Polski Tenis

WYNIKI

AUSTRALIAN OPEN: Świątek - Dart 6:3, 6:0; Linette - Sevastova 6:4, 7:5; Halep - Fręch 6:4, 6:3; Cirstea - Kvitova 6:2, 6:2; Muguruza - Burel 6:3, 6:4; Kontaveit - Siniakova 6:2, 6:3; Cornet - Tomova 6:3, 6:3; Peterson - D. Saville 6:2, 6:3; Inglis - L. Fernandez 6:4, 6:2; Rybakina - Diyas 6:7 (3), 7:6 (3), 6:1; Watson - Sherif 6:3, 5:7, 6:2; Zidansek - Rus 3:6, 6:3, 7:6 (8); Kasatkina - Voegele 6:3, 6:1; Baptiste - C. Garcia 4:6, 7:6 (4), 6:3; Vondrousova - Hon 6:2, 6:3; E. Mertens - Zvonareva 6:4, 7:5.

Halowe Mistrzostwa Krasnali w Puszczykowie

Na kortach w Puszczykowie odbyły się VII Halowe Mistrzostwa Krasnali, czyli zawodników do lat 10.

Po tytuł w gronie dziewcząt sięgnęła Oliwia Kuszel (Kapustka Tenis Klub Toruń). Wśród chłopców triumfował rozstawiony z jedynką Hubert Plenkiewicz (AG Tenis Chorzowska Radom).

SINGIEL KRASNALEK

Pierwsza runda: (1) Wróbel – bye; Morawska – Zborowska 6:1, 6:4; Janiszewski – Sobol 6:1, 6:2; Sybicka – (6) Szczerek 6:2, 3:6, 10:6; (5) Bednarz – bye; Giżewska – Mazur 6:0, 6:1; Kuszel – Krześniak 6:2, 6:1; Martyniak – Wawrzkiewicz 6:4, 3:6, 10:6; Affelt – Wilczek 6:2, 6:4; N. Tobór – Krupa 6:2, 6:4; Kusio – Buron 6:2, 6:2; (4) Kołak – Szałek 6:1, 6:2; (7) Piotrowska – Michta 6:0, 6:0; Masiota – Kieruj 6:1, 6:1; Skorupska – Kalisz-Fedoruk 6:1, 6:2; (3) Kliber – bye.

Druga runda: Wróbel – Morawska 7:5, 6:3; Sybicka – Janiszewska 1:6, 6:2, 10:5; Bednarz – Giżewska 6:1, 6:3; Kuszel – Martyniak 6:4, 6:1; Affelt – N. Tobór 6:4, 6:1; Kołak – Kusio 6:0, 6:3; Michta – Masiota 6:0, 6:1; Skorupska – Kliber 6:4, 6:2.

Ćwierćfinały: Sybicka – Wróbel 6:3, 6;2; Kuszel – Bednarz 6:0, 6:0; Kołak – Affelt 6:3, 4:6, 10:6; Michta – Skorupska 6:3, 6:1.

Półfinały: Kuszel – Sybicka 4:6, 6:1, 10:4; Michta – Kołak 6:2, 6:1.

Finał: Kuszel – Michta 6:3, 6:0.

SINGIEL KRASNALI

Pierwsza runda: (1) Plenkiewicz – bye; Burbo – Kluj 6:2, 6:3; Masłowski – A. Gajewski 6:4, 6:4; (9) Tejerina – Piotrowski 6:3, 6:1; (4) Litwic – Jędryka 6:0, 6:2; K. Tobór – Skolasiński walkower; Mazur – Rytelewski 7:6, 7:5; (7) A. Kasperski – Łyskawa 6:0, 6:0; (6) Sarnowski – Łuczak 6:2, 6:0; Fletcher – Zbierański 6:0, 6:0; Allecou – M. Tomaszewski 6:0, 6:1; (3) Miśkiewicz – Werbliński 6:2, 6:1; (6) Błuś – Najmowicz 6:0, 6:0; Biegalski – J. Michalski 6:0, 6:0; Lamch – A. Tomaszewski 6:2, 6:3; (2) Stańczyk – bye.

Druga runda: Plenkiewicz – Burbo 6:2, 6:2; Tejerina – Masłowski 6:4, 6:2; Jędryka – K. Tobór 6:2, 6:0; A. Kasperski – Mazur 6:2, 6:0; Sarnowski – Fletcher 2:6, 7:6, 10:3; Miśkiewicz – Allecou 6:0, 6:1; Błuś – Biegalski 6:2, 6:2; Stańczyk – Lamch 6:2, 6:2.

Ćwierćfinały: Plenkiewicz – Tejerina 6:3, 6:1; Jędryka – A. Kasperski 6:2, 6:0; Miśkiewicz – Sarnowski 6:0, 6:2; Błuś – Stańczyk 6:0, 6:3.

Półfinały: Plenkiewicz – Jędryka 6:3, 7:6; Błuś – Miśkiewicz 6:2, 6:4.

Finał: Plenkiewicz – Błuś 6:3, 6:3.

Strona turnieju

Kategoria: PZT

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności