Logo Polski Tenis

WYNIKI

BIRMINGHAM: Kvitova - Rybarikova 4:6, 6:1, 6:2; MAJORKA: T. Maria - Sevastova 6:4, 7:5; HALLE: Coric - Federer 7:6 (6), 3:6, 6:2; LONDYN: Cilic - N. Djokovic 5:7, 7:6 (4), 6:3.

Aktualności

Halowe mistrzostwa Polski do lat 12 – wyniki

Centrum Tenisowe Sobota gościło uczestników halowych mistrzostw Polski skrzatów do lat (12).

Złoto zdobyli Weronika Ewald (KT GAT Gdańsk) i Jakub Jędrzejczak (Advantage Bielsko-Biała). W finałach pokonali Amelię Ciesielczyk (UKS RP SPORT Olsztyn) i Tomasza Berkietę (Tennis Pro Piaseczno).

W deblach triumfowali Maria Głowacka (TS Idea Sport Toruń) i Monika Stankiewicz (KT GAT Gdańsk) oraz Berkieta i Jędrzejczak.

SINGIEL SKRZATEK

Pierwsza runda: (1) Ewald – Kasprzak 6:0, 6:0; Niemiec – Drozd 3:6, 6:3, 18:16; Nizio – Kulbiej 4:6, 6:3, 10:2; Strzyżewska – (8) Mackiewicz 4:6, 6:2, 12:10; (3) Stankiewicz – M. Nadajewska 6:1, 6:2; Scata – Gołda 6:3, 6:2; Piotrowska – Koprowska 7:5, 6:2; (6) Podhajecka – Mańkowska 7:6 (4), 6:1; (5) M. Głowacka – Czajka 6:0, 7:6 (7); Straszewska – Sawicka 6:4, 7:6 (1); Wojtaszczyk – Strzelecka 6:3, 6:3; (4) Ciesielczyk – Sobalak 6:0, 6:0; (7) Gniewkowska – Owcarz 6:0, 6:1; Frątczak – Śrutwa 6:4, 6:1; Helińska – Nieradzik 6:0, 6:2; (2) Stypuła – Jędrzejak 6:2, 6:1.

Druga runda: Ewald – Niemiec 6:0, 6:1; Strzyżewska – Nizio 6:2, 6:4; Stankiewicz – Scata 6:1, 6:0; Podhajecka – Piotrowska 6:2, 6:4; M. Głowacka – Straszewska 6:0, 6:0; Ciesielczyk – Wojtaszczyk 6:2, 6:0; Gniewkowska – Frątczak 7:5, 6:1; Stypuła – Helińska 6:0, 6:3.

Ćwierćfinały: Ewald – Strzyżewska 6:2, 6:1; Stankiewicz – Podhajecka 6:0, 6:0; Ciesielczyk – M. Głowacka 6:0, 6:3; Stypuła – Gniewkowska 6:1, 3:6, 10:3.

Półfinały: Ewald – Stankiewicz 6:4, 6:2; Ciesielczyk – Stypuła 6:2, 6:3.

Finał: Ewald – Ciesielczyk 6:2, 6:1.

SINGIEL SKRZATÓW

Pierwsza runda: (1) Berkieta – Makieła 6:1, 6:1; Zemła – Ważny 6:0, 6:3; Czubak – Wołchowicz 6:4, 6:2; (5) Lange – Downar 6:1, 6:4; (4) M. Andrzejczak – Kulpa 6:2, 6:1; D. Lewandowski – Michałowski 6:4, 6:0; Ponitka – Ostaszkiewicz 7:6 (2), 6:3; (8) Migdalski – Pasyniuk 6:0, 6:2; (7) Zaorski – Zarębski 6:1, 6:1; Nowacki – Sańczuk 6:1, 6:2; M. Kowal – Kluczyński 6:3, 4:6, 10:2; (3) H. Kwaśniewski – Czapracki 6:1, 6:0; (6) Tomasiak – Kosiński 6:1, 6:0; Kokot – Ostrowski 6:2, 6:2; Lang – Rymarczyk 6:4, 6:2; (2) Jędrzejczak – Chorostin 6:0, 6:1.

Druga runda: Berkieta – Zemła 6:4, 6:2; Czubak – Lange 3:6, 6:2, 10:8; M. Andrzejczak – D. Lewandowski 6:0, 6:0; Migdalski – Ponitka 6:2, 6:2; Zaorski – Nowacki 6:3, 6:2; H. Kwaśniewski – M. Kowal 6:1, 6:3; Tomasiak – Kokot 7:6 (1), 6:1; Jędrzejczak – Lang 6:0, 6:0.

Ćwierćfinały: Berkieta – Czubak 6:4, 6:2; Migdalski – M. Andrzejczak 6:1, 6:3; H. Kwaśniewski – Zaorski 6:0, 6:0; Jędrzejczak – Tomasiak 7:5, 6:0.

Półfinały: Berkieta – Migdalski 6:4, 6:2; Jędrzejczak – H. Kwaśniewski 6:1, 6:4.

Finał: Jędrzejczak – Berkieta 6:4, 4:6, 12:10.

DEBEL SKRZATEK

Pierwsza runda: (1) Ciesielczyk/Ewald – bye; Mańkowska/Nadajewska – Kłys/Nizio 6:3, 7:6 (5); Bojarska/Gołda – (4) Mackiewicz/Podhajecka 6:2, 1:6, 10:6; Koprowska/Strzyżewska – Czajka/Wojtaszczyk 6:2, 7:6 (4); Frątczak/Helińska – Nieradzik/Śrutwa 6:4, 6:3; (3) Gniewkowska/Stypuła – Drozd/Piotrowska 6:2, 6:1; Kulbiej/Straszewska – Sawicka/Strzelecka 7:5, 6:3; (2) Głowacka/Stankiewicz – Jędrzejak/Sobalak 6:2, 6:2.

