Logo Polski Tenis

WYNIKI

BRONX: Linette - Muchova 6:7 (4), 6:4, 7:6 (3); Siniakova - Pera 4:6, 7:6 (6), 6:3; Giorgi - Cornet 6:2, 6:1; Q. Wang - Blinkova 0:6, 6:1, 6:4.

Aktualności

Grand Prix Wojciecha Fibaka – wyniki

Na kortach AZS Poznań odbył się turniej ITF juniorów Grand Prix Wojciecha Fibaka 2019. 

W zawodach w Wielkopolsce (korty ziemne, kategoria grade 4) z biało-czerwonych w półfinałach singla rywalizowali tylko Jasza Szajrych i Dawid Wiśniewski.

W deblu triumfowali Filip Pieczonka i Jan Wajdemajer. W półfinale wygrali z Gabrielem Bilińskim i Albertem Chudym, a w finale byli lepsi od Holendrów Guya Den Oudena i Thijmena Loofa.   

SINGIEL JUNIOREK

Pierwsza runda: (1) Mandelikova – Szczepańska 6:4, 6:3; Formella – Pineda 6:1, 6:2; Świerczyńska – Kus 6:1, 6:1; (5) Wierzbowska – Yaron 6:1, 6:0; (3) Vargova – W. Ejsmont 6:0, 6:0; Girelli – Dejnozkova 6:2, 7:5; Repina – K. Maciejewska 6:2, 6:1; Piestrzyńska – (6) Glanzer 6:2, 2:6, 7:6 (7); (8) Putz – Nebelska 6:1, 6:3; Cerowska – Temirhanova 6:4, 6:4; Cerna – Gołaś 6:2, 6:0; (4) Bolebruchova – N. Michta 6:2, 6:3; (7) Bartusek – Rutlauka 6:4, 6:4; Novakova – Bednarz 6:2, 6:1; Koralnik – Dhome-Casanova 6:0, 6:2; (2) Meri – Rasskovskaia 6:3, 6:1. 

Druga runda: Mandelikova – Formella 6:1, 6:1; Wierzbowska – Świerczyńska 6:3, 6:1; Girelli – Vargova 5:7, 6:3, 7:6 (3); Repina – Piestrzyńska 6:3, 1:6, 6:4; Putz – Cerowska 6:1, 6:3; Cerna – Bolebruchova 6:3, 6:4; Novakova – Bartusek 6:2, 6:3; Meri – Koralnik 6:4, 6:1. 

Ćwierćfinały: Mandelikova – Wierzbowska 7:6 (4), 6:2; Girelli – Repina 6:2, 6:4; Putz – Cerna 6:3, 6:4; Meri – Novakova 6:1, 6:2. 

Półfinały: Mandelikova – Girelli 6:1, 6:3; Putz – Meri 3:6, 6:3, 6:0.

Finał: Putz – Mandelikova 3:6, 7:6 (2), 6:0. 

SINGIEL JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) Den Ouden – B. Zgoła 6:4, 2:6, 6:2; Politowicz – Stavrovskij 4:6, 6:2, 6:1; Katuch – Pieczkowski 2:6, 6:4, 6:2; (8) Morozov – Szczęsny 6:2, 6:2; D. Wiśniewski – (3) Dong 6:3, 6:4; Tomański – Musil 6:1, 6:3; Lazell – Wajdemajer 6:4, 6:3; (5) Bertrand – Zdzuj 6:2, 6:1; (6) Palovic – M. Adamek 6:2, 6:2; Carlosson Halldin – Frankowski 6:3, 6:2; Minasyan – W. Kasperski 6:4, 6:3; (4) Smedek – Mruk 6:3, 6:2; (7) Szajrych – Dontsov 6:3, 6:0; Pierleoni – Pieczonka 6:4, 6:4; Kusiewicz – Baraniec 2:6, 6:2, 6:3; (2) Loof – Biliński 6:2, 6:3.

Druga runda: Den Ouden – Politowicz 6:1, 6:1; Morozov – Katuch 5:7, 6:4, 6:4; D. Wiśniewski – Tomański 6:1, 6:0; Bertrand – Lazell 6:0, 6:1; Carlsson Halldin – Palovic 6:4, 6:3; Minasyan – Smedek 1:6, 7:6 (1), 6:0; Szajrych – Pierleoni 6:2, 6:1; Loof – Kusiewicz 6:3, 6:4. 

Ćwierćfinały: Den Ouden – Morozov 6:2, 6:2; D. Wiśniewski – Bertrand 6:0, 6:2; Carlsson Halldin – Minasyan 6:1, 6:4; Szajrych – Loof 6:3, 6:3. 

Półfinały: Den Ouden – D. Wiśniewski 4:6, 6:3, 6:1; Carlsson Halldin – Szajrych 6:3, 3:6, 6:2.

Finał: Den Ouden – Carlsson Halldin 6:0, 6:2.   

DEBEL JUNIOREK

Pierwsza runda: (1) Glanzer/Putz – Szczepańska/Wierzbowska 6:4, 6:1; Cerowska/Gołaś – Rutlauka/Yaron 6:3, 6:2; (4) Bolebruchova/Girelli – Ejsmont/Kus 6:3, 6:4; Rasskovskaia/Repina – Krygier/Nebelska 6:2, 7:5; Formella/Koralnik – Dejnozkova/Dhome-Casanova 6:1, 6:1; (3) Pineda/Temirhanova – Bednarz/Maciejewska 6:0, 7:5; Bartusek/Piestrzyńska – Belogliadova/Łosiak 6:1, 6:1; (2) Cerna/Vargova – Podulka/Świerczyńska 6:3, 6:2.

Ćwierćfinały: Glanzer/Putz – Cerowska/Gołaś 6:2, 6:7 (3), 10:6; Bolebruchova/Girelli – Rasskovskaia/Repina 6:3, 6:4; Pineda/Temirhanova – Formella/Koralnik 6:1, 6:2; Cerna/Vargova – Bartusek/Piestrzyńska 4:6, 6:0, 14:12.

Półfinały: Bolebruchova/Girelli – Glanzer/Putz 1:6, 6:0, 11:9; Cerna/Vargova – Pineda/Temirhanova 6:2, 7:6 (5).

Finał: Cerna/Vargova – Bolebruchova/Girelli 6:3, 6:3.

DEBEL JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) Den Ouden/Loof – Adamek/Szczęsny 6:3, 6:1; Kasperski/Szajrych – Dong/Politowicz 6:4, 2:6, 10:6; (3) Katuch/Palovic – Kułakowski/Rudnicki; Carlsson Halldin/Minasyan – A. Bojarski/Tomański 6:2, 7:5; Pieczkowski/B. Zgoła – Musil/Stavrovskij 6:3, 6:2; Biliński/Chudy – (4) Lazell/Pierleoni 6:4, 6:4; Pieczonka/Wajdemajer – Dontsov/Temirhanov 6:0, 6:4; (2) Bertrand/Morozov – Kusiewicz/Zdzuj 6:2, 6:4.

Ćwierćfinały: Den Ouden/Loof – Kasperski/Szajrych 6:4, 6:2; Katuch/Palovic – Carlsson Halldin/Minasyan 6:1, 6:2; Biliński/Chudy – Pieczkowski/B. Zgoła 6:0, 6:1; Pieczonka/Wajdemajer – Bertrand/Morozov 7:6 (1), 4:6, 10:6.

Półfinały: Den Ouden/Loof – Katuch/Palovic 6:4, 6:4; Pieczonka/Wajdemajer – Biliński/Chudy 7:5, 6:2. 

Finał: Pieczonka/Wajdemajer – Den Ouden/Loof 1:6, 6:4, 10:8.

ELIMINACJE JUNIOREK

Pierwsza runda: (1) Gołaś – bye; Precechtelova – Koczan 6:2, 6:3; Maniawska – Shilina 6:2, 6:0; Podulka – (8) Krajewska 7:5, 6:3; bye – bye; Świerczyńska – Ivanchenko 6:1, 6:2; Niewiadomska – Brack 7:6 (3), 3:6, 10:8; (6) Derecka – Takmadżan 1:6, 6:4, 10:4; (3) Gondorova – bye; Frankowska – Ostlund 6:4, 6:0; Grott – Azarko 6:4, 1:6, 10:8; W. Ejsmont – (5) Batkiewicz 6:3, 7:5; (4) Kus – Samberger 6:1, 2:6, 10:4; Belogliadova – B. Przybylska 6:2, 6:2; Kornijczuk – A. Łosiak 6:0, 6:1; Z. Krygier – (7) Hammoud 6:1, 6:2. 

Druga runda: Gołaś – Precechtelova 7:6 (6), 6:4; Podulka – Maniawska 6:3, 6:0; Świerczyńska – bye; Derecka – Niewiadomska 6:3, 6:4; Gondorova – Frankowska 6:0, 6:2; W. Ejsmont – Grott 6:4, 6:0; Kus – Belogliadova 6:3, 6:4; Kornijczuk – Z. Krygier 6:3, 7:5.   

Druga runda: Gołaś – Podulka 6:1, 6:4; Świerczyńska – Derecka 6:3, 6:3; W. Ejsmont – Gondorova 7:5, 6:3; Kus – Kornijczuk 6:3, 6:4.

ELIMINACJE JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) Minasyan – Braziewicz 6:3, 6:3; Kos – Górecki 6:3, 7:6 (3); Spiridon – Plenkiewicz 6:0, 6:2; Guzowski – (7) Konopko 6:2, 6:4; (2) W. Kasperski – Bromberek 6:2, 6:2; Olech – Grygołowicz 6:4, 6:3; Kuczyński – Kończal 6:1, 6:2; (6) Vaitiekunas – Nowicki 6:1, 6:0; (3) D. Wiśniewski – Ohme 6:1, 6:0; Lechno-Wasiutyński – Dec 6:3, 6:1; Lis – Paveska 6:2, 6:2; (8) A. Bojarski – Kułakowski 6:2, 3:6, 10:5; Ziomber – (4) Temirhanov 4:6, 6:1, 10:3; Krotowski – Rudnicki 2:6, 7:6 (3), 10:7; Baraniec – Kopcik 6:0, 6:3; (5) Chudy – G. Matuszewski 6:0, 6:4. 

Druga runda: Minasyan – Kos 6:4, 6:4; Spiridon – Guzowski 6:1, 6:2; W. Kasperski – Olech 6:1, 7:5; Vaitiekunas – Kuczyński 6:2, 6:3; D. Wiśniewski – Lechno-Wasiutyński 6:2, 6:0; A. Bojarski – Lis 6:4, 6:3; Ziomber – Krotowski 7:5, 6:2; Baraniec – Chudy 6:2, 6:3. 

Trzecia runda: Minasyan – Spiridon 5:7, 7:5, 10:7; W. Kasperski – Vaitiekunas 6:3, 6:1; D. Wiśniewski – A. Bojarski 6:3, 6:0; Baraniec – Ziomber 6:1, 6:1.   

Kategoria: ITF Juniors
Odżywki i Suplementy Diety Musclepump
Trener personalny Maciej Kowalski

tenis wyniki live - meczyki.pl | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Polityka prywatności