Polski Tenis

WYNIKI

MAIA: P. Sousa - Hamou 6:2, 6:2; Elias - Kotov 6:2, 7:5; Kovalik - Lenz 6:1, 4:6, 6:2; A. Arnaboldi - P. Martinez 6:1, 6:2; Vatutin - Lestienne 6:2, 6:0; Celikbelik - G. Oliveira 2:6, 7:5, 7:6 (3); Taberner - J. Domingues 6:3, 6:2; CAMPINAS: F. Cerundolo - Sakamoto 6:1, 6:3; Carballes Baena - Ortega-Olmedo 6:4, 6:0; Safwat - Barrios Vera 5:7, 6:2, 6:2; Meligeni Rodriguez Alves - Gomez-Herrera 6:4, 7:6 (3); Mena - Clezar 6:4, 6:4; Olivo - Sachko 6:7 (3), 6:0, 6:4; Galan - Sels 6:2, 6:3.

ITF Grand Prix Wojciecha Fibaka

W niedzielę w Poznaniu zakończył się turniej ITF juniorów Grand Prix Wojciech Fibaka 2016.

Po raz pierwszy w 40. letniej historii zawodów, zmagania odbywały się w międzynarodowej obsadzie. Otrzymały 5. kategorię imprezy ITF.

Na kortach poznańskiego AZS do półfinałów singla chłopców awansowali Marcin Skowroński i Dawid Taczała.

SINGIEL JUNIOREK

Pierwsza runda: (1) Garceran – Bednarczyk 5:7, 6:3, 6:3; Zadorozhna – Furmaniak 7:6 (3), 6:2; Selekhmeteva – Wierzbowska 6:3, 6:7 (2), 6:2; Malatinska – (8) Biagianti 7:6 (4), 6:2; (3) Chiesa – Kostka 6:1, 6:2; Siskova – Pietraszkiewicz 6:1, 6:3; Carbonaro – Khodan 7:5, 6:3; (6) Kubka – Alos Chiquillo 6:3, 6:4; (5) W. Rutkowska – Sebestova 7:6 (1), 6:4; Molchanova – Witthaus Vine 6:2, 6:3; Baszak – Lys 3:6, 7:5 i krecz Niemki; (4) Ivaldi – Jeleń 6:3, 6:1; (7) Siłka – Cagnazzo 6:4, 7:6 (6); Martemyanova – Pavlicic 2:6, 6:1, 6:3; K. Jaśkiewicz – Pokorna 3:6, 6:4, 6:4; (2) La Rocca – Oczachowska 6:0, 6:2.

Druga runda: Garceran – Zadorozhna 7:6 (3), 3:6, 6:2; Selekhmeteva – Malatinska 6:4, 7:6 (4); Chiesa – Siskova 3:6, 6:4 i krecz Anny; Carbonaro – Kubka 7:5, 6:3; Molchanova – W. Rutkowska 7:5, 4:6, 5:2 i krecz Wiktorii; Ivaldi – Baszak 4:6, 6:2, 6:3; Martemyanova – Siłka 6:2, 6:2; La Rocca – K. Jaśkiewicz 6:3, 6:2.

Ćwierćfinały: Selekhmeteva – Garceran 6:1, 6:3; Carbonaro – Chiesa 6:4, 6:1; Ivaldi – Molchanova 5:7, 6:4, 6:3; La Rocca – Martemyanova 7:5, 2:6, 6:0.

Półfinały: Selekhmeteva – Carbonaro 6:3, 7:6 (5); La Rocca – Ivaldi 6:2, 6:4.

Finał: Selekhmeteva – La Rocca 6:4, 7:6 (3).

SINGIEL JUNIORÓW

Pierwsza runda: Lorens – (1) Kopczynski 6:3, 3:6, 7:5; Langmajer – Tadyszak 6:2, 7:6 (4); Kosiński – Sohrabi 6:2, 6:3; Taczała – (7) De Bernardis 6:4, 7:5; (3) Perin – Morawski 6:1, 6:2; Sirous – Grzegorczyk 4:6, 6:2, 6:1; Vianello – B. Łosiak 7:6 (1), 3:6, 6:2; (8) Pietsch – A. Kwiatkowski 6:7 (9), 6:4, 6:4; (6) Skowroński – Vodavoz 6:2, 6:3; Shumeiko – Bujakiewicz 6:2, 6:2; J. Gałka – Adabjou 6:2, 6:1; Skutella – (4) Liucci 7:6 (5), 6:1; (5) Di Nocera – Sowiński 6:2, 6:2; Mikuła – Galus 6:2, 6:2; Jankowiak – Contarino 6:4, 2:6, 6:0; (2) Oberleitner – Kolasiński 6:7 (4), 6:2, 6:4.

Druga runda: Langmajer – Lorens 7:5, 6:3; Taczała – Kosiński 6:1, 6:3; Perin – Sirous 6:4, 6:4; Pietsch – Vianello 7:6 (2), 0:6, 6:3; Skowroński – Shumeiko 6:0, 6:4; J. Gałka – Skutella 6:1, 7:6 (4); Di Nocera – Mikuła 7:5, 7:5; Oberleitner – Jankowiak 6:0, 6:3.

Ćwierćfinały: Taczała – Langmajer 6:4 i krecz Czecha; Perin – Vianello 6:2, 4:6, 6:2; Skowroński – J. Gałka 6:4, 6:2; Di Nocera – Oberleitner 6:4, 6:2.

