Polski Tenis

WYNIKI

MAIA: Laaksonen - Kolar 6:4, 6:3; Lorenzi - Vrbensky 5:7, 7:6 (7), 6:2; Zapata Miralles - Borges 7:5, 6:1; Halys - Blancaneaux 7:5, 3:6, 7:5; Trungelliti - Milojevic 6:3, 6:1; Rinderknecht - Lamasine 6:3, 3:6, 6:2; Coppejans - Masur 6:2, 7:5; Ajdukovic - Giustino 7:5, 6:2; CAMPINAS: Luz - Pucinelli De Almeida 7:6 (3), 6:2; Baez - Gutierrez 7:5, 1:6, 6:1; Kopriva - Gabashvili 7:5, 5:3 i krecz Rosjanina; E. Gomez - Quiroz 6:3, 7:6 (10).

Halowe Mistrzostwa Polski do lat 12

W Centrum Tenisowym Sobota odbyły się Halowe Mistrzostwa Polski Skrzatów (do lat 12).

W finałach turniejów singlowych Oliwia Kuszel pokonała Maję Pawelską, a Aleksander Błuś wygrał z Hubertem Plenkiewiczem. W obydwu przypadkach byli to najwyżej rozstawieni gracze. 

W grach podwójnych zwyciężyli: Emilia Michta i Maja Pawelska oraz Antoni Kasperski i Hubert Plenkiewicz.  

SINGIEL SKRZATEK

Pierwsza runda: (1) Pawelska – Kliber 6:1, 6:0; Husar – Janusz 6:0, 6:3; Z. Bednarz – Kusio 6:0, 6:2; (7) E. Michta – Dyląg 6:0, 6:1; (3) Biełus – Dehmel 6:0, 6:0; Matusik – Sybicka 6:3, 6:4; Giżewska – Dudek 6:4, 6:2; Kmiecik – (8) Wróbel 6:4, 6:2; (6) Skorupska – Bajorek 6:1, 6:4; Wawrzkiewicz – Janiszewska 6:1, 6:3; Kołodziejska – Krześniak 7:5, 6:3; (4) Odrobina – Kołak 6:4, 7:5; (5) Dróżdż – Rajca 6:3, 4:6, 10:4; Penkevych – Affelt 6:2, 6:3; Kostecka – Martyniak 6:4, 6:0; (2) Kuszel – Chylińska 6:1, 6:1.

Druga runda: Pawelska – Husar 6:3, 6:1; E. Michta – Z. Bednarz 6:4, 6:0; Matusik – Biełus 6:1, 2:6, 10:8; Kmiecik – Giżewska 6:1, 6:3; Skorupska – Wawrzkiewicz 4:6, 6:2, 10:8; Kołodziejska – Odrobina 6:0, 7:6 (4); Penkevych – Dróżdż 4:5 i krecz Oliwii; Kuszel – Kostecka 6:2, 6:2.

Ćwierćfinały: Pawelska – E. Michta 6:2, 7:5; Matusik – Kmiecik 6:3, 6:1; Skorupska – Kołodziejska 6:1, 6:3; Kuszel – Penkevych 6:0, 6:0.

Półfinały: Pawelska – Matusik 7:5, 6:0; Kuszel – Skorupska 6:1, 6:0.

Finał: Kuszel – Pawelska 6:4, 6:1.

SINGIEL SKRZATÓW

Pierwsza runda: (1) Plenkiewicz – S. Tejerina 6:3, 6:3; Owramko – Sikora 7:5, 6:2; P. Kowal – Kiryłło 6:3, 6:2; (6) Sadzik – M. Kwiatkowski 6:1, 6:2; (3) Stańczyk – H. Rytelewski 6:0, 6:1; Chrzanowski – Urbański 7:6 (5), 6:2; Fletcher – Piasek 6:2, 6:1; (8) A. Kasperski – Lamch 6:0, 6:0; (5) Jeż – I. Tejerina 6:1, 6:7 (5), 10:3; Podczaszy – Karpiński 6:2, 6:1; Kluj – Skrzyński 6:4, 6:1; (4) Litwic – Mazur 6:1, 2:6, 10:8; (7) Tryjański – Petushynskyy 6:1, 6:1; Kiełb – K. Gewert 6:3, 6:2; Chłodnicki – Jędryka 6:2, 6:3; (2) Błuś – Werbliński 6:1, 6:2. 

Druga runda: Plenkiewicz – Owramko 6:2, 6:2; Sadzik – P. Kowal 6:0, 6:1; Stańczyk – Chrzanowski 6:1, 6:1; A. Kasperski – Fletcher 6:1, 6:3; Jeż – Podczaszy 6:1, 6:0;  Litwic – Kluj 6:2, 7:5; Tryjański – Kiełb 6:2, 6:1; Błuś – Chłodnicki 6:3, 6:4.

Ćwierćfinały: Plenkiewicz – Sadzik 6:4, 6:2; Stańczyk – A. Kasperski 6:0, 6:3; Litwic – Jeż 2:6, 6:3, 10:8; Błuś – Tryjański 7:5, 6:1.

Półfinały: Plenkiewicz – Stańczyk 6:2, 6:3; Błuś – Litwic 6:0, 6:2.

Finał: Błuś – Plenkiewicz 6:3, 2:6, 10:7.

DEBEL SKRZATEK

Pierwsza runda: (1) Biełus/Odrobina – Pawłowska/Szczerek 6:0, 6:2; Bajorek/Kołak – Dyląg/Kmiecik 4:6, 6:3, 12:10; (3) Kuszel/Matusik – Skorupska/Wróbel 6:3, 6:2; Kowalik/Kusio – Isakova/Jasińska 6:2, 6:4; Husar/Rajca – Kostecka/Krześniak 6:4, 7:5; Affelt/Wawrzkiewicz – Bednarz/Drąg 6:2, 6:0; Janusz/Pietrzak – Dehmel/Penkevych 6:2, 7:5; (2) Michta/Pawelska – Czugalińska/Kołodziejska 6:2, 6:4.

Ćwierćfinały: Bajorek/Kołak – Biełus/Odrobina 6:4, 6:4; Kuszel/Matusik – Kowalik/Kusio 6:0, 6:1; Husar/Rajca – Affelt/Wawrzkiewicz 7:6 (10), 6:4; Michta/Pawelska – Janusz/Pietrzak 6:3, 6:1.

Półfinały: Kuszel/Matusik – Bajorek/Kołak 6:1, 6:1; Michta/Pawelska – Husar/Rajca 6:0, 6:4.

Finał: Michta/Pawelska – Kuszel/Matusik 3:6, 6:4, 10:7.

DEBEL SKRZATÓW

Pierwsza runda: (1) Błuś/Litwic – Masłowski/Mossakowski 6:1, 6:1; Fletcher/Piasek – Tejerina/Tejerina 6:1, 3:6, 10:4; (4) Sadzik/Tryjański – Jędryka/Mazur 6:0, 6:2; Chłodnicki/Kluj – Allecou/Rytelewski 6:3, 6:1; Sikora/Skrzyński – Gewert/Lamch 6:2, 6:1; (3) Kasperski/Plenkiewicz – Kwiatkowski/Urbański 6:1, 6:2; Kiełb/Owramko – Kowal/Podczaszy 7:5, 6:3; (2) Jeż/Stańczyk – Guziński/Isakov 6:1, 6:1.

Ćwierćfinały: Błuś/Litwic – Fletcher/Piasek 6:4, 6:4; Sadzik/Tryjański – Chłodnicki/Kluj 6:2, 6:1; Kasperski/Plenkiewicz – Sikora/Skrzyński 6:1, 6:1; Jeż/Stańczyk – Kiełb/Owramko 6:3, 6:2.

Półfinały: Sadzik/Tryjański – Błuś/Litwic 6:3, 6:0; Kasperski/Plenkiewicz – Jeż/Stańczyk 7:5, 4:6, 10:2.

Finał: Kasperski/Plenkiewicz – Sadzik/Tryjański 6:4, 6:3.

KWALIFIKACJE SKRZATEK

Pierwsza runda: Nowicka – Jasińska 6:2, 6:2; Drąg – Urbańczyk 6:1, 6:1; Lu Knapik – Gaca 6:4, 6:1; Taboła – Czarkowska 6:2, 6:3; Stefaniak – Tunkiewicz 6:2, 6:3; Świtalska – Płocharczyk 6:2, 6:4; Woźnik – M. Nowak 6:0, 6:0; Rybkowska – Nowińska 6:2, 6:0; Pawłowska – Lorek 6:0, 6:0.

Druga runda: Isakova – (1) Sójka 6:0, 6:2; (16) Kliber – Nowicka 3:6, 6:2, 10:6; (2) Pietrzak – Miszczak 4:6, 6:0, 10:7; (13) Chylińska – Drąg 6:0, 6:1; (3) Kubicka – Mrozkowiak 6:1, 6:2; (12) Martyniak – Lu Knapik 6:3, 6:3; (4) Z. Bednarz – Niemcewicz 6:0, 6:3; (9) Lesman – Taboła 6:4, 2:6, 10:4; (5) Penkevych – Pastuszyńska 6:0, 6:1; (15) Szczerek – Stefaniak 7:5, 6:2; (6) Czugalińska – Zborowska 6:1, 6:1; (11) Dehmel – Świtalska 6:2, 6:1; (7) Kusio – Sikora 6:0, 6:0; (10) Kalisz-Fedoruk – Woźnik 7:5, 6:2; (8) Dudek – Rybkowska 6:0, 6:1; (14) Kowalik – Pawłowska 6:3, 6:4.  

Trzecia runda: Kliber – Isakova 6:2, 6:1; Chylińska – Pietrzak 6:3, 6:3; Martyniak – Kubicka 3:4 i krecz Wiktorii; Z. Bednarz – Lesman 6:0, 6:0; Penkevych – Szczerek 6:1, 6:0; Dehmel – Czugalińska 6:1, 3:6, 10:3; Kusio – Kalisz-Fedoruk 7:5, 3:6, 10:7; Dudek – Kowalik 6:7 (5), 6:0, 10:4.

KWALIFIKACJE SKRZATÓW

Pierwsza runda: Godau – Zbierański 7:5, 6:1; Babczyński – Mak. Nowak 6:3, 6:1.

Druga runda: (1) Skrzyński – Burbo 6:3, 6:4; (11) Płocharczyk – Kolasa 7:5, 6:1; (2) Sikora – Winiarczyk 6:0, 4:6, 10:6; (13) Wandel – Mat. Nowak 7:6 (5), 6:0; (3) Kiełb – O. Pawlak 6:2, 6:2; (15) Nadała – Godau 3:6, 6:2, 10:8; (4) H. Rytelewski – Urban 6:4, 6:4; Guziński – (9) Dziedzina 6:4, 6:2; (5) Owramko – Adamczyk 6:0, 6:0; (14) Szary – Mosiński 6:2, 6:0; (6) Masłowski – Isakov 6:2, 4:6, 11:9; (10) Kiryłło – Łukaszewicz 7:5, 7:6 (1); (7) K. Gewert – Hogg 3:6, 6:3, 10:5; (16) Mossakowski – Babczyński 6:3, 6:1; (8) Lamch – Allecou 6:4, 6:3; (12) Furman – Zimny 6:1, 6:1. 

Trzecia runda: Skrzyński – Płocharczyk 6:2, 6:2; Sikora – Wandel 6:0, 6:0; Kiełb – Nadała 6:1, 6:1; H. Rytelewski – Guziński 6:1, 6:1; Owramko – Szary 6:2, 6:1; Kiryłło – Masłowski 7:6 (2), 7:5; K. Gewert – Mossakowski 6:2, 6:0; Lamch – Furman 6:2, 5:7, 10:8.

Kategoria: PZT

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności