/Toft Bjelsdorf 6:2, 6:1; Lapalu/Stastny – Dec/Nowicki 6:4, 6:4; Kwiatkowski/Szczęsny – (2) Friedler/Hartenstein 7:5, 2:6, 10:6.

Ćwierćfinały: Frankowski/Weightman – Chudy/Szajrych 1:6, 6:4, 10:7; Jurajda/Siniakov – Kusiewicz/Orlikowski 6:0, 7:5; Wargocki/Załubski – Kaliszewski/Wetoszka 6:3, 6:4; Kwiatkowski/Szczęsny – Lapalu/Stastny 6:2, 3:6, 10:7.

Półfinały: Frankowski/Weightman – Jurajda/Siniakov 6:3, 6:3; Wargocki/Załubski – Kwiatkowski/Szczęsny 6:1, 7:6 (5).

Finał: Frankowski/Weightman – Wargocki/Załubski 7:5, 6:4.

ELIMINACJE JUNIOREK

Pierwsza runda: Voloshina – Maniawska 6:3, 6:0; W. Ejsmont – Arzalluz Luque 6:3, 6:1; Urbaneja Salazar – Zaremba 6:1, 6:0; Mattik – Garbo 6:1, 6:4.

Druga runda: (1) Dejnozkova – Voloshina 6:4, 6:4; A. Krajewska – Stużyńska 6:0, 6:1; W. Ejsmont – (2) Nebelska 5:7, 6:3, 7:5; Wędrocha – A. Łosiak 6:0, 6:2; Urbaneja Salazar – (3) Felonenko 6:2, 6:0; Batkiewicz – K. Maciejewska 4:6, 7:5, 6:3; Szynkowka – Mattik 4:6, 6:2, 6:2; Duhl – Syczuk 6:2, 6:0.

Trzecia runda: Dejzonkova – A. Krajewska 6:0, 6:1; Wędrocha – W. Ejsmont 7:5, 4:6, 6:4; Urbaneja Salazar – Batkiewicz 6:2, 6:0; Duhl – Szynkowska 6:1, 6:2.

ELIMINACJE JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) Galus – Guzowski 6:1, 6:3; Piekarek – Fabre 7:5, 6:4; Zdzuj – Dec 6:4, 6:3; (6) Bucurescu – Lis 6:4, 6:2; Bidny – (2) Stajszczak 6:3, 6:4; Kopka – Strzałkowski 3:6, 7:6 (5), 6:0; Szczęsny – Baldovinetti 6:4, 6:4; (8) Traczyk – Postrzygacz 6:0, 6:1; Riva – (3) Olech 6:3, 6:3; Szic – Fox 7:5, 6:1; Wetoszka – Orlikowski 7:5, 6:3; (5) Ellouck – Rudnicki 6:2, 6:4; (4) D. Wiśniewski – Nowicki 6:2, 6:1; Cisło – Zilinskas 6:1, 6:3; Sroka – Pyra 6:2, 6:0; (7) Toft Bjelsdorf 6:2 i krecz Filipa.

Druga runda: Piekarek – Galus 6:4, 2:6, 7:6 (5); Zdzuj – Bucurescu 6:3, 6:2; Kopka – Bidny 6:3, 6:1; Szczęsny – Traczyk 6:4, 6:3; Riva – Szic 6:4, 7:5; Wetoszka – Ellouck 6:1, 6:3; D. Wiśniewski – Cisło 6:3, 6:3; Toft Bjelsdorf – Sroka 6:1, 4:6, 7:5.

Trzecia runda: Piekarek – Zdzuj 6:2, 6:0; Szczęsny – Kopka 6:2, 6:3; Wetoszka – Riva 6:2, 6:2; D. Wiśniewski – Toft Bjelsdorf 6:3, 6:0.

Kategoria: ITF Juniors

Meczyki.pl | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Polityka prywatności