Logo Polski Tenis

WYNIKI

GSTAAD: Minella - Bouchard 7:6 (5), 1:0 i krecz Kanadyjki; Minella - Vondrousova 4:6, 6:2, 6:2; BUKARESZT: Martic - Buzarnescu 6:4, 6:4; Sevastova - Hercog 6:1 i krecz Słowenki; BASTAD: Fognini - Verdasco 6:1, 4:6, 7:5; Gasquet - Laaksonen 6:2, 6:3; UMAG: G. Pella - Haase 6:3, 1:6, 6:2.

Aktualności

Halowe drużynowe mistrzostwa Polski

W Bytomiu rozgrywane były halowe drużynowe mistrzostwa Polski kadetów oraz juniorów.

Wśród juniorów brylowali zawodnicy Krzycka Park Wrocław. Drugi był Klub Miedzeszyn Warszawa. W gronie kadetów triumfowali gracze z Pabianic. Srebro dla Grunwaldu Poznań.

JUNIORZY

ĆWIERĆFINAŁY: Górnik Bytom – Tenis Klub Toruń 3:0: Federowicz – Chmielewski 6:1, 6:1; Radoń – Bochocki 6:3, 6:1; Federowicz/Radoń – Chmielewski/Stec 6:3, 6:2;

Klub Miedzeszyn Warszawa – SKT Centrum Bydgoszcz 2:1: Woźniak – Sytkow 6:4, 4:6, 3:6; Szczęsny – Stajszczak 6:3, 6:2; Szczęsny/Woźniak – Stajszczak/Sytkow 6:1, 6:1;

SKT Szczecin – SKT Legia Warszawa 3:0: Wetoszka – B. Andrzejczak 6:3, 6:2; Galus – Garwacki 6:1, 6:4; Galus/Kosiński – Andrzejczak/Garwacki 4:6, 7:6, 10:8;

Krzycka Park Wrocław – AZS Poznań 3:0: M. Adamek – Jankowiak 6:1, 7:6; Piekarek – Łosiak 6:7, 6:4, 6:3; Adamek/Piekarek – Jankowiak/Łosiak 6:0, 6:0 (walkower).

MIEJSCA 5-8: Centrum – TK Toruń 3:0: Sytkow – Chmielewski 6:0, 6:1; Stajszczak – Bochocki 6:3, 6:1; Stajszczak/Sytkow – Bochocki/Stec 7:5, 7:5;

AZS Poznań – SKT Legia 2:1: Jankowiak – B. Andrzejczak 6:1, 7:6; Łosiak – Garwacki 6:2, 6:4; Jankowiak/Łosiak – Andrzejczak/Garwacki 0:6, 0:6 (walkower).

O 7. MIEJSCE: SKT Legia – TK Toruń 3:0: B. Andrzejczak – Bochocki 6:0, 6:0; Garwacki – Stec 6:0, 6:1; Andrzejczak/Garwacki – Chmielewski/Stec 6:0, 6:0 (walkower).

O 5. MIEJSCE: AZS Poznań – Centrum 3:0: Jankowiak – Sytkow 7:5, 6:1; Łosiak – Stajszczak 6:4, 6:1; Jankowiak/Łosiak – Stajszczak/Sytkow 4:6, 6:3, 10:3.

PÓŁFINAŁY: Miedzeszyn – Górnik 2:1: Woźniak – Marek 4:6, 1:6; Szczęsny – Federowicz 3:6, 6:1, 6:4; Woźniak/Szczęsny – Federowicz/Marek 7:5, 3:6, 10:8;

Krzycka Park – SKT Szczecin 2:1: M. Adamek – Wetoszka 6:3, 6:3; Piekarek – Galus 3:6, 7:5, 7:6; Adamek/Piekarek – Kosiński/Wetoszka 0:6, 0:6 (walkower).

O 3. MIEJSCE: SKT Szczecin – Górnik 3:0: Galus – Federowicz 6:1, 6:2; Kosiński – Radoń 6:4, 6:2; Galus/Kosiński – Federowicz/Radoń 6:2, 6:2.

FINAŁ: Krzycka Park – Miedzeszyn 3:0: M. Adamek – Woźniak 7:6, 7:6; Piekarek – Szczęsny 3:6, 6:2, 6:3; Adamek/Piekarek – Ohme/Woźniak 6:4, 6:0.

KADECI

ĆWIERĆFINAŁY: WKT Mera Warszawa – KKT Wrocław 2:1: Pawlak – Krotowski 6:0, 6:1; Szpak – Osomański 1:6, 6:3, 1:6; Pawlak/Szpak – Osomański/Szpejankowski 7:5, 6:2;

PKT Pabianice – KT GAT Gdańsk 3:0: Kielan – Szabo 6:3, 6:1; Lesman – Weber 6:2, 6:2; Kielan/Lesman – Klimek/Suchanowski 6:0 6:3;

WKS Grunwald Poznań – Górnik Bytom 3:0: Szajrych – Ziomber 6:2, 6:2; Wargocki – Kasperski 7:5, 6:3; Mruk/Szajrych – Ziomber/P. Wiśniewski 6:4, 6:4;

AZS Poznań – KAT Price Krosno 2:1: Politowicz – Kandefer 6:0, 6:1; Lorens – Jezierski 6:3, 6:3; Lorens/Politowicz – Jezierski/Pańczuk 0:6, 0:6 (walkower).

MIEJSCA 5-8: KKT Wrocław – GAT 3:0: Krotowski – Szabo 4:6, 6:1, 6:2; Osomański – Weber 6:2, 6:2; Krotowski/Szpejankowski – Klimek/Suchanowski 7:6, 6:1;

Górnik – Prince 2:1: Ziomber – Kandefer 6:1, 6:0; P. Wiśniewski – Jezierski 6:0, 3:6, 6:3; Wiśniewski/Ziomber – Jezierski/Pańczuk 4:6, 4:6.

O 7. MIEJSCE: GAT – Prince 2:1: Szabo – Kandefer 6:3, 6:1; Weber – Pańczuk 6:3, 6:2; Klimek/Suchanowski – Kandefer/Pańczuk 4:6, 0:6.

O 5. MIEJSCE: Górnik – KKT Wrocław 2:1: Ziomber – Krotowski 6:3, 6:3; P. Wiśniewski – Szpejankowski 4:6, 3:6; Kasperski/Ziomber – Krotowski/Osomański 6:4, 6:4.

PÓŁFINAŁY: PKT Pabianice – Mera 3:0: Kielan – Pawlak 6:4, 1:6, 6:3; Lesman – Szpak 6:4, 6:2; Kielan/Lesman – Pawlak/Szpak 6:3, 5:7, 10:4;

Grunwald – AZS Poznań 3:0: Szajrych – Politowicz 7:6, 6:3; Wargocki – Lorens 6:4, 3:6, 6:1; Mruk/Szajrych – Lorens/Politowicz 6:4, 6:4.

O 3. MIEJSCE: Mera – AZS Poznań 3:0 (walkower).

FINAŁ: PKT Pabianice – Grunwald 2:1: Kielan – Szajrych 6:4, 6:3; Lesman – Wargocki 6:7, 2:6; Kielan/Lesman – Szajrych/Wargocki 7:6, 6:1.

Kategoria: PZT