Ćwierćfinały: Ciesielczyk/Ewald – Mańkowska/Nadajewska 6:1, 6:1; Bojarska/Gołda – Koprowska/Strzyżewska 6:2, 6:3; Gniewkowska/Stypuła – Frątczak/Helińska 6:1, 6:1; Głowacka/Stankiewicz – Kulbiej/Straszewska 6:2, 6:0.

Półfinały: Ciesielczyk/Ewald – Bojarska/Gołda 6:2, 6:1; Głowacka/Stankiewicz – Gniewkowska/Stypuła 6:1, 7:5.

Finał: Głowacka/Stankiewicz – Ciesielczyk/Ewald 1:6, 7:5, 10:4.

DEBEL SKRZATÓW

Pierwsza runda: (1) Berkieta/Jędrzejczak – Downar/Ważny 6:0, 6:0; Zarębski/Zemła – Kluczyński/Kosiński 4:6, 7:5, 10:5; (3) Lange/Zaorski – Czubak/Wiśniewski 6:0, 6:1; Kulpa/Ponitka – Czapracki/Lang 6:7 (5), 6:0, 10:8; Makieła/Nowacki – Chorostin/Machocki 6:3, 6:4; (4) Migdalski/Tomasiak – Kokot/Kowal 6:3, 6:3; Kucharski/Ostrowski – Januchowski/Lewandowski 6:4, 5:7, 10:6; (2) Andrzejczak/Kwaśniewski – Ostaszkiewicz/Wołchowicz 6:2, 6:4.

Ćwierćfinały: Berkieta/Jędrzejczak – Zarębski/Zemła 6:1, 6:2; Lange/Zaorski – Kulpa/Ponitka 6:2, 6:2; Migdalski/Tomasiak – Makieła/Nowacki 6:2, 6:1; Andrzejczak/Kwaśniewski – Kucharski/Ostrowski 6:2, 6:1.

Półfinały: Berkieta/Jędrzejczak – Lange/Zaorski 6:1, 6:1; Andrzejczak/Kwaśniewski – Migdalski/Tomasiak 7:6 (1), 6:0.

Finał: Berkieta/Jędrzejczak – Andrzejczak/Kwaśniewski 6:4, 6:4.

ELIMINACJE SKRZATEK

Pierwsza runda: E. Michta – Milżyńska 6:0, 6:2; Drozd – Palus 6:2, 6:1.

Druga runda: Koprowska – Urbanowicz 6:0, 6:0; Maćkowiak – Kowal 6:2, 6:0; Strzyżewska – N. Hurkacz 6:3, 6:1; Dobija – E. Michta 6:1, 6:0; Sawicka – Andrzejewska 6:0, 6:2; Pielesiak – Siegert 6:3, 6:3; Piotrowska – Teuchmann 6:2, 6:0; Małys – Mitrzak 1:6, 6:3, 10:6; Kłys – Kusa 6:2, 6:1; Drozd – Soból 6:4, 6:1; Kulczycka – A. Głowacka 6:0, 6:2; Scata – Bojarska 6:4, 6:1; Owcarz – Hałat 6:4, 6:3; Rybarkiewicz – P. Aleksandrowicz 6:2, 6:2; Niemiec – Kłos 6:0, 6:2; Wdzięczna – Pietraszak 6:4, 6:2.

Trzecia runda: Koprowska – Maćkowiak 6:1, 6:0; Strzyżewska – Dobija 6:1, 6:3; Sawicka – Pielesiak 6:2, 6:2; Piotrowska – Małys 6:3, 6:3; Drozd – Kłys 7:5, 6:3; Scata – Kulczycka 6:0, 6:2; Owcarz – Rybarkiewicz 6:4, 6:3; Niemiec – Wdzięczna 6:1, 6:1.

ELIMINACJE SKRZATÓW

Pierwsza runda: Ostaszkiewicz – bye; Tomaszewski – Szafran 3:6, 6:3, 10:5; Kulpa – bye; Załoga – Kosyrz 6:2, 6:4; Grzywacz – Januchowski 3:6, 7:6, 10:7; Wołchowicz – Tejerina 6:1, 6:0; O. Wiśniewski – Bogacz 6:1, 6:1; Zarębski – Małecki 6:3, 6:0; D. Lewandowski – Roszkiewicz 6:0, 6:1; Garbacz – Wieczorek 7:6, 3:6, 10:7; Kluczyński – Kolek 4:6, 6:4, 10:7; Nieliński – K. Majchrzak 6:0, 6:1; Słowik – Bajołek 6:3, 6:2; Rymarczyk – Wygona 6:2, 6:3; Knitter – Kucharski 4:6, 6:2, 10:2; Pasyniuk – Machocki 6:0, 6:0.

Druga runda: Ostaszkiewicz – Tomaszewski 6:0, 6:0; Kulpa – Załoga 6:1, 6:2; Wołchowicz – Grzywacz 6:4, 6:1; Zarębski – O. Wiśniewski 6:3, 4:6, 10:7; D. Lewandowski – Garbacz 6:1, 6:1; Kluczyński – Bieliński 6:1, 6:0; Rymarczyk – Słowik 2:6, 6:3, 10:5; Pasyniuk – Knitter 6:3, 6:2.

Kategoria: PZT