Półfinały: Perin – Taczała 6:4, 6:1; Di Nocera – Skowroński 7:6 (3), 6:4.

Finał: Perin – Di Nocera 6:3, 6:3.

DEBEL JUNIOREK

Pierwsza runda: (1) Chiesa/La Rocca – bye; Baszak/Selekhmeteva – Malatinska/Pokorna 7:5, 6:3; (4) K. Jaśkiewicz/Siłka – bye; Khodan/Martemyanova – Cagnozzo/Ivaldi walkower; Bednarczyk/Furmaniak – Molchanova/Zadorozhna 1:6, 6:2, 10:5; (3) Biagianti/Carbonaro – bye; Pietraszkiewicz/W. Rutkowska – Alos Chiquillo/Pavlicic 6:2, 3:6, 12:10; (2) Sebestova/Siskova – bye.

Ćwierćfinały: Chiesa/La Rocca – Baszak/Selekhmeteva 7:6 (6), 6:2; K. Jaśkiewicz/Siłka – Khodan/Martemyanova walkower; Biagianti/Carbonaro – Bednarczyk/Furmaniak walkower; Pietraszkiewicz/W. Rutkowska – Sebestova/Siskova walkower.

Półfinały: Chiesa/La Rocca – K. Jaśkiewicz/Siłka 6:2, 6:1; Biagianti/Carbonaro – Pietraszkiewicz/W. Rutkowska 6:1, 6:4.

Finał: Chiesa/La Rocca – Biagianti/Carbonaro 7:5, 3:6, 11:9.

DEBEL JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) Di Nocera/Perin – bye; A. Kwiatkowski/Skonieczny – Ambroży/Vodavoz 6:2, 6:3; (3) Oberleitner/Piestch – Mikuła/Tadyszak 4:6, 6:4, 10;3; Contarino/De Bernardis – Jankowiak/Taczała 7:6 (5), 6:3; Grzegorczyk/Wrzoł – Kosiński/Sowiński 4:6, 6:3, 10:8; (4) Liucci/Vianello – Lorens/Szajrych 4:6, 6:2, 10:5; Shumeiko/Sirous – J. Gałka/B. Łosiak 7:5, 6:3; (2) Kopczynski/Skowroński – Kolasiński/Skutella 6:1, 6:1.

Ćwierćfinały: Di Nocera/Perin – Kwiatkowski/Skonieczny 6:0, 6:3; Oberleitner/Piestch – Contarino/De Bernardis 6:2, 6:3; Liucci/Vianello – Grzegorczyk/Wrzoł 6:2 i krecz Polaków; Shumeiko/Sirous – Kopczynski/Skowroński 7:6 (6), 7:5.

Półfinały: Oberleitner/Piestch – Di Nocera/Perin 6:0, 3:6, 10:2; Shumeiko/Sirous – Liucci/Vianello 6:1, 6:1.

Finał: Shumeiko/Sirous – Oberleitner/Piestch 3:6, 6:2, 11:9.

ELIMINACJE JUNIOREK

Pierwsza runda: (1) Martemyanova – Cerowska 6:0, 6:0; Makal – N. Komar 6:2, 6:2; Witthaus Vine – Bartusek 6:4, 2:6, 6:4; Malatinska – M. Jaśkiewicz 6:3, 6:4; Rudnicka – Jensen 6:1, 6:1; Pokorna – Habrych 6:0, 6:0; Jeleń – Grodzki 1:6, 6:3, 7:5; Kostka – Maliszewska 6:4, 6:3.

Druga runda: Martemyanova – Makal 6:2, 6:1; Malatinska – Witthaus Vine 6:4, 6:2; Pokorna – Rudnicka 6:0, 6:0; Jeleń – Kostka 6:3, 6:2.

ELIMINACJE JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) Kolasiński – bye; Wrzoł – Sytkow 3:6, 7:6 (4), 6:1; Galus – Piekarek 6:3, 6:1; Ambroży – bye; Pyrkosz – bye; Lorens – Autuch 7:6 (3), 6:2; Marciniak – Dzięgielewski 6:1, 6:1; Czech – bye; Ciecierski – bye; M. Woźniak – Pręcikowski 6:1, 6:0; Bujakiewicz – Konopko 6:2, 6:0; Cieśla – byel Wierzbicki – bye; Skonieczny – Duzinkiewicz 6:4, 6:2; Szajrych – Garwacki 7:5, 6:1; Skutella – Hillmann 6:0, 6:1.

Druga runda: Kolasiński – Wrzoł 6:3, 2:6, 6:4; Galus – Ambroży 6:1, 6:2; Lorens – Pyrkosz 6:3, 6:4; Marciniak – Czech 7:6 (4), 6:1; Ciecierski 1:6, 6:4, 6:3; Bujakiewicz – Cieśla 6:1, 6:1; Skonieczny – Wierzbicki 6:2, 6:4; Skutella – Szajrych 6:2, 6:0.

Trzecia runda: Galus – Kolasiński 4:6, 6:0, 7:6 (7); Lorens – Marciniak 6:3, 6:4; Bujakiewicz – Ciecierski 7:6 (3), 6:3; Skutella – Skonieczny 6:2, 7:5.

Kategoria: ITF Juniors

